Презентация history ppt 001

Скачать презентацию  history ppt 001 Скачать презентацию history ppt 001

history_ppt_001.ppt

  • Размер: 2.5 Mегабайта
  • Количество слайдов: 23

Описание презентации Презентация history ppt 001 по слайдам

Гроші.  Історія виникнення та еволюція грошей. Властивості,  різновиди грошей Гроші. Історія виникнення та еволюція грошей. Властивості, різновиди грошей

План Гроші Історія виникнення та еволюція грошей Властивості грошей Різновиди грошей План Гроші Історія виникнення та еволюція грошей Властивості грошей Різновиди грошей

Гроші — одне з найдавніших явищ у житті суспільства — відіграють важливу роль у його економічномуГроші — одне з найдавніших явищ у житті суспільства — відіграють важливу роль у його економічному і соціальному розвитку. Гроші — своєрідний загальний товар — еквівалент, який є формою зв’язку суб’єктів ринкових відносин для порівняння різних видів праці та який приймається як плата за товари та послуги. За своїм місцем у товарному виробництві й обміні гроші — це специфічний товар, що має властивість обмінюватися на будь-який інший товар.

Історія виникнення та еволюція грошей Історія грошей настільки різноманітна, як і історія народів, які ними володіли.Історія виникнення та еволюція грошей Історія грошей настільки різноманітна, як і історія народів, які ними володіли. Очевидно, що в різний час у різних куточках нашої планети роль грошей виконували найрізноманітніші товари:

Гроші Ісландії Гроші Ісландії

Гроші слов ’ янських народів Гроші слов ’ янських народів

Гроші Індії Гроші Індії

Гроші Океанії Гроші Океанії

Одним із видів універсальних грошей, які були прийнятними для всіх народів,  стала домашня худоба. Одним із видів універсальних грошей, які були прийнятними для всіх народів, стала домашня худоба.

Такі розповсюджені на сьогодні слова як “капітал” і “капіталіст” в перекладі з латини означають “худоба”, “власникТакі розповсюджені на сьогодні слова як “капітал” і “капіталіст” в перекладі з латини означають “худоба”, “власник худоби”. Але худоба не могла повною мірою задовольнити потреби ринку.

Нові гроші Спочатку нові гроші знаходилися у вигляді злитків. Однак злитки треба було виважувати і цеНові гроші Спочатку нові гроші знаходилися у вигляді злитків. Однак злитки треба було виважувати і це було незручно.

Злитки замінили карбованою монетою.  Найстарішими спеціально випущеними грошима вважаються монети, викарбувані у м. Фокеї вЗлитки замінили карбованою монетою. Найстарішими спеціально випущеними грошима вважаються монети, викарбувані у м. Фокеї в V-VII ст. до н. е.

Саме слово монета походить від назви храму Юнони – Монети у Римі. Саме слово монета походить від назви храму Юнони – Монети у Римі.

Монети Китаю Монети Китаю

Спочатку монети виготовляли із золота та срібла, а потім карбували неповноцінну монету. Спочатку монети виготовляли із золота та срібла, а потім карбували неповноцінну монету.

Однак з розвитком торгівлі використання монет стало незручним.  Так з ’ явилися паперові гроші уОднак з розвитком торгівлі використання монет стало незручним. Так з ’ явилися паперові гроші у Китаї ХІХ ст.

Це були гроші, які являли собою особі розписки, що видавалися під цінності. Це були гроші, які являли собою особі розписки, що видавалися під цінності.

Іншим видом паперових грошей були казначейські білети. Вони випускалися від імені держави. Іншим видом паперових грошей були казначейські білети. Вони випускалися від імені держави.

Виготовлення грошей Усе починається із спеціального паперу.  Паперова масса добре проклеюється, що робить папір міцним.Виготовлення грошей Усе починається із спеціального паперу. Паперова масса добре проклеюється, що робить папір міцним.

Банкноти відрізняються кольорами завдяки спеціальним фарбам. Для англійських 4 -х номіналів потрібні фарби більш як 100Банкноти відрізняються кольорами завдяки спеціальним фарбам. Для англійських 4 -х номіналів потрібні фарби більш як 100 кольорів. Видруковані аркуші вручну перевіряють на дефекти. Потім розрізають і пакують.

Різновиди грошей КУПЮРА - одиничний екземпляр паперових грошей.  БАНКНОТА - паперовий грошовий знак на великуРізновиди грошей КУПЮРА — одиничний екземпляр паперових грошей. БАНКНОТА — паперовий грошовий знак на велику суму. Гроші, якими користуємось кожного дня — ГОТІВКА : паперові гроші та монети з металу. БЕЗГОТІВКОВІ ГРОШІ — в банках на розрахункових рахунках, чеки.

Дякуємо за увагу! Дякуємо за увагу!