Скачать презентацию Планета Венера Презентація учениці 11 -2 групи фінансово-економічного Скачать презентацию Планета Венера Презентація учениці 11 -2 групи фінансово-економічного

ПланетаВенера_11-2 Калиниченко.pptx

  • Количество слайдов: 14

Планета Венера Презентація учениці 11 -2 групи фінансово-економічного ліцею м. Дніпропетровська Калініченко Марії Планета Венера Презентація учениці 11 -2 групи фінансово-економічного ліцею м. Дніпропетровська Калініченко Марії

Венера - друга за рахунком від Сонця планета і третій за яскравістю об'єкт, видимий Венера - друга за рахунком від Сонця планета і третій за яскравістю об'єкт, видимий із Землі.

Венера - єдина планета, названа на честь жінки, можливо, була названа по імені найкрасивішого Венера - єдина планета, названа на честь жінки, можливо, була названа по імені найкрасивішого божества, бо вона випромінювала світло яскравіше всіх з п'яти планет, відомих древнім астрономам.

Її рівний білий світ легко розпізнати в небі у вечірній і ранковий час, за Її рівний білий світ легко розпізнати в небі у вечірній і ранковий час, за це її ще називають «Зоря вечірня» або «Ранкова Зоря» .

Венера найближча планета до Землі, відстань до неї змінюється від 40 до 259 мільйонів Венера найближча планета до Землі, відстань до неї змінюється від 40 до 259 мільйонів кілометрів. Вона обертається в протилежну сторону свого рух по орбіті, і тому доба на Венері триває 116, 8 земних діб.

Атмосфера цієї планети складається в основному з вуглекислого газу з домішками кисню та азоту. Атмосфера цієї планети складається в основному з вуглекислого газу з домішками кисню та азоту. Через вуглекислий газ сонячні промені, що нагрівають поверхню Венери, не йдуть назад, в результаті цього з'являється ефект званий парниковим. Це послужило тому, що на планеті температура ніколи не опускається нижче 400°C.

Щільність атмосфери в 35 разів більше, ніж на Землі. Тиск на поверхні досягає близько Щільність атмосфери в 35 разів більше, ніж на Землі. Тиск на поверхні досягає близько 95 атмосфер. Хмари на планеті, які складаються на 80% з сірчаної кислоти, приховують від нас її поверхню. Вони розташовані на 50 -70 км над землею і роблять повний оборот навколо планети всього за 4 дні.

Загальні відомості: Діаметр: 12104 км Рік: 224, 70 земних діб Швидкість руху по орбіті: Загальні відомості: Діаметр: 12104 км Рік: 224, 70 земних діб Швидкість руху по орбіті: 35, 03 км/с Температура на поверхні до 480°C Маса (Земля = 1): 0, 81 Щільність речовини (вода = 1): 5, 25 Сила тяжіння (Земля = 1): 0, 93 Кількість супутників: 0

Поверхня Венери покрита кратерами і вулканічними структурами до сотень кілометрів у довжину. Аналіз даних Поверхня Венери покрита кратерами і вулканічними структурами до сотень кілометрів у довжину. Аналіз даних з супутника, який відвідав цю планету, привів до висновку, що на планеті ніколи не було води. Ця обставина і деякі з особливостей розподілу ударних кратерів показали, що умови, близькі до сучасних, були на Венері протягом усього простеженого в глиб відрізка геологічної історії планети.

Однак на знімках планет, в декількох місцях виявлені дивні русла, шириною в 2 -15 Однак на знімках планет, в декількох місцях виявлені дивні русла, шириною в 2 -15 км і протяжністю в тисячі кілометрів. Форма їх нагадує типові долини, прорізані плином якоїсь рідини. Але у базальтової лави, якою покрито 90% всієї поверхні планети, не вистачило б запасу тепла прорізати такі русла. Вчені вважають, що це результат течії більш екзотичної рідини на зразок розплавлених карбонатів або розплавленої сірки.

Вважається, що внутрішня будова Венери має три оболонки. Це кора, товщиною приблизно 16 км. Вважається, що внутрішня будова Венери має три оболонки. Це кора, товщиною приблизно 16 км. За нею мантія, що йде на глибину близько 3300 км. А за нею залізне ядро, що має твердий стан, масою приблизно в чверть всієї маси планети. Твердий стан ядра пояснюється тим, що у планети немає магнітного поля, а значить і немає переміщення заряджених частинок всередині ядра, тобто рух речовин у ньому не відбувається.

Венера є внутрішньою планетою в Сонячній системі по відношенню до Землі, і тому ми Венера є внутрішньою планетою в Сонячній системі по відношенню до Землі, і тому ми можемо спостерігати її проходження на тлі Сонячного диска. Однак це одне з найрідкісніших явищ, воно трапляється приблизно раз на 70 років.

Про можливість існування життя на Венері говорили десятиліттями, але з 1950 року це стало Про можливість існування життя на Венері говорили десятиліттями, але з 1950 року це стало здаватися неможливим. Температура поверхні Венери сильно підвищена парниковим ефектом, атмосферний тиск у 90 разів вище земного - все це робить існування життя, подібного земному , дуже малоймовірним. Тільки у верхніх шарах атмосфери, далеко від поверхні планети, умови відносно прийнятні для підтримки життя. Крім того, не виключені форми життя на засадах, альтернативних земній.

Дякую за увагу! Дякую за увагу!