Презентация Мистецтво доби Відродження 2003 last

Скачать презентацию Мистецтво доби Відродження 2003 last Скачать презентацию Мистецтво доби Відродження 2003 last

mistectvo_dobi_vіdrodghennya_2003_last.ppt

 • Размер: 16.5 Mегабайта
 • Количество слайдов: 15

Описание презентации Презентация Мистецтво доби Відродження 2003 last по слайдам

Відродження • Епоха Відродження - період в історії культури Західної Європи, який почався в Італії вВідродження • Епоха Відродження — період в історії культури Західної Європи, який почався в Італії в кінці XIII ст. , набував європейського характеру в XIV-XVI ст. , а в Іспанії та Англії тривав до початку XVII ст.

МИСТЕЦТВО • Символом епохи Відродження, її найвищим злетом, безумовно, є мистецтво. Ніколи в історії, навітьМИСТЕЦТВО • Символом епохи Відродження, її найвищим злетом, безумовно, є мистецтво. Ніколи в історії, навіть в Стародавній Греції мистецтво не мало такого всеосяжного значення. Насамперед у мистецтві знаходив втілення новий гуманістичний світогляд.

 Виключна важливість Відродження в історії людської культури пояснюється тим, що якраз в цю епоху були Виключна важливість Відродження в історії людської культури пояснюється тим, що якраз в цю епоху були створені видатні твори літератури та образотворчого мистецтва. З ’ явилось майже одночасно багато яскравих, видатних, великих талантів – письменників, мислителів, живописців, скульпторів, архітекторів.

Філіппо Брунеллескі (( 1377— 1446 рр. ) Італійський архітектор, скульптор і вчений. Йому чудово вдавалисьФіліппо Брунеллескі (( 1377— 1446 рр. ) Італійський архітектор, скульптор і вчений. Йому чудово вдавались поєднання теоретичних уявлень з їх практичним здійсненням.

Мікеланджело Боунаротті (1475 -1564 рр. ) Геніальний італійський скульптор, живописець, архітектор і поет. ЙогоМікеланджело Боунаротті (1475 -1564 рр. ) Геніальний італійський скульптор, живописець, архітектор і поет. Його доробок належить до найвищих досягнень світового мистецтва. Специфічна особливість творчого обдарування Мікеланджело – з усіх видів образотворчого мистецтва на першому плані в нього була скульптура. Він в першу чергу вважав себе скульптором.

Донателло (( 1386 — 1466 рр. ) Відомий італійський скульпторепохи Відродження, основоположник індивідуалізованоДонателло (( 1386 — 1466 рр. ) Відомий італійський скульпторепохи Відродження, основоположник індивідуалізовано го скульптурного портрету, першого світського пам ’ ятника, лінійної перспективи у творах.

Леонардо да Вінчі (1452 -1519 рр. ) Один з найвидатніших людей в історії. Втілив уЛеонардо да Вінчі (1452 -1519 рр. ) Один з найвидатніших людей в історії. Втілив у собі універсальний геній епохи Відродження. Він був живописцем , скульптором, архітектором, письменником, музикантом, теоретиком мистецтва, військовим інженером, винахідником, математиком, анатомом, ботаніком, фізиком, астрономом, фізологом.

 Вершина творчості Леонардо – всесвітньо відомий портрет молодої флорентійки Мони Лізи (близько 1503 р, Вершина творчості Леонардо – всесвітньо відомий портрет молодої флорентійки Мони Лізи (близько 1503 р, Лувр, Париж )) , знаменитий своєю багатозначною посмішкою. В портреті Джоконди виражений гуманістичний ідеал жінки.

 • одним з перших обгрунтував ідею пізнаваності світу розумом і почуттями; • висловив • одним з перших обгрунтував ідею пізнаваності світу розумом і почуттями; • висловив велику істину, що основа науки – дослід і спостереження; • висловив догадку про річне обертання Землі, про те, що Земля – одне з небесних тіл – не є центром Всесвіту; • вказав на величезне значення математики; • виводив закони руху по похилій площині; • вивчав падіння тіл на основі гіпотези обертання Землі; • мав ясне уявлення про дихання і горіння;

Рафаель Санті (1483 -1520 рр. ) Італійський живописець, графік і архітектор. Втілив у своїх творах гуманістичніРафаель Санті (1483 -1520 рр. ) Італійський живописець, графік і архітектор. Втілив у своїх творах гуманістичні ідеаливисокого Відродження. Він є творцем “Сікстинської мадонни”, найвизначнішого твору не тільки італійського Відродження, а й усього світового мистецтва.

Тіціан (1477 — 1576 рр. ) Італійськийживопис ецьепохи Високого та Пізнього. Відродженн яв Венеції. Мав великийТіціан (1477 — 1576 рр. ) Італійськийживопис ецьепохи Високого та Пізнього. Відродженн яв Венеції. Мав великий вплив на творчість митців різних країн і епох.
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.