Презентация office

Скачать презентацию office Скачать презентацию office

office.ppt

 • Размер: 750.5 Кб
 • Количество слайдов: 11

Описание презентации Презентация office по слайдам

Сучасна оф іі сная техніка Сучасна оф іі сная техніка

 Ноутбук - це портативний комп’ютер. Переваги над стаціонарним комп’ютером : М аленький размір та вага. Ноутбук — це портативний комп’ютер. Переваги над стаціонарним комп’ютером : М аленький размір та вага. Мобільність у використанні. М але енергоспоживання. Сучасні ноутбуки мають: Вбудований Card reader. DVD-ROM. Wi-Fi для работи в Інтернеті. Р аз’єм для подключення зовнішнього монітора. Ви хід TV-out для виводу зображення на екран телевізора. Вбудований інфрачервоний порт. Вбудований Bluetooth Ноутбук

 Струйний принтер Струйна технологія використовує метод “ виприскування ” крапель фарби Струйний принтер Струйна технологія використовує метод “ виприскування ” крапель фарби на папір. М атриця друку являє собою набір сопел , які з’єднані з є мностями для чернил та керуючими механізмами. Струйні принтери наблизились по якості друку до лазерних та швидкості друку.

 Лазерний принтер Друкує текст та графіку з швидкістю від 8 до 32 аркушів формату А Лазерний принтер Друкує текст та графіку з швидкістю від 8 до 32 аркушів формату А 4 за хвилину. Для прискорення друку містить буферну пам’ять. Майже безшумний в роботі.

 Сканер - пристрій , дозволяючий вводити в комп’ютер зображення. Кришка що знімається дозволяє Сканер — пристрій , дозволяючий вводити в комп’ютер зображення. Кришка що знімається дозволяє сканувати зображення з книг та крупногабаритних предметів.

 Копіювальний апарат (ксерокс) В основі роботи ксерокса лежить принцип електрофотографічного отримання зображення. Друк здійснюється на Копіювальний апарат (ксерокс) В основі роботи ксерокса лежить принцип електрофотографічного отримання зображення. Друк здійснюється на папір шляхом нагрівання його, в процесі якого тонер закреплюєтся на бумазі.

 Факсимільна машина (факс) Призначається для передачі документів по телефонним лініям. З появою інтернету все Факсимільна машина (факс) Призначається для передачі документів по телефонним лініям. З появою інтернету все менше використовується. Не може передавати графічне зображення.

 Графопобудовник (плотер) Призначений для виведення данихв графічній формі на папір. Найчастіше це широкоформатний, Графопобудовник (плотер) Призначений для виведення данихв графічній формі на папір. Найчастіше це широкоформатний, струменевийпринтер, зорієнтований на друк аркушів формату А 0, А 1, А 2, А 3, А 4 тощо різної товщини.

 Втілювач (тривимірний принтер) Призначений для створення тривимірних предметів з цифрового образу, які можна використовувати як Втілювач (тривимірний принтер) Призначений для створення тривимірних предметів з цифрового образу, які можна використовувати як моделі, прототипи або готові вироби. Принципом дії втілювача є нарощування – пошарове нанесення матеріалу.

 Веб-камера Цифровавідеочифотока мера, яка має можливість в реальному часі фіксувати зображення, призначені для подальшої Веб-камера Цифровавідеочифотока мера, яка має можливість в реальному часі фіксувати зображення, призначені для подальшої передачі по мережіІнтернет.

 Інтерактивна дошка Інструмент, що об'єднує в собі простоту звичайної маркерної дошки з можливостями комп'ютера. У Інтерактивна дошка Інструмент, що об’єднує в собі простоту звичайної маркерної дошки з можливостями комп’ютера. У комбінації з мультимедійним проектором стає великим інтерактивним екраном, одним дотиком руки до поверхні якого, можна відкрити будь-який комп’ютерний додаток або сторінку в Інтернеті й демонструвати потрібну інформацію або просто малювати.
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.