Скачать презентацию Презентація на тему 32 група або Deutsch Скачать презентацию Презентація на тему 32 група або Deutsch

Prezentatsiya_na_temu.pptx

  • Количество слайдов: 20

Презентація на тему: 32 – група або Deutsch Kinderärzte Презентація на тему: 32 – група або Deutsch Kinderärzte

2 слова про кожного • • • Оля смішна і дурненька Віка просто дівчинка 2 слова про кожного • • • Оля смішна і дурненька Віка просто дівчинка маленька 2 -га Віка висока і весела Мар’яна вперта й завідна Іванка Торос це жіночка-скала Іванка друга це блондинка хоч куда Петро це хлоп яких у світі мало Аліна скромна і сумна А Надя скромна і весела

Продовження • Ірина то дівчина вчена • Христина жінка говірка • А Соломія це Продовження • Ірина то дівчина вчена • Христина жінка говірка • А Соломія це краса, Краса погодьтесь не земна. • А Люба це співак від Бога. • І ще одна краса це я. Краса і сила ось вона.

Почнемо з мене Я Андрій. Я люблю спокій і порядок. Люблю я тишину природи Почнемо з мене Я Андрій. Я люблю спокій і порядок. Люблю я тишину природи й спів пташок Люблю футбол й не можу я без нього жити Люблю сім’ю і дівчину свою Люблю життя й звичайно свою групу А моя група любить думаю мене

Андрусів Іванна Сидить біля мене І завжди сміється Дивітся на неї вона й зараз Андрусів Іванна Сидить біля мене І завжди сміється Дивітся на неї вона й зараз регоче Маленька дівчина І добра і мила А главне весела. І не лінива Працює старанно на кожнім уроці і пише конспекти Із пальцем у оці. Але має проблему Нирка у неї слабенька Тому Іванко будь завжди здоровенька.

Гумен Олечка Це та ше овечка Говорить багато І файно жартує Фігура прилічна Як Гумен Олечка Це та ше овечка Говорить багато І файно жартує Фігура прилічна Як в Джесіки Альби Подружка фігуру цю в формі тримає Бо в Олі вона всю їду забирає. ще Олечка має файного хлопця Хлопця який її щиро кохає Бо без кохання жити з нею Сенсу не має.

Петро і Любов А між ними кохання Кохання між ними від першого курсу Коли Петро і Любов А між ними кохання Кохання між ними від першого курсу Коли на лінійку Петя прийшов то він знав Десь тут є моя любов Любов була і думку гадала Може якогось Петра би м спіймала. І шо ви си думаєте таки зловила Зловила і вже не відпустила.

Соломія й Віка Це друзі навіка І мають дуже гарні імена Вони прекрасні як Соломія й Віка Це друзі навіка І мають дуже гарні імена Вони прекрасні як 2 зірочки на небі Це дві красуні з добрим серцем Й світлою душею Це дві перлинки що лежать на дні у морі Це дві кобилки які брикають полем на весні Вони завжди знайдуть про що поговорити І знають як це щасливо й дружно жити.

Іванка Торос Або просто Галина Це біла лебідка І жіночка мила Завжди весела, завжди Іванка Торос Або просто Галина Це біла лебідка І жіночка мила Завжди весела, завжди щаслива Завжди допоможе, завжди щось підкаже А може й поржати або підколоти. А може і врвати І чимось вколоти. Це файна, тендітна - мала Яка ніколи не буде одна.

Спачинська Мар’яна Це командир який нами керує Вона майже ніколи не нервує Добре дбає Спачинська Мар’яна Це командир який нами керує Вона майже ніколи не нервує Добре дбає про групу Все про кожного знає. І за кожним пильнує І всіх поважає. В житті вона добра, деколи мила І зачіску собі таку класну зробила А фігуру її стороною пройти я права не маю Бо фігура в Мар’яни одна з кращих в нашім прикарпатськім краю.

