Презентация Управління персоналом і економіка праці

Скачать презентацию Управління персоналом і економіка праці Скачать презентацию Управління персоналом і економіка праці

upravlіnnya_personalom_і_ekonomіka_pracі.ppt

 • Размер: 302 Кб
 • Количество слайдов: 4

Описание презентации Презентация Управління персоналом і економіка праці по слайдам

  Унікальність фахівців даної спеціальності полягає в тому, що вони потрібні у Унікальність фахівців даної спеціальності полягає в тому, що вони потрібні у всіх сферах діяльності , на підприємствах будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, тому перспективи працевлаштування у випускників напряму “Управління персоналом та економіка праці” досить широкі. Більше того, маючи достатні знання і навички, глибоке розуміння економічних процесів і лідерські якості, фахівці з управління персоналом та економіки праці можуть займатися власним бізнесом, а магістри цієї кваліфікації можуть працювати ще й викладачами вищих та професійних навчально-виховних закладів. Зрештою, вдосконалення роботи державних установ соціальної сфери (управлінь і відділів соціального захисту, пенсійного фонду, центрів зайнятості) та місцевого самоврядування також сприяє виникненню нових робочих місць. НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «У ПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ » ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦ ІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІ ВЕРСИТЕТ імені Юрія Кондратюка

 ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ З УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ? Служба управління персоналом, Відділ кадрів, ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ З УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ? Служба управління персоналом, Відділ кадрів, Відділ праці і заробітної плати, Планово-економічни й відділ, Відділ охорони праці, Кадрові агентства. КИМ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ З УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ? менеджер з персоналу; фахівець з найму робочої сили; фахівець з підбору, оцінки кадрів; фахівець з професійної підготовки; фахівець з корпоративного управління; інспектор з кадрів; фахівець з аналізу ринку праці; економіст з праці; економіст; інспектор з охорони праці; інспектор з праці; фахівець відділу праці і соціальних відносин; соціолог; фахівець з питань зайнятості; фахівець із соціальної роботи; інспектор з призначення пенсій; спеціаліст з питань кадрової роботи та державної служби; фахівець з підбору персоналу; консультант з персоналу.

 1. Полт. НТУ є вищим навчальним закладом IV рівня акредитації (вищий рівень 1. Полт. НТУ є вищим навчальним закладом IV рівня акредитації (вищий рівень спроможності надання освітніх послуг), що має статус національного університету 2. Полт. НТУ є багатопрофільним вищим навчальним закладом, який здійснює професійну підготовку фахівців для усіх галузей економіки 3. Полт. НТУ пропонує найбільшу кількість бюджетних місць та гарантує стабільну вартість навчання 4. П олт НТУ має найкращу репутацію у роботодавців (зайняв почесне 9 місце з 10 найкращих університетів центрального регіону України)5 ПРИЧИН , ЧОМУ ПРОФЕСІЇ З УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НЕОБХІДНО НАВЧАТИСЯ У ПОЛТНТУ ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА 5. У Полт. НТУ Ви знайдете найкращих друзів на все життя

 ОБИРАЙ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ « УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ » !  м. ОБИРАЙ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ « УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ » ! м. Полтава, Першотравневий проспект, 24 Завідувач кафедри, доктор економічних наук 095 56 23 286 — Бойко Лариса Миколаївна Заступник, кандидат економічних наук 099 9436052 – Дубова я Валентина Володимирівна www. pntu. edu. ua ОБИРАЙ НАЙКРАЩИЙ В УКРАЇНІ ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ЮРІЯ КОНДРАТЮКА! Етапи вступної кампанії Строки вступної компанії Прийом документів для осіб, які не складають вступних екзаменів 1 липня — 31 липня 2013 р. Сертифікати ЗНО з предметів: Українська мова та література – не менше 124 балів; Математика – не менше 140 балів; Географія або іноземна мова – не менше 124 балів Оприлюднення рейтингового списку вступників Перший – не пізніше 12 год. 01. 08. 2013 р. ; другий — не пізніше 12 год. 05. 08. 2013 р. ; третій – не пізніше 08. 2013 р. Зарахування вступників За державним замовленням – не пізніше 11 серпня. За кошти фізичних, юридичних осіб: на денну форму – не пізніше 25. 08. 2013р. на заочну форму – не пізніше 15. 08. 2013р.
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.