Презентация Хочу

Скачать презентацию  Хочу Скачать презентацию Хочу

hochu.ppt

  • Размер: 56.5 Кб
  • Количество слайдов: 3

Описание презентации Презентация Хочу по слайдам

Хочу С ьогоднішня передова індустрія вимагає конкретного вирішення поставлених завдань, з якими комерсант може впоратись. ТомуХочу С ьогоднішня передова індустрія вимагає конкретного вирішення поставлених завдань, з якими комерсант може впоратись. Тому професія “Комерсант” є одною з головних у галуззі фірм та ринкових відносин.

Можу Розвиток підприємницької діяльності в сучасному світі дедалі більше потребує вдосконалення її правового регулювання як наМожу Розвиток підприємницької діяльності в сучасному світі дедалі більше потребує вдосконалення її правового регулювання як на національному рівні, так і на міжнародному. Найхарактернішими в цьому плані є регіональні міжнародні акти.

Треба Кваліфікація особи як комерсанта є важливим юридичним фактом, з якого випливають права й обов’язки специфічногоТреба Кваліфікація особи як комерсанта є важливим юридичним фактом, з якого випливають права й обов’язки специфічного характеру, пов’язані з діяльністю суб’єкта підприємницької діяльності. Комерсант також зобов’язаний оголошувати у встановленому порядку інформацію про припинення платежів за взятими зобов’язаннями для відкриття кредиторами спеціальної процедури — конкурсного процесу — з метою стягнення з комерсанта заборгованості.
  • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.