Презентація з РКС на тему: рекреаційний комплекс долини

Скачать презентацию Презентація з РКС на тему: рекреаційний комплекс долини Скачать презентацию Презентація з РКС на тему: рекреаційний комплекс долини

10-rks_severskiy_donec.pptx

  • Количество слайдов: 12

>Презентація з РКС на тему: рекреаційний комплекс долини Сіверського Донця Виконала студентка групи ТР-12 Презентація з РКС на тему: рекреаційний комплекс долини Сіверського Донця Виконала студентка групи ТР-12 Пруднікова Анжеліка

>Сіверський Донець одна з найкрасивіших річок України Протікає через Харківську, Донецьку та Луганську області. Сіверський Донець одна з найкрасивіших річок України Протікає через Харківську, Донецьку та Луганську області. Сьома за величиною ріка України і найважливіше джерело прісної води на сході країни.

>Сіверський Донець — найбільша річка східної України і найбільша велика притока Дону. Загальна протяжність Сіверський Донець — найбільша річка східної України і найбільша велика притока Дону. Загальна протяжність річки становить 1053 км, площа басейну 98 900 км² Клімат місцевості помірно-континентальний. Середня температура: січня -5-8 C, липня +21-23 C. Річка замерзає з другої половини грудня до середини березня. Товщина льоду від 0,2 до 0,5 м.

>На річці багато перекатів, бистрин, невеликих поpогів, завалів. Береги переважно покриті лісом, правий берег, На річці багато перекатів, бистрин, невеликих поpогів, завалів. Береги переважно покриті лісом, правий берег, в основному, крутий і високий, лівий - пологий з декількома терасами. У середній течії ширина річки рідко перевищує 50 м, але на деяких плесах збільшується до 300 м. глибина коливається від декількох сантиметрів до 5-8 м.

>Туризм Туризм

>На річці досить популярні водні види спорту, такі як плавання на байдарках. Уздовж берегів На річці досить популярні водні види спорту, такі як плавання на байдарках. Уздовж берегів прокладено чимало піших і велосипедних маршрутів. На берегах ріки багато піщаних пляжів, тому на річці також популярний літній відпочинок і купання.

>

>Рибалка на Сіверському Дінці - одне з проведення часу любителів тихого відпочинку. Дрібні риби Рибалка на Сіверському Дінці - одне з проведення часу любителів тихого відпочинку. Дрібні риби Сіверського Дінця: плотва, окунь, краснопірка, великі - судак, лящ, сом, щука. Всього тут водиться 41 вид риб.

>На Печенізькому водосховищі і в інших районах ріки розташовані санаторії та будинки відпочинку: санаторій На Печенізькому водосховищі і в інших районах ріки розташовані санаторії та будинки відпочинку: санаторій «Шахтар», «Озерський», дитячі оздоровчі центри «Мрія», «Зоря», «Сосновий гай», бази відпочинку «Угольок», «Лісова поляна», «Сосновий бір», «Чайка», «Зоря» і ряд приватних пансіонтів. . Одна з найстаріших здравниць України - санаторій "Святі гори" - розташована на березі ріки Сіверський Донець.

>

>В даний час Святогірськ є популярним курортом, на території якого розміщені дитячі оздоровчі центри, В даний час Святогірськ є популярним курортом, на території якого розміщені дитячі оздоровчі центри, пансіонати, будинки відпочинку, санаторії. Висновки Сіверський Донець вважається однією з найбільш мальовничих річок Східно-Європейської рівнини. Клімат місцевості помірно-континентальний. Літній період тут триває до 120 днів в році. Рекомендований час поїздок з травня по вересень. На берегах ріки багато піщаних пляжів, що зумовило популярний літній відпочинок і купання. Практикується тут також і різновид екстримального туризму- плавання на байдарках. Рибалка на Сіверському Дінці - одне з проведення часу любителів тихого відпочинку.

>Дякую за увагу! Дякую за увагу!