Презентация You have two cows

Скачать презентацию  You have two cows Скачать презентацию You have two cows

you_have_two_cows.ppt

  • Размер: 70.5 Кб
  • Количество слайдов: 3

Описание презентации Презентация You have two cows по слайдам

You have two cows У Вас є дві корови  You have two cows У Вас є дві корови

 Комунізм (правильний). У вас є дві корови. Уряд забирає їх, розміщує на фермі разом з Комунізм (правильний). У вас є дві корови. Уряд забирає їх, розміщує на фермі разом з коровами інших громадян і видає вам стільки молока, скільки вам потрібно. Соціалізм (марксистський). У вас є дві корови. Ваші сусіди допомагають вам доглядати за ними, і ви ділите отримане від них молоко між собою. Соціалізм (бюрократичний). У вас є дві корови. Уряд забирає їх і розміщує на фермі разом з коровами інших громадян. За ними доглядають колишні власники курятників. Ви повинні доглядати за курями, які було відібрано у власників курятників. Держава видає вам стільки молока і яєць, скільки, відповідно до постанов, вам має бути потрібно. Соціалізм (французький). У вас є дві корови. Уряд субсидіює покупку третьої, але перші дві вам доводиться продати, щоб сплатити податки. Капіталізм. . У вас є дві корови. Ви продаєте одну і купуєте бугая. Поголів’я корів швидко збільшується, і господарство піднімається. В кінці ви його продаєте і виходите на пенсію на зароблені при цьому кошти. Лібертаріанство. У вас є дві корови. Вони пасуться і доються самі по собі.

 Тоталітаризм. . У вас є дві корови. Уряд забирає їх обох, заперечує факт їхнього існування, Тоталітаризм. . У вас є дві корови. Уряд забирає їх обох, заперечує факт їхнього існування, а вас призиває в армію. Молоко заборонено. Французька компанія. . У вас є дві корови. Ви виходите на мітинг і барикадуєте вулицю, вимагаючи третю корову. Італійська компанія. . У вас є дві корови, але ви не знаєте де вони. Ви йдете на обід. Німецька компанія. . У вас є дві корови. Ви проводити реінжиніринг корів, добиваючись, щоб вони жили 100 років, їли раз на місяць і самі доїлися. Індійська компанія. . У вас є дві корови. Ви поклоняєтеся їм обом. Швейцарська компанія. . У вас є 5000 корів. Жодна з них вам не належить. Ви берете гроші з їхніх власників за зберігання. Британська компанія. . У вас є дві корови. Обидві хворі на сказ.




  • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.