Презентация man 2003

Скачать презентацию man 2003 Скачать презентацию man 2003

man_2003.ppt

 • Размер: 7.9 Mегабайта
 • Количество слайдов: 24

Описание презентации Презентация man 2003 по слайдам

Ілюзії навколо нас Підготувала Ліхачова Любов, учениця 10 класу Керівник – Палінічак О. І. Ілюзії навколо нас Підготувала Ліхачова Любов, учениця 10 класу Керівник – Палінічак О. І.

 В навколишньому середовищі не існують окремі властивості самі по собі. Їх стан і В навколишньому середовищі не існують окремі властивості самі по собі. Їх стан і відчуття передають предмети. Але кожна людина по своєму все сприймає. І тому сьогодні я хочу розповісти про ІЛЮЗІІ. Вони існують всюди, треба тільки захотіти їх побачити.

Ілюзії руху Гра з перспективою Ілюзії зору Оптико-геометричні ілюзії Неможливі фігури Парейдол іїПриховані образи Ілюзії руху Гра з перспективою Ілюзії зору Оптико-геометричні ілюзії Неможливі фігури Парейдол іїПриховані образи

Подивившись на цей малюнок, більшість спостерігачів скаже, що лівий відрізок зі стрілочками назовні довше правого зіПодивившись на цей малюнок, більшість спостерігачів скаже, що лівий відрізок зі стрілочками назовні довше правого зі стрілочками, спрямованими всередину. Враження настільки сильне, що, згідно з експериментальними даними, випробовувані стверджують, що довжина лівого відрізка на 25 -30% перевищує довжину правого.

  так називаються неправильні уявлення про форму, розмір, колір і положення в просторі так називаються неправильні уявлення про форму, розмір, колір і положення в просторі предметів зовнішнього світу, що виникають під впливом зорових вражень. З причин, що викликають їх, ілюзії зору можуть ділитися на ілюзії: 1) виникають від оптичних особливостей зорового апарату людини, 2) причина яких криється в психіці людини, в упереджених, мимовільних судженнях і порівняннях.

 Ілюзія, опублікована Роджером Шепардом в роботі Shepard, R. (1990 р. р. ). ). Ілюзія, опублікована Роджером Шепардом в роботі Shepard, R. (1990 р. р. ). ). Стільниці обох столів абсолютно ідентичні, хоча візуально здається, що це не так. Ефект ще більше посилюється, коли на поверхні столу добудовується додаткове зображення.

  У цю категорію включені зображення, які породжують якусь ілюзію тільки при перегляді з У цю категорію включені зображення, які породжують якусь ілюзію тільки при перегляді з певного місця або під певним кутом.

  Йохен і Меріт Візнер ( Jochen and Marita Wiesner) продемонстрували ілюзію, засновану Йохен і Меріт Візнер ( Jochen and Marita Wiesner) продемонстрували ілюзію, засновану на перспективній композиції, на виставці під назвою «Тур почуттів» ( Tour of Senses) в в Дрездені, Німеччина.

  Неможливі фігури отримали популярність після того, як в 1954 р. Неможливі фігури отримали популярність після того, як в 1954 р. в «Британському журналі психології» була опублікована стаття відомого англійського математика Роджера Пенроуза. У ній йшлося про нескінченні сходи і неможливий трикутник, в якому на перший погляд немає нічого незвичайного — тільки три бруски, з’єднані один з одним під прямим кутом. І лише при більш ретельному розгляді розумієш, що такий трикутник не може існувати в нашому світі.

Фігура, у вигляді набору кубиків, була зображена в 1934 році шведським художником Оскаром Реутерсвардом. УФігура, у вигляді набору кубиків, була зображена в 1934 році шведським художником Оскаром Реутерсвардом. У 1980 році цей варіант неможливого трикутника був надрукований на шведських поштових марках.

Стіна Ешера Художник Жос де Мей. Майстер працює в жанрі сюрреалізму. На багатьох йогоСтіна Ешера Художник Жос де Мей. Майстер працює в жанрі сюрреалізму. На багатьох його картинах зображені люди. За словами самого Жоса де Мея, вони грають роль статистів, призначених для того, щоб показати масштаб конструкцій.

  Серед усіх неможливих фігур особливе місце займає неможливий тризубець. Якщо розглядати всю фігуру Серед усіх неможливих фігур особливе місце займає неможливий тризубець. Якщо розглядати всю фігуру цілком, то виходить, що три круглих зубця поступово перетворюються на два прямокутних.

  Нескінченні сходи - одна з найвідоміших класичних неможливостей. Вперше ця фігура була «Нескінченні сходи» — одна з найвідоміших класичних неможливостей. Вперше ця фігура була опублікована в 1958 році Лайонелом і Роджер Пенроуз разом з іншими прикладами зорових ілюзій в British Journal of Psychology.

Витвір мистецтва Використання сходів в кінофільмі Витвір мистецтва Використання сходів в кінофільмі

 - Статичні зображення, які за певних умов здаються рухомими. - Ілюзії, що виникають при — Статичні зображення, які за певних умов здаються рухомими. — Ілюзії, що виникають при русі об’єктів. — Анімаційні зображення, в яких складно визначити напрямок руху або обертання.

Якщо людина бачить обертання за годинниковою стрілкою - то він логік , тобто у нього більшЯкщо людина бачить обертання за годинниковою стрілкою — то він логік , тобто у нього більш розвинена ліва півкуля, якщо проти — інтуїтивна людина.

Ілюзія Акіоші Кітаока - професора психології в університеті в Токіо Ілюзія Акіоші Кітаока — професора психології в університеті в Токіо

Парейдолічеські ілюзії– різновид зорових ілюзій. Полягає у формуванні ілюзорних образів, в якості основи яких виступаютьПарейдолічеські ілюзії– різновид зорових ілюзій. Полягає у формуванні ілюзорних образів, в якості основи яких виступають деталі реального об’єкта. Таким чином, смутний і незрозумілий зоровий образ сприймається як що-небудь виразне і певне.

Зображення кратера у вигляді голови Міккі Мауса було знайдено серед 100 тис. інших фотографій, зробленихЗображення кратера у вигляді голови Міккі Мауса було знайдено серед 100 тис. інших фотографій, зроблених зондом.

Малюнки-загадки, приховані на фото об'єкти, а також картини-ілюзії в жанрі камуфляжного мистецтва. Слово «камуфляжній» розкриваєМалюнки-загадки, приховані на фото об’єкти, а також картини-ілюзії в жанрі «камуфляжного» мистецтва. Слово «камуфляжній» розкриває зміст поняття, коли під одним зображенням маскується інше, на перший погляд не явне, але вгадуються при уважному розгляді.

Японська художниця Куми Ямашита відома в усьому світі як майстер світла і тіні. Японська художниця Куми Ямашита відома в усьому світі як майстер світла і тіні.

 Ми сприймаємо навколишній нас світ як даність: сонячний промінь, який грає відблисками на поверхні Ми сприймаємо навколишній нас світ як даність: сонячний промінь, який грає відблисками на поверхні води, переливи барв осіннього лісу, посмішку дитини. . Але не все так просто, як здається. . . Все набагато цікавіше… Варто тільки придивитися…