ПРЕЗЕНТАЦІЯ «МОЄ РІДНЕ МІСТО»

Скачать презентацию ПРЕЗЕНТАЦІЯ  «МОЄ РІДНЕ МІСТО» Скачать презентацию ПРЕЗЕНТАЦІЯ «МОЄ РІДНЕ МІСТО»

prezentatsia_microsoft_office_powerpoint.pptx

 • Размер: 1.6 Мб
 • Автор:
 • Количество слайдов: 21

Описание презентации ПРЕЗЕНТАЦІЯ «МОЄ РІДНЕ МІСТО» по слайдам

   ПРЕЗЕНТАЦІЯ «МОЄ РІДНЕ МІСТО» ПРЕЗЕНТАЦІЯ «МОЄ РІДНЕ МІСТО»

 МАЛЬОВНИЧЕ МІСТО ЖИТОМИР МАЛЬОВНИЧЕ МІСТО ЖИТОМИР

 ВУЛИЦЯ МИХАЙЛІВСЬКА ВУЛИЦЯ МИХАЙЛІВСЬКА

  ПАНСКІЙ ДІМ В СЕЛІ  ДЕНИШАХ ПАНСКІЙ ДІМ В СЕЛІ ДЕНИШАХ

  ПАМ`ЯТНИК ПІДКОРЮВАЧАМ КОСМОСУ ПАМ`ЯТНИК ПІДКОРЮВАЧАМ КОСМОСУ

 ТРИГОРСКИЙ МОНАСТИР ТРИГОРСКИЙ МОНАСТИР

   ЗАМОКОВА ГОРА ЗАМОКОВА ГОРА

 ПАМ`ЯТНИК ЖИТОМИРА ПАМ`ЯТНИК ЖИТОМИРА

 ВОДОНАПІРНА ВЕЖА ВОДОНАПІРНА ВЕЖА

 СКАЛА ГОЛОВА ЧАЦКОГО СКАЛА ГОЛОВА ЧАЦКОГО

 ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ ІМ. Ю. О. ГАГАРІНА ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ ІМ. Ю. О. ГАГАРІНА

ЖИТОМИРСЬКА 95 -А АЕРОМОБІЛЬНА БРИГАДА ЖИТОМИРСЬКА 95 -А АЕРОМОБІЛЬНА БРИГАДА

 РЕТРО ТРАМВАЙ РЕТРО ТРАМВАЙ

 КОСТЕЛ СВ. СОФИИ КОСТЕЛ СВ. СОФИИ

 ОСОБНЯК ФИЛИППОВА ОСОБНЯК ФИЛИППОВА

 СИМВОЛІКА   ЖИТОМИРЩИНИ СИМВОЛІКА ЖИТОМИРЩИНИ

СИМВОЛІКА РІДНОГО КРАЮ Відповідно до статей 22, 43 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні таСИМВОЛІКА РІДНОГО КРАЮ Відповідно до статей 22, 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення комісії державних нагород та геральдики при Президентові України, яка схвалила подані на її розгляд проекти гербів і прапора Житомирської області, сесія обласної ради затвердила великий і малий герб Житомирської області та їх описи, а також положення про порядок використання герба і прапора Житомирської області. Голів районних державних адміністрацій, керівникам органів місцевого самоврядування, об’єднань, підприємств, установ і організацій зобов’язано забезпечити дотримання Положення про використання гербів і прапора Житомирської області

 ВЕЛИКИЙ ГЕРБ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ Гербом Житомирської області є щит із червоним полем, у центрі ВЕЛИКИЙ ГЕРБ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ Гербом Житомирської області є щит із червоним полем, у центрі якого вміщено герб міста Житомира (на синьому полі щита зображення срібної міської брами з відкритими воротами і трьома вежами), розтятий і перетятий золотим нитяним хрестом. У верхній частині щита — срібний архістратиг Михаїл з опущеними донизу мечем та піхвами і срібний вершник на коні; у нижній — срібний рівносторонній хрест з розбіжними сторонами і золоте сонце з шістнадцятьма променями. Щит увінчує золота міська корона з трьома мурованими зубцями і трьома житніми колосками, що спирається на перевитий стрічками золотий житній сніп, у центрі якого зображення малого Державного Герба України. Щит обрамляє золотий вінок із житніх колосків, у нижній частині якого зображення шишок і листя хмелю та квіток льону. Вінок перевитий синьо-жовтою стрічкою.

МАЛИЙ ГЕРБ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ Гербом Житомирської області є щит із червоним полем, у центрі якого вміщеноМАЛИЙ ГЕРБ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ Гербом Житомирської області є щит із червоним полем, у центрі якого вміщено герб міста Житомира (на синьому полі щита зображення срібної міської брами з відкритими воротами і трьома вежами), розтятий і перетятий золотим нитяним хрестом. У верхній частині щита — срібний архістратиг Михаїл з опущеними донизу мечем та піхвами і срібний вершник на коні; у нижній — срібний рівносторонній хрест з розбіжними сторонами і золоте сонце з шістнадцятьма променями

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА Житомирська область утворена 22 вересня 1937 року. Площа території – 29, 9 тис. кв.ІСТОРИЧНА ДОВІДКА Житомирська область утворена 22 вересня 1937 року. Площа території – 29, 9 тис. кв. км. , що становить 4, 9 % території України. Довжина області зі сходу на захід -170 км , із півночі на південь -230 км. В давні часи на території області жили слов’янські племена, нащадками яких стали древляни. Найдавнішим містом і водночас резиденцією князів у древлянській землі був Іскоростень (нині Коростень). З утворенням Київської Русі древлянська земля увійшла до її складу. Наприкінці XIII і на початку XIV ст. землі області увійшли до Литовського великого князівства. За Люблінською унією 1569 року територія Житомирщини в складі Правобережної України потрапила під владу Польщі. Після Третього поділу Польщі (1795 р) переважна частина території області увійшла до складу Волинської губернії, центром якої з 1804 року став Житомир. Постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету в 1923 році здійснено адміністративно – територіальний поділ Волинської губернії шляхом утворення на території майбутньої Житомирської області Коростенського, Нов. – Волинського та Житомирського округів, в склад яких увійшли відповідні міста та райони. Наступне глобальне адміністративно – територіальне реформування було здійснено згідно з Постановою ЦВК СРСР від 22 вересня 1937 р. , в ході якого зазначені округи були ліквідовані та утворена Житомирська область шляхом поділу Київської області, а також приєднання до неї м. Бердичів, Дзержинського, Любарського, Чуднівського та Янушпольського районів Вінницької області. В даний час за своїми розмірами область входить до числа найбільших в Україні – займає п’яте місце. Довжина області із заходу на схід – 170 км. , із півночі на південь – 230 км.
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.