Патріотичне виховання Що таке патріотизм ? Патріотизм

Скачать презентацию Патріотичне виховання  Що таке патріотизм ? Патріотизм Скачать презентацию Патріотичне виховання Що таке патріотизм ? Патріотизм

patrіotizm.pptx

  • Размер: 1.9 Мб
  • Автор:
  • Количество слайдов: 9

Описание презентации Патріотичне виховання Що таке патріотизм ? Патріотизм по слайдам

Патріотичне виховання Патріотичне виховання

Що таке патріотизм ? Патріотизм - це внутршнє почуття любові, поваги та відданості своїй.Що таке патріотизм ? Патріотизм — це внутршнє почуття любові, поваги та відданості своїй. Батьківщині.

Справжній патріот  повиненлюбитисвою державу,  якою б вона не була. Якщо говорити проСправжній патріот повиненлюбитисвою державу, якою б вона не була. Якщо говорити про нашу, рідну неньку Україну, то, звичайно ж, вона не ідеал, але й ми у ній не святі. Треба пам’ятати: ти тут народився, ти тут виріс, це — твоя домівка, ріднішої землі ти не знайдеш, як би ти не намагався. Якщо ти хочеш називати себе справжнім патріотом, виховай в собі почуття любові до Батьківщини. Гордись нею.

Патріотизм сьогодні має дуже широке значення, тому що кожен для себе розуміє це словоПатріотизм сьогодні має дуже широке значення, тому що кожен для себе розуміє це слово по-своєму. Іне потрібно далеко йти, щоби переконатись в цьому. Проведіть для себе невеликий експеримент: задайте п’ятьомсвоїм хорошим знайомим питання, що для них означає це явище, і ви побачите, що ніхто не зможе дати чіткого визначення. Аце зрозуміло, адже у кожногоє своє, індивідуальне розуміння. Багато що залежить від дитинства, тому що як батьки виховають в дитині патріотизм і покажуть його сутність, так людина в подальшому своєму майбутньому житті й буде розуміти його. Все взаємопов’язане, друзі.

Патріотичне виховання Сьогодні доволі гостро постало питання патріотичне виховання.  Звичайно ж,  якщоПатріотичне виховання Сьогодні доволі гостро постало питання патріотичне виховання. Звичайно ж, якщо дитині ще з дитячих років нав’язувати те, яка її держава «нікчемна» та «неспроможна», з такого чада явно не виросте чоловік, який любитиме і поважатиме свою державу. Тому, молоді батьки, намагайтесь приділяти увагу інтересамта розвитку своїх дітей, привчайте з самого дитинства любити та поважати Батьківщину. Ось декілька основних порад патріотичного виховання:

1. Розповідайтедитині більше про красу своєї Батьківщини, родючість грунтів, чарівність степів та велич наших1. Розповідайтедитині більше про красу своєї Батьківщини, родючість грунтів, чарівність степів та велич наших гір. Це допоможе візуально розвинути любов до наших земель. Україна — дуже красива та багатогранна держава. 2. Розповідайте дітям історії продавніх козаківта князів Київської Русі, їхні славетні подвиги та перемоги, про які знають у всьому світі. Змалечку прививайте дітям цікавість до історії та культури нашого народу. Тоді дитина розумітиме, що українці — це сильна нація. 3. Намагайтесь обмежити (обмежити, не забороняти) переглядросійських серіалів та телепередач, в яких явно виднопроросійськупропаганду. Не потрібно дитині з раннього віку замилювати очі чужою культурою. 4. Більше розмовляйтеукраїнською, показуйте, яка наша мовамилозвучната красива. Слухайтехорошу українську музику, підтримуйте нашкінематограф. Будьте прикладом для своїх дітей, покажіть, що україньске — це стильно. 5. Привчайте з раннього віку любити Україну, якою вона є. Дайте зрозуміти, що наша держава гідна значно більшого, ніж маєзараз. Якщо діти будуть запитувати, чому в країні такий безлад, то потрібно пояснити, що це не Україна є слабкою та неспроможноюдержавою, а це «дядьки, які правлять» у нас не завжди мудрі, і саме через них у нас біда в країні та громадянська війна на сході.

Ігор Балута- Що таке патріотизм Ігор Балута- Що таке патріотизм

Історичне джерело патріотизму— це формування прив'язаності дорелігіїв традиціях своїх предків,  землі свого народження,Історичне джерело патріотизму— це формування прив’язаності дорелігіїв традиціях своїх предків, землі свого народження, рідної мови, народних традицій та культури.

Філософитаполітологивизначають патріотизм як суспільний і моральнийпринцип,  який характеризує ставлення людей до своєї країниФілософитаполітологивизначають патріотизм як суспільний і моральнийпринцип, який характеризує ставлення людей до своєї країни та проявляється у певному способі дій і складному комплексі суспільних почуттів, що узагальнено називається любов’ю до своєї Батьківщини. Це одне з найглибших почуттів, яке закріплювалося століттями та тисячоліттями розвитку відокремлених етносів. Це соціально-політичне явище, якому притаманні природні витоки, власна внутрішня структура, що в процесі суспільного розвитку наповнювалася різним соціальним, національним і класовим змістом. Соціальні психологивизначають патріотизм як певне моральне ставлення й оцінкуособистістюелементів батьківщини. У конкретно-історичному розгляді, з’явившись внаслідок розвитку людського суспільства, соціально-моральне, у своїй основі, патріотичне почуття набувається особистістю не лише через біологічну спадковість, а неодмінно під впливом соціального середовища, виховання (соціалізації) у широкому розумінні слова. Традиційним антагоністом патріотизму єкосмополітизм.