Презентация Завдання з програми Power Point

Скачать презентацию  Завдання з програми Power Point Скачать презентацию Завдання з програми Power Point

zavdannya_z_programi_power_point.ppt

  • Размер: 114.5 Кб
  • Количество слайдов: 5

Описание презентации Презентация Завдання з програми Power Point по слайдам

Завдання з програми Power Point Завдання з програми Power Point

Завдання 1  - створити презентацію,  назвавши її за принципом ім ’ я_прізвище у форматіЗавдання 1 — створити презентацію, назвавши її за принципом ім ’ я_прізвище у форматі ppt ; — додати до стартового одного слайду ще 4. Завдання 2 — на першому слайді прибрати підзаголовок, а у заголовку вказати тему презентації “Прізвище, ім ’ я, по батькові, напрям підготовки та номер групи”.

Завдання 3 - на другому слайді розмістити основну інформацію про себе (дата народження,  участь уЗавдання 3 — на другому слайді розмістити основну інформацію про себе (дата народження, участь у конкурсах, хобі, вподобання тощо) у вигляді списку , але не використовуючи стандартні “крапки” (не менше 4 -х позицій); — вставити зображення , що тематично відповідає завданню, праворуч від усього тексту.

Завдання 4  - на третьому слайді розмістити дві цитати,  що відповідають життєвій позиції, Завдання 4 — на третьому слайді розмістити дві цитати, що відповідають життєвій позиції, оформлені двома різними шрифтами та кеглями , а також по-різному розмістити їх на слайді; — авторів цитат виділити іншим коліром шрифту.

Завдання 5 - замінити фон слайдів серед запропонованих стандартних варіантів; - вставити  декілька ефектів анімуванняЗавдання 5 — замінити фон слайдів серед запропонованих стандартних варіантів; — вставити декілька ефектів анімування тексту та слайду; — надіслати роботу на пошту викладача, у темі листа вказавши “Завдання з Power Point ”
  • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.