Презентация 5 а

Скачать презентацию  5 а Скачать презентацию 5 а

5_a.ppt

  • Размер: 4.9 Mегабайта
  • Количество слайдов: 10

Описание презентации Презентация 5 а по слайдам

Ізяславський НВК № 2 ліцей ім. М. Островського Ізяславський НВК № 2 ліцей ім. М. Островського

 Спочатку ми навіть не знали що В нас класі буде 30 учнів. Але цю новину Спочатку ми навіть не знали що В нас класі буде 30 учнів. Але цю новину ми дізналися тільки в кінці літа. Ось фото класу які до нас прийшли.

 А це наш минулий 4 – А клас який навчався в НВК № 2 А це наш минулий 4 – А клас який навчався в НВК №

 Нашими першими вчителями були:  Наталя Василівна Галина Василівна. Ми завжди будемо їх пам ’’ Нашими першими вчителями були: Наталя Василівна Галина Василівна. Ми завжди будемо їх пам ’’ ятати бо саме вони навчили нас читати та писати. Вони повели нас в дорогу. Зараз нашу вчительку Звуть: Людмила Анатоліївна. Дякую Людмило Анатоліївно що веде нас по Дорозі до дорослого життя.

Не давно у нашій школі було свято Нового року. Ось є фотографії. Ми весело провели час.Не давно у нашій школі було свято Нового року. Ось є фотографії. Ми весело провели час.

 Ще у нашій школі був конкурс Ох, ця мода. І наш клас виграв 2 місце. Ще у нашій школі був конкурс Ох, ця мода. І наш клас виграв 2 місце.

 Ну а тепер ще цікавіше.  Хлопці нашого класу приймали участь у Лицарському турнірі. Ми Ну а тепер ще цікавіше. Хлопці нашого класу приймали участь у Лицарському турнірі. Ми змагались між 5 Б і вияснилося що перемогла дружба.

 Також у нас вже є своя група в соціальних мережах:  Вк :  https: Також у нас вже є своя група в соціальних мережах: Вк : https: //vk. com/club 87787415 Ми щиро вас запрошуємо у нашу групу. Там ви можете дізнатися більшу інформацію про наш клас.

 Наш 5 – А вітає вас з Великоднем.  Бажаємо всього найкращого і щоби мир Наш 5 – А вітає вас з Великоднем. Бажаємо всього найкращого і щоби мир був у кожній хаті.
  • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.