Презентация group present Zakharenko Zhurba Bezoshchuk

Скачать презентацию  group present Zakharenko Zhurba Bezoshchuk Скачать презентацию group present Zakharenko Zhurba Bezoshchuk

group_present_zakharenko_zhurba_bezoshchuk.ppt

  • Размер: 1.6 Mегабайта
  • Количество слайдов: 6

Описание презентации Презентация group present Zakharenko Zhurba Bezoshchuk по слайдам

Шарль Бодлер «Подорож»  ( I ур ивок) Виконали:  студенти 344 групи Безощук Максим ЖурбаШарль Бодлер «Подорож» ( I ур ивок) Виконали: студенти 344 групи Безощук Максим Журба Гліб Захаренко Тетяна

Образ дитини, закоханої у мапи та естампи, як символ людини, ще не збагнувшої власної приреченості. Образ дитини, «закоханої у мапи та естампи», як символ людини, ще не збагнувшої власної приреченості.

Спроба зневіреної з різних причин людини втекти від гнітючої реальності. Спроба зневіреної з різних причин людини втекти від гнітючої реальності.

“ Він звіром стати мав. I от утік з неволі ” “ Він звіром стати мав. I от утік з неволі ”

Справжні ж мандрівники йдуть, аби йти Справжні ж мандрівники «йдуть, аби йти»

Настрій:  автора охоплює розчарування в розумінні дійсності, він переповнений тугою і приреченістю.  Настрій: автора охоплює розчарування в розумінні дійсності, він переповнений тугою і приреченістю.
  • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.