Скачать презентацию ОГЛЯД РИНКУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ В УКРАЇНІ Виконала Студентка Скачать презентацию ОГЛЯД РИНКУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ В УКРАЇНІ Виконала Студентка

Андронатий.pptx

  • Количество слайдов: 12

ОГЛЯД РИНКУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ В УКРАЇНІ Виконала: Студентка 31 а групи Андронатій Марина ОГЛЯД РИНКУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ В УКРАЇНІ Виконала: Студентка 31 а групи Андронатій Марина

Споживачі страхування У 2011 році вітчизняні страхові компанії майже 90% договорів медичного страхування уклали Споживачі страхування У 2011 році вітчизняні страхові компанії майже 90% договорів медичного страхування уклали з корпоративними клієнтами. Основні причини відмови від впровадження програм медичного страхування на підприємствах ті ж, що і у фізичних осіб, - обмежене фінансування, недовіра до страхування в цілому, недосконале податкове законодавство, а також низький рівень корпоративного управління.

Пересічний споживач не зацікавлений у придбанні страховки, що пов'язано з відсутністю у більшості клінік Пересічний споживач не зацікавлений у придбанні страховки, що пов'язано з відсутністю у більшості клінік сучасного обладнання для діагностики та лікування, складнощами з медичними препаратами і катастрофічним браком кваліфікованих лікарів

 За оцінками експертів, в 2012 році зростання ринку медстрахування склав 40 -50%. Якщо За оцінками експертів, в 2012 році зростання ринку медстрахування склав 40 -50%. Якщо враховувати, що в 2011 -му за програмами безперервного страхування здоров'я, страхування здоров'я на випадок захворювання і страхування медичних витрат страховики отримали 511, 46 млн. гривень страхових премій (дані Держфінпослуг), то в 2012 -му цей показник становить близько 800 млн. гривень.

Страховики Вітчизняні СК намагаються зайняти своє місце на ринку і приваблюють клієнтів більш низькими Страховики Вітчизняні СК намагаються зайняти своє місце на ринку і приваблюють клієнтів більш низькими тарифами на свої послуги, іноді вдаючись до демпінгу. Вітчизняні СК розробляють нові і вдосконалені страхові продукти, оптимізують співвідношення рівня медичних програм та їх вартості, пропонують програми для різних вікових груп з можливістю вибору страхового покриття, тим самим не поступаючись іноземним СК за якістю послуг.

Мінімальна вартість комплексної програми медичного страхування - від 250 -300 доларів. Деякі компанії все Мінімальна вартість комплексної програми медичного страхування - від 250 -300 доларів. Деякі компанії все ж віддають перевагу неповного пакету медичних послуг для своїх співробітників (в основному це стандартні програми з сервісом обслуговування в державних медичних установах, ліміти відповідальності по стаціонарній допомозі і стоматологи і т. д. ), страхова сума такого поліса може складати близько 100 - 120 доларів в рік на людину.

Вартість медичних страховок формується під впливом деяких факторів: Вартість медичних страховок формується під впливом деяких факторів:

 наповнення страхового пакету по видах медичної допомоги. Цією програмою може скористатися не тільки наповнення страхового пакету по видах медичної допомоги. Цією програмою може скористатися не тільки потребує медичної допомоги людина, але і абсолютно здоровий, тому що вона припускає крім безпосередньої допомоги при захворюванні, ще оздоровчі та профілактичні заходи.

 список медичних і профілактичних установ, в яких обслуговується страхувальник. У пакет можуть бути список медичних і профілактичних установ, в яких обслуговується страхувальник. У пакет можуть бути включені не тільки державні або відомчі клініки, а також і комерційні, що відповідно може здешевити або підвищити вартість страховки.

 «Список виключень» , який складається з тих випадків, за якими відшкодування не виплачують. «Список виключень» , який складається з тих випадків, за якими відшкодування не виплачують. Наприклад, можуть не оплачуватися захворювання шкіри, внутрішніх тканин, онкологічні захворювання, ВІЛ / СНІД, захворювання психічної природи, ін

район охоплення поліса. Чим ширше його дія (район, область, вся Україна), тим вище його район охоплення поліса. Чим ширше його дія (район, область, вся Україна), тим вище його вартість.

Висновок Конкуренція страхових компаній повинна бути не ціновою, а сервісною, і повинна бути спрямована Висновок Конкуренція страхових компаній повинна бути не ціновою, а сервісною, і повинна бути спрямована на підвищення якості медичнострахових послуг, лише тоді це допоможе забезпечити довіру страхувальників, сприяти збільшенню обсягу ринку. Також одним з перспективних напрямів для страхових компаній залишається сектор медичного страхування фізосіб.