Презентация Проект

Скачать презентацию Проект Скачать презентацию Проект

proekt.ppt

 • Размер: 225 Кб
 • Количество слайдов: 10

Описание презентации Презентация Проект по слайдам

 Проект на тему: Де і як жили первісні люди Учениці 2-Б класу Одеської гімназії Проект на тему: Де і як жили первісні люди Учениці 2-Б класу Одеської гімназії № 8 Мохнюк Ксенії

 Первісні збирачі та мисливці. Вчені вважають, що предками перших людей були мавпи, які Первісні збирачі та мисливці. Вчені вважають, що предками перших людей були мавпи, які під впливом зов нішніх причин — клімату, боротьби за виживання, пра ці — поступово набули людських рис. Перші предки людини жили в теплих краях. Наприклад, у Східній Африці вони з’явилися більше 2 млн. років тому, їх називають ще первісними людьми. Ці люди не вміли розмовляти і спілкувалися один з од ним за допомогою різноманітних звуків. Мозок у них був розвинутий краще, ніж у мавпи, але, звичайно, не так, як у сучасної людини.

 Первісні люди не могли вижити поодинці, тому об'єд нувалися у невеликі групи- первісні стада. Первісні люди не могли вижити поодинці, тому об’єд нувалися у невеликі групи- первісні стада. Шукаючи їжу. Вони збирали їстівні плоди, трави, корені, комах, тобто займалися збиральництвом.

 Уміння виготовляти знаряддя праці було головною ознакою, яка відрізняла людину вмілу від тварин. Уміння виготовляти знаряддя праці було головною ознакою, яка відрізняла людину вмілу від тварин.

 Згодом людина навчилася користуватися вогнем. Це була справді велика подія. Люди почали готувати їжу Згодом людина навчилася користуватися вогнем. Це була справді велика подія. Люди почали готувати їжу на багатті, на вугіллі пекти м’ясо, яке було смачнішим і поживнішим від сирого. Вогонь зігрівав їх холодної ночі.

 Поступово люди освоїли холодні регіони Європи та Азії. У більш суворому північному кліматі їм Поступово люди освоїли холодні регіони Європи та Азії. У більш суворому північному кліматі їм знадобилися на дійні житла-укриття на випадок негоди, для захисту від вітрів і морозів. Люди почали селитися в печерах або збудованих ними землянках і куренях.

 У холодних краях первісні люди не могли прогодувати ся лише збиральництвом. Найважливішим заняттям У холодних краях первісні люди не могли прогодувати ся лише збиральництвом. Найважливішим заняттям стало полювання. З його розвитком з’явилася і перша зброя — спис — довгий загострений дрючок із дерева.

 У палеолітичний період поширилось загінне полювання на великих звірів. У палеолітичний період поширилось загінне полювання на великих звірів.

 Полювання на мамонт ів Полювання на мамонт ів

 ДЯКУЮ ЗА УВАГУ! ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!