Презентация v-gostі-do-olіvcya-і-lіnіjochki

Скачать презентацию v-gostі-do-olіvcya-і-lіnіjochki Скачать презентацию v-gostі-do-olіvcya-і-lіnіjochki

v-gostі-do-olіvcya-і-lіnіjochki.ppt

 • Размер: 1.8 Mегабайта
 • Количество слайдов: 20

Описание презентации Презентация v-gostі-do-olіvcya-і-lіnіjochki по слайдам

У носатого Івана, Одежина дерев’яна. Він у чистім полі ходить І по ньому носомУ носатого Івана, Одежина дерев’яна. Він у чистім полі ходить І по ньому носом водить. Нестрижений, нечесаний – Гострим ножем затесаний.

Порахує сантиметри, А як треба – міліметри! Рівно лінії проводить, З олівцем за ручку ходить. Порахує сантиметри, А як треба – міліметри! Рівно лінії проводить, З олівцем за ручку ходить.

Не предмет, а чарівник - проведеш і колір зник. Не предмет, а чарівник — проведеш і колір зник.

 Не їжак він, не ялинка, В нього є одна голчинка, Не танцюрист він, а Не їжак він, не ялинка, В нього є одна голчинка, Не танцюрист він, а танцює, Різні кола він малює.

 Ці цікаві предмети оживають тільки в руках працелюбних і кмітливих дітей. Коли їх беруть у Ці цікаві предмети оживають тільки в руках працелюбних і кмітливих дітей. Коли їх беруть у руки, вони швидко й вправно креслять, вимірюють усе вздовж і впоперек, угору й униз.

Я – невидимка. В цьому суть моя, Мене лиш дотиком пера чи крейди зображаютьЯ – невидимка. В цьому суть моя, Мене лиш дотиком пера чи крейди зображають і точкою усюди називають. О

Частина прямої між двома точками називається відрізком, а самі точки – його кінцями. Відрізок позначаємо великимиЧастина прямої між двома точками називається відрізком, а самі точки – його кінцями. Відрізок позначаємо великими буквами на кінцях або малою – посередині. А В а b

Порівняй 2 відрізки. Який довший і на скільки? 6 см 10 – 6 =Порівняй 2 відрізки. Який довший і на скільки? 6 см 10 – 6 = 4 (см)

В кожного кута є сторони та вершина. В кожного кута є сторони та вершина.

Ламана може бути замкнена і незамкнена. Ламана може бути замкнена і незамкнена.

Коло - к рива замкнена лінія, яка складається з множини точок. О Коло — к рива замкнена лінія, яка складається з множини точок. О

 • http: //otvet. mail. ru/ • http: //www. juniorbank. com. ua/ • http: • http: //otvet. mail. ru/ • http: //www. juniorbank. com. ua/ • http: //www. nosiki. cv. ua/ • http: //vsemzagadki. narod. ru/ — Кардаш Г. П. « Геомет рія у початкових класах» Навчально-методичний посібник, — Біла Церква, 2011 – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http : // uadocs. exdat. com / docs / index -18436. html ? page =2 ( електронне джерело ).
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.