Презентация Де і як жили первісні люди на територі сучасно Украни

Скачать презентацию Де і як жили первісні люди на територі сучасно Украни Скачать презентацию Де і як жили первісні люди на територі сучасно Украни

de_і_yak_ghili_pervіsnі_lyudi_na_teritorі_suchasno_ukrani.ppt

 • Размер: 405.5 Кб
 • Количество слайдов: 14

Описание презентации Презентация Де і як жили первісні люди на територі сучасно Украни по слайдам

 Де і як жили первісні люди на території сучасної України Де і як жили первісні люди на території сучасної України

 КОРОЛЕВЕ У період раннього палеоліту природні умови були сприятливими для людини. Найдовніша стоянка раннього КОРОЛЕВЕ У період раннього палеоліту природні умови були сприятливими для людини. Найдовніша стоянка раннього палеоліту в Україні біля села Королеве на Закарпатті.

 КИЇК-КОБА За часів середнього палеоліту почалося похоладання. Це змусило неандертальців використовувати вогонь. Одну з КИЇК-КОБА За часів середнього палеоліту почалося похоладання. Це змусило неандертальців використовувати вогонь. Одну з стоянок неандертальців знайшли в Криму у гроті Киїк-Коба.

 МІЗИН За часів пізнього палеоліту клімат України відзначається різким похолоданням. Сурові зими змушували кроманьйонців МІЗИН За часів пізнього палеоліту клімат України відзначається різким похолоданням. Сурові зими змушували кроманьйонців шукати захисту від холоду. Стоянка того часу є Мізинська на Чернігівщені.

 ІГРЕНЬ У добу мезоліту встановився климат, подібний до сучасного. Зникли стада великів звірів, ІГРЕНЬ У добу мезоліту встановився климат, подібний до сучасного. Зникли стада великів звірів, що вимагало від людей нових мисливських прийомів. Стоянкою однієї з таких громад мисливців є Ігрень на території сучасного Дніпропетровська.

 КІНЕЦЬ КІНЕЦЬ
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.