Практичне стажування в Німеччині (сфера послуг) HOSPITALITY Summer

 • Размер: 1.9 Mегабайта
 • Количество слайдов: 23

Описание презентации Практичне стажування в Німеччині (сфера послуг) HOSPITALITY Summer по слайдам

Практичне стажування в Німеччині (сфера послуг) HOSPITALITY Summer 2013 Практичне стажування в Німеччині (сфера послуг) HOSPITALITY Summer

Стажування передбачає участь студентів у сфері надання послуг: • Кафе; • Mc Donalds; Стажування передбачає участь студентів у сфері надання послуг: • Кафе; • Mc Donalds; • Пральня; • Шоппінг-центри; Атракціони Інше….

 Основний період стажування 2 -3 місяці (червень-серпень). Студентам надається можливість активно проводити вільний час, Основний період стажування 2 -3 місяці (червень-серпень). Студентам надається можливість активно проводити вільний час, подорожуючи просторами Німеччини та країнами Шенгенської угоди.

Умови стажування Період практики 2 -3 місяці. (літні канікули). Проживання надається в студентському гуртожитку. ВУмови стажування Період практики 2 -3 місяці. (літні канікули). Проживання надається в студентському гуртожитку. В залежності від розміщення надається одно — або дворазове харчування. Оплата від 6, 00 євро/год. Студенти працюють мінімум 40 годин на тиждень. Понаднормові години оплачуються окремо Діючі розміщення поблизу м. Росток (північ Німеччини поблизу Балтійського моря)

Вимоги до кандидатів Студенти денної форми навчання 2 -3 курсів та 1 -го року магістратури. Вимоги до кандидатів Студенти денної форми навчання 2 -3 курсів та 1 -го року магістратури. Вік 18 -25 років. середній рівень знання німецької чи англійської мови. Наявність закордонного паспорта. Вміння працювати в колективі. Хороше почуття гумору Мотивація та бажання навчатись новому.

Робота в Mc. Donald’s Робота в Mc. Donald’s

Умови проживання: Проживання у студентському гуртожитку Оплата за проживання вираховується щомісячно роботодавцем з заробітної платиУмови проживання: Проживання у студентському гуртожитку Оплата за проживання вираховується щомісячно роботодавцем з заробітної плати працівника. (1 чол – 180 -196 Є, 2 чол. – 240Є)

Умови праці та обов'язки: Посада: касир, робота на кухні. Графік роботи: з 11: 00 доУмови праці та обов’язки: Посада: касир, робота на кухні. Графік роботи: з 11: 00 до 19: 00 — не більше 40 год на тиждень (може варіювати) 5 днів на тиждень. Обідня перерва – 30 хв Надається безкоштовне разове харчування Оплата праці здійснюється по проходженню стажування у розмірі близько 6, 85 Євро/год

Робота в парку розваг Робота в парку розваг

Умови проживання: Проживання у будинку Оплата за проживання вираховується щомісячно роботодавцем з заробітної плати працівникаУмови проживання: Проживання у будинку Оплата за проживання вираховується щомісячно роботодавцем з заробітної плати працівника у розмірі 212 Євро Здійснюється транспортування практикантів до і від місця роботи.

Умови праці та обов'язки Посада: касир, інформування відвідувачів, робота на дитячих атракціонах Графік роботи: зУмови праці та обов’язки Посада: касир, інформування відвідувачів, робота на дитячих атракціонах Графік роботи: з 11: 00 до 19: 00, 5 днів на тиждень. Обідня перерва Надається знижка в розмірі 50% для працівників на харчування в міні-парку Оплата праці здійснюється щомісячно (15 числа)у розмірі близько 7 Євро/год

Робота в кафе Робота в кафе

Робота в ресторані Робота в ресторані

Умови проживання: Проживання у студентському гуртожитку (2 чол. в кімнаті) Оплата за проживання вираховується щомісяцяУмови проживання: Проживання у студентському гуртожитку (2 чол. в кімнаті) Оплата за проживання вираховується щомісяця роботодавцем з заробітної плати у розмірі 200 Євро Практикантам надається велосипед Проїзд до місця роботи: до 20 хв.

Умови праці та обов’язки Посада: бармен-офіціант, помічник повара. Графік роботи: з 10: 00 доУмови праці та обов’язки Посада: бармен-офіціант, помічник повара. Графік роботи: з 10: 00 до 21: 00, 5 днів на тиждень Надається безкоштовне дворазове харчування Оплата праці здійснюється у розмірі близько 7 Євро/год

Робота помічником в пральні Робота помічником в пральні

Умови проживання Проживання у студентському гуртожитку Оплата за проживання вираховується щомісяця роботодавцем з заробітної платиУмови проживання Проживання у студентському гуртожитку Оплата за проживання вираховується щомісяця роботодавцем з заробітної плати у розмірі 212 Євро Практикантам надається велосипед Діє транспортування до і від місця роботи

Умови праці та обов'язки Обов'язки: фасування, сушка, прасування та складання постільної білизни. ГрафікУмови праці та обов’язки Обов’язки: фасування, сушка, прасування та складання постільної білизни. Графік роботи: позмінно. 1 зміна — 6: 00 – 14: 00, 2 зміна – з 14: 00 до 22: 00 Перерва: 45 хвилин Вихідний: неділя. Оплата праці здійснюється щоденно в розмірі 7 -8 Євро/год. Понаднормові години: 12Євро/год

Робота в торгівельних центрах Робота в торгівельних центрах

Умови проживання Проживання в кемпінгах та квартирах. Оплата за проживання вираховується щомісяця роботодавцем з заробітноїУмови проживання Проживання в кемпінгах та квартирах. Оплата за проживання вираховується щомісяця роботодавцем з заробітної плати у розмірі 7, 7 Євро/день. Проїзд до роботи: до 15 хв.

Умови праці та обов'язки Обов'язки: облік товару, наклейка цінників, контроль за дотриманням порядку. Графік роботи:Умови праці та обов’язки Обов’язки: облік товару, наклейка цінників, контроль за дотриманням порядку. Графік роботи: позмінно. 1 зміна — 8: 30 – 18: 00, 2 зміна – з 10: 00 до 19: 30 Скорочений день: неділя. З 10: 30 -18: 30. Вихідний: 1 день на тиждень. Оплата праці здійснюється щоденно в розмірі 7 Євро/год.

Можливість відвідати міста Німеччини та Європи Можливість відвідати міста Німеччини та Європи

Заробляй, подорожуючи !!! Заробляй, подорожуючи !!!
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.