Драганчук Аліна Коли на парі шось відповідає То губами дуже смішно І писком махає Драганчук Аліна Коли на парі шось відповідає То губами дуже смішно І писком махає Аліна мала й дужа гонорова І всім своїм видом завжди показує шо вона здорова. Має халат файний червоний і й на голові гульку А як будеш її доставати то покаже дульку.

Чопанюк Надія Так і хочется сказати Це дівчина мрія І весела і розумна і Чопанюк Надія Так і хочется сказати Це дівчина мрія І весела і розумна і дуже скромненька. Все вона шось читає І шось там рахує Бо знає як не буде сі вчити То буде хріново потім їй жити Бо не дадут песісію а потім зарлату І не збудує тоді Надя Трох поверхну хату

Синишин Христина То я вам скажу не дуже чемна дитина Вона завжди своє знає Синишин Христина То я вам скажу не дуже чемна дитина Вона завжди своє знає І на думку окружаючих не дуже зважає. А секрети вона на жаль хоронити не вміє Але в цьому кожна тут жінка її зрозуміє. Але баба вона файна нема шо казати І розумна і мудра І Вміє файно сі збирати З таков не встидно Десь сі в світи показати.

Модлінська Ірина Мила дівчина Зажди серйозна І троха встидлива. Має файні окуляри й колготки Модлінська Ірина Мила дівчина Зажди серйозна І троха встидлива. Має файні окуляри й колготки прилічні А мешти і зовсім у неї отлічні Ірино всміхнись і будь веселіша І буде тоді душа твоя молодіти І гарні в тебе будуть в майбутньому діти.

Доктор Яцишин Така смішна така гарненька Така красива й пишноволоса Як глянув перший раз Доктор Яцишин Така смішна така гарненька Така красива й пишноволоса Як глянув перший раз неї То пішла ми кров із носа. Усмішка в неї голлівудська Модельна фігура Це просто принцеса Королева гламура.

Климончук Петро Ну шо тут казати Козак, мужик - якого дівки треба теплого брати Климончук Петро Ну шо тут казати Козак, мужик - якого дівки треба теплого брати Петро любить у клубах зависати І в дівчат красивих потім нучувати. Очі в Петра Як у хитрого й підступного кота. Але він добрий Й натура у нього проста.

Соломія Володимирівна Ім’я рідкісне І рідкісна краса Яка чарує всіх на кожнім кроці Немов Соломія Володимирівна Ім’я рідкісне І рідкісна краса Яка чарує всіх на кожнім кроці Немов рання весна. Вона схожа на Єгипетську Царицю Клеопатру Красою якої приїжджали Царі милуватись Так само красою Соломії Гріх не полюбуватись.

Матійців Любов Це народна артистка Яка вміє співати І сьогодні надіюсь буде нас усіх Матійців Любов Це народна артистка Яка вміє співати І сьогодні надіюсь буде нас усіх дивувати Вона чудова ромашка у чистому полі Вона як та пташка що в небі літає І піснею своєю про все забути заставляє. Бо пісня з уст її просто пливе І людина почувши цю пісню по новому живе. Люба прекрасна і завжди чудова. І знає: поки жива я - не буду я хвора.

Ставникович Віка Це ще одна співачка З голосом і ротиком чудовим який таке видає Ставникович Віка Це ще одна співачка З голосом і ротиком чудовим який таке видає Що мозок від такого просто по новому живе. Як заблеє вона про калину у лузі, то всі люди які це почули в Небольшому контузі. Корабель, гроза, повіки , шуба, море, крокодил Телевізор без антени, бодібілдинг і каліки Ось такі думки у віки. Це блондинка з анекдотів І красуня у житті. Якій треба лиш одного Хлопа файного й чудного.

Всій групі Група моя 32 Вона для мене не чужа Вона для мене вже Всій групі Група моя 32 Вона для мене не чужа Вона для мене вже найкраща. У ній немає пафосу й гламуру Усі у ній веселі і привітні Усі поможуть Щось підкажуть. Про щось попросять І щось чудне скажуть Словом стали ви для мене всі як рідні. Любімось і тримаймось вкупі Щоб був порядок й в нашій 32 - групі.