Презентация Warum sind die Studentenzeit die beste 3

Скачать презентацию  Warum sind die Studentenzeit die beste 3 Скачать презентацию Warum sind die Studentenzeit die beste 3

warum_sind_die_studentenzeit_die_beste_3.ppt

  • Размер: 7.9 Mегабайта
  • Количество слайдов: 11

Описание презентации Презентация Warum sind die Studentenzeit die beste 3 по слайдам

    Виконала студентка   511 - Ан групи   Одай Аделіна Виконала студентка 511 — Ан групи Одай Аделіна Вікторівна К андидат педагогічних наук, доцент ─ Осова О. О.

Студентські роки — це найкраща пора у житті молодої людини, яка робить свої перші самостійні кроки.Студентські роки — це найкраща пора у житті молодої людини, яка робить свої перші самостійні кроки.

для когось − з народженням дитини,  для когось − з народженням дитини,

Цілеспрямована молода людина приходить у навчальний заклад не за дипломом у першу чергу (хоча, безумовно, уЦілеспрямована молода людина приходить у навчальний заклад не за дипломом у першу чергу (хоча, безумовно, у когось ціль може зосередитися лише на цьому як на кінцевому результаті), а за хлібом.

Хто з нас згадає свої оцінки, яким радіє сьогодні,  через десять років? Найбільш вартісними єХто з нас згадає свої оцінки, яким радіє сьогодні, через десять років? Найбільш вартісними є оцінки, які дасть життя.
  • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.