Скачать презентацию Пічне опалення та каміни Опалення — штучний Скачать презентацию Пічне опалення та каміни Опалення — штучний

M.pptx

  • Количество слайдов: 20

Пічне опалення та каміни Пічне опалення та каміни

Опалення - штучний обігрів приміщень у холодну пору року, спрямований на створення в них Опалення - штучний обігрів приміщень у холодну пору року, спрямований на створення в них належних теплових умов для людей, технологічних процесів тощо.

Пічне опалення - це опалення приміщень встановленими в них опалювальними печами; вид місцевого опалення. Пічне опалення - це опалення приміщень встановленими в них опалювальними печами; вид місцевого опалення.

Теплоємні печі бувають помірного і підвищеного прогріву — з теплоакумулюючим масивом (товстостінні цегляні, тонкостінні Теплоємні печі бувають помірного і підвищеного прогріву — з теплоакумулюючим масивом (товстостінні цегляні, тонкостінні з цегли в сталевому каркасі). їх топлять один-два рази на добу.

Нетеплоємні печі — високого прогріву, без теплоакумулюючого масиву (металеві). Вони віддають тепло, поки їх Нетеплоємні печі — високого прогріву, без теплоакумулюючого масиву (металеві). Вони віддають тепло, поки їх топлять.

Пічне опалення застосовують переважно в одноі двоповерхових будинках, розміщених у районах, де немає систем Пічне опалення застосовують переважно в одноі двоповерхових будинках, розміщених у районах, де немає систем централізованого теплопостачання.

Камін - пристрій, щоб опалювати будинок. У порівнянні з печами - каміни менш досконалі Камін - пристрій, щоб опалювати будинок. У порівнянні з печами - каміни менш досконалі і їх тепловіддача не перевищує 15 -20%.

Складається з містини, щоб накладати дрова й димаря, що крізь нього з містини для Складається з містини, щоб накладати дрова й димаря, що крізь нього з містини для опалювання виходить дим.

Застосовуються такі типи камінів: Закриті (вбудовані в капітальні стіни). Напіввідкриті (прибудовані до стіни). Відкриті Застосовуються такі типи камінів: Закриті (вбудовані в капітальні стіни). Напіввідкриті (прибудовані до стіни). Відкриті (вільно стоять)

Закриті каміни мають топковий простір і димар в масиві стіни. Їх перевага в тому, Закриті каміни мають топковий простір і димар в масиві стіни. Їх перевага в тому, що вони практично не займають корисної площі приміщення.

Напіввідкриті каміни не пов'язані з конструкцією стін, димоходи можуть бути влаштованими всередині стіни або Напіввідкриті каміни не пов'язані з конструкцією стін, димоходи можуть бути влаштованими всередині стіни або прибудовані до стіни.

Відкриті каміни, стоять на середині приміщення, володіють певними естетичними і декоративними властивостями, вони ефективні Відкриті каміни, стоять на середині приміщення, володіють певними естетичними і декоративними властивостями, вони ефективні в експлуатації.

Камін — важливий елемент помешкання, своєрідний його центр. Тому в Західній Європі він став Камін — важливий елемент помешкання, своєрідний його центр. Тому в Західній Європі він став предметом декорування та удосконалень.

Камін доби модерн, 1905 р. Камін доби модерн, 1905 р.

Камін доби маньєризму з стінописами, замок Тьєне, Італія Камін доби маньєризму з стінописами, замок Тьєне, Італія

Камін замку Комп'єн, камінний екран доби еклектики Камін замку Комп'єн, камінний екран доби еклектики

Труа, камін доби маньєризму, різьба по дереву, музей Труа, камін доби маньєризму, різьба по дереву, музей

Гаага, камін в ратуші Гаага, камін в ратуші

Камін в замку Блуа, Франція Камін в замку Блуа, Франція

THE END THE END