Презентация stariy i more

Скачать презентацию stariy i more Скачать презентацию stariy i more

stariy_i_more.ppt

 • Размер: 8.5 Mегабайта
 • Количество слайдов: 6

Описание презентации Презентация stariy i more по слайдам

Е. М. Хемінгуей. «Старий і море» . Показ драматичних суперечностей людського буття. Е. М. Хемінгуей. «Старий і море» . Показ драматичних суперечностей людського буття.

Епіграф:  «Його остання книжка «Старий і море» - найвдаліша саме тому, Епіграф: «Його остання книжка «Старий і море» — найвдаліша саме тому, що він віднайшов те, що раніше не знаходив, а саме – Бога… Є там велика риба, — Бог створив велику рибу, яку потрібно було спіймати, Бог створив і Старого, який мусив піймати цю велику рибу, Бог створив і акулу, що мала з’їсти рибу, і Бог любив їх усіх; якщо Хемінгуей не зупиниться на цьому, його метод поліпшиться, на що може розраховувати не кожний письменник» В. Фолкне р

 «Е фект айсберга » - улюблени й прийом Е. Хемінгуея. Автор розраховує на «Е фект айсберга » — улюблени й прийом Е. Хемінгуея. Автор розраховує на домисел читача, на його глибинне розуміння твору. « Я завжди намагався писати за принципом айсберга. Сім восьмих із того, що видно, знаходиться під водою. Багато з того, що знаєш, можна проігнорувати, і це лише зміцнює твій айсберг » .

Риба – мрія Риба – ворог Риба – друг, сестра Риба – частина самого старого Риба – мрія Риба – ворог Риба – друг, сестра Риба – частина самого старого

 «. . . людина створена не для поразки. . . Людину можна знищити, але «. . . людина створена не для поразки. . . Людину можна знищити, але не можна перемогти » .
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.