Презентация 4 маловідомих місць Західно Украни де я

Скачать презентацию 4 маловідомих місць Західно Украни де я Скачать презентацию 4 маловідомих місць Західно Украни де я

4_malovіdomih_mіscy_zahіdno_ukrani_de_ya.ppt

 • Размер: 215 Кб
 • Количество слайдов: 9

Описание презентации Презентация 4 маловідомих місць Західно Украни де я по слайдам

 4 маловідомих місць Західної України, де я хочу побувати 4 маловідомих місць Західної України, де я хочу побувати

 Колочава (закарпацька область, Міжгірський район Екологічно чистий куточок України, розташований на території національного Колочава (закарпацька область, Міжгірський район Екологічно чистий куточок України, розташований на території національного природно го парку “Синевир” в гірській долині між полонинами Стримбою Дарвайкою, Барвінком , Красною і Ручею на березі річки Колочавки здивує Вас своєю гостинністю, культурним надбанням та цікавою історією. Колочаво-село десяти музеїв, 20 пам*ятників та неперевершеної природи краси. Саме тут у скансеві “ Старе село”. Ви зможете ознайомитися із 300-річною історіею побуту місцевих жителів, почути верховинський діалект , оглянути пам*ятку культури різних часів та різних верств населення, дізнатися історію місцевої залізниці у музеї “Колочавська вузькоколійка”

 М інявський в одоспад ( Івано-Франківська область, Богорадчанський район) • Це одне з чудес М інявський в одоспад ( Івано-Франківська область, Богорадчанський район) • Це одне з чудес прикарпатської природи зачарує вас з першого погляду. Найвищий водоспад на Прикарпатті та один з найвищих в Україні навіть у найбільшу спеку освіжить вас своєю прохолодою. Довкола водоспаду утворився кам*яний каньйон , висота скель якого понад 20 м. Завдяки малому потоку туристів та відсутності інфраструктури поблизу біля водоспаду збереглася первозданна краса. По дорозі до водоспаду вас супроводжуватимуть прекрасні понорами пркарпатських пагорбів.

 Клевань. Тунель кохання (Рівненська область, рівненський район) • Н айромантичніше місце Волині- Тунель кохання Клевань. Тунель кохання (Рівненська область, рівненський район) • Н айромантичніше місце Волині- Тунель кохання – є ботанічним феном, який знаходиться вздовж залізничної колії між селищами Клевань та Оржів. Сама природа, ніби професійний ландшафтний дизайнер, сформувала зі щільної зарості дерев і кущів стіни та стелю прородного коридору. Влітку та восени тунель чіткової аркової форми має особливу красу, від якої перехоплює подих. Кажуть, якщо пара поцілується під час прогулянки тунелем, то їх кохання скріпеться на все життя.

 Косонь закарпацька область • Європейського рівня оздоровчо-рекреаційний коплекс “косонь” відкритий у 2012 році. На Косонь закарпацька область • Європейського рівня оздоровчо-рекреаційний коплекс “косонь” відкритий у 2012 році. На площі 8 гектарів серед 200- річного дубового раю розміщені два прісних та два термальних басейни з мінеральною водою, один з яких працює цілий рік. Вода до нього подається з глибини 1190 м і має температуру +41 С. Звідусіль сюди приїжджають, щоб оздоровити опорно-руховий апарат, серцево-судинну , периферичну нервову та міліарну системи.

 • Дякую за увагу ! • Дякую за увагу !