Niestandardowe hotele Botel i F loatel

Скачать презентацию Niestandardowe hotele Botel i F loatel Скачать презентацию Niestandardowe hotele Botel i F loatel

niestandardowe_hotele.ppt

 • Размер: 3.8 Mегабайта
 • Количество слайдов: 14

Описание презентации Niestandardowe hotele Botel i F loatel по слайдам

 Niestandardowe hotele Niestandardowe hotele

 Botel i F loatel Hotelkapsułowy Hotellodowy Rotel. Hotel Botel i F loatel Hotelkapsułowy Hotellodowy Rotel. Hotel

 Botel i F loatel H otel na wodzie, na statku rzecznym lub barce. Mo Botel i F loatel H otel na wodzie, na statku rzecznym lub barce. Mo ż e być jednostką pływającą zaadaptowaną na cele hotelowe, lub też nawet luksusowym statkiem, zbudowanym specjalnie w tym celu.

 Amsterdam Botel Amsterdam Botel

 Rooms Rooms

 Botel. Hostel w. Warszawie Botel. Hostel w. Warszawie

 Rooms Rooms

 Hotel kapsułowy R odzaj hotelu stworzonego i spotykanego przede wszystkim w Japonii. W hotelach Hotel kapsułowy R odzaj hotelu stworzonego i spotykanego przede wszystkim w Japonii. W hotelach tego typu zamiast pokojów są kapsuły przypominające obudowane łóżko w wagonie sypialnym

 Hotel lodowy J est odmianą hotelu charakteryzującą się tym, że budynek jest zbudowany z Hotel lodowy J est odmianą hotelu charakteryzującą się tym, że budynek jest zbudowany z wielkich, lodowych brył robionych w specjalnych metalowych formach. Budowane są one od nowa każdego roku w najzimniejszych regionach świata aby przyciągnąć turystów.

 ICE BAR ICE BAR

 R otel hotel R otel hotel




 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.