POWER METAL Підготував Салук Роман Зміст

Скачать презентацию POWER METAL Підготував Салук Роман Зміст Скачать презентацию POWER METAL Підготував Салук Роман Зміст

prezentatsiya_microsoft_powerpoint.pptx

 • Размер: 3.7 Мб
 • Автор:
 • Количество слайдов: 19

Описание презентации POWER METAL Підготував Салук Роман Зміст по слайдам

POWER METAL Підготував Салук Роман POWER METAL Підготував Салук Роман

Зміст 1. Визначення. 2. Історія. 3. Види. 4. Тематика. 5. Музична характеристика стилю. 6. Групи щоЗміст 1. Визначення. 2. Історія. 3. Види. 4. Тематика. 5. Музична характеристика стилю. 6. Групи що грають Павер-метал.

Що ж таке Power metal Павер метал (англ. Power metal, від power — Що ж таке Power metal Павер метал (англ. Power metal, від power — «сила» , «влада» )—один із напрямків металу. Характеризується швидшими темпами виконання, ніж «класичний» хеві-метал, та більшою мелодичністю, ніж спід-метал. У порівнянні з багатьма іншими видами металу павер-метал — бадьора і оптимістична музика.

Історія Як американський, так і європейський павер-метал зародився під впливом таких груп як Rainbow, Історія Як американський, так і європейський павер-метал зародився під впливом таких груп як Rainbow, Iron Maiden і Judas Priest. У роботах англійських рок-груп 70 -х і 80 -х вже зустрічалися швидкі, енергійні композиції і тексти про фентезі та середніх віках — ті елементи, які пізніше ляжуть в основу жанру.

Види Американський пауер-метал (прото-пауер); Європейський пауер-метал; Симфонічний пауер –метал; Інші змішання Види Американський пауер-метал (прото-пауер); Європейський пауер-метал; Симфонічний пауер –метал; Інші змішання

Американський павер-метал (прото-павер) Назва стилю «power metal» вперше прозвучала в США на початку-серединіАмериканський павер-метал (прото-павер) Назва стилю «power metal» вперше прозвучала в США на початку-середині 1980 -х рр. Так називали музику таких груп, як Manowar, Virgin Steele, Manilla Road, Iced Earth, які в наш час зазвичай відносять до спід-метал або хеві-метал. Ці групи послужили прототипом для сучасного павер-металу, надавши йому швидкість, енергію і військово-історичну тематику.

Європейський пауер-метал В середині 80 -х років XX століття такі німецькі групи, як Running WildЄвропейський пауер-метал В середині 80 -х років XX століття такі німецькі групи, як Running Wild і Helloween , стали привертати увагу слухачів до мелодиці в піснях і композиціях. Вони зробили спробу змішати швидкі speed metal-рифи з гітарним мелодизмом, потужним вокалом в стилі Iron Maiden і чистим звуком музичних інструментів. Так зародилася перша хвиля німецького пауер-метал, найзначнішими групами якої, крім згаданих, стали Blind Guardian і Gamma Ray . З тих пір німецький пауер-метал широко поширився і став популярним по всьому континенту, включаючи і СНд.

Симфонічний пауер-метал Особливий різновид павер-метал породило введення в музику пауер-груп клавішних інструментів, синтезаторів. СинтезаториСимфонічний пауер-метал Особливий різновид павер-метал породило введення в музику пауер-груп клавішних інструментів, синтезаторів. Синтезатори спочатку виконували функцію фонового інструменту, зображуючи зазвичай симфонічні або народні інструменти, такі як флейта, скрипка, горн. Ця тенденція особливо яскраво проявилася в перших же альбомах Nightwish і Rhapsody of Fire.

Інші змішання Існує безліч груп, в музиці яких швидкість і віртуозне соло пауер-металу з'єднуютьсяІнші змішання Існує безліч груп, в музиці яких швидкість і віртуозне соло пауер-металу з’єднуються з елементами інших видів металу.

Тематика Лірика павер-металу, як правило, позбавлена явного соціального протесту, притаманного багатьом жанрам рок-музики,Тематика Лірика павер-металу, як правило, позбавлена явного соціального протесту, притаманного багатьом жанрам рок-музики, і є більш позитивною і неконфліктній, що багато в чому сприяє комерційному успіху груп. Хоча в ній часто зустрічаються розповіді про війни і битви, основний акцент робиться не на захоплення боєм і насильством, а на лицарську честь і доблесть.

Музична характеристика стилю Сучасний павер-метал базується на потужному звуці і помпезних гармоніях і легко запам'ятовуються мелодіях,Музична характеристика стилю Сучасний павер-метал базується на потужному звуці і помпезних гармоніях і легко запам’ятовуються мелодіях, виповнюється зазвичай на високих швидкостях, корінням йдуть в спід-метал. Для пауер-метала характерні насичені фонові інструментальні партії, побудовані за класичними канонами. Вокал в павер-металі грає дуже значну роль. Павер-метал дуже популярний стиль в Європі, Японії, деяких країнах Південної Америки, і також все більше і більше набуває популярності в Північній Америці.

Відомі гурти цього стилю Powerwolf Blind Guardian Hammer. Fall Відомі гурти цього стилю Powerwolf Blind Guardian Hammer. Fall

Sabaton Manowar Эпидемия Sabaton Manowar Эпидемия

Українські гурти Sunrise Рай Із Твоїх Снів Українські гурти Sunrise Рай Із Твоїх Снів
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.