New Year Історія свята Протягом довгого часу римляни

Скачать презентацию New Year Історія свята Протягом довгого часу римляни Скачать презентацию New Year Історія свята Протягом довгого часу римляни

23280-new_year.ppt

  • Количество слайдов: 8

>New Year New Year

>Історія свята Протягом довгого часу римляни святкували Новий рік на початку березня, до тих Історія свята Протягом довгого часу римляни святкували Новий рік на початку березня, до тих пір, поки Юлій Цезар не ввів новий календар (в даний час він називається юліанським). Таким чином, датою зустрічі Нового року став перший день січня. Місяць січень був названий на честь римського бога Януса (дволикого). Один лик Януса був нібито звернений назад до минулого року, іншого - вперед до нового. Свято зустрічі нового року називався «календи». Під час свята люди прикрашали будинки і дарували один одному подарунки і монети з зображенням дволикого Януса, а раби і їх власники їли і веселилися разом. Римляни робили подарунки імператорові. Спочатку це відбувалося добровільно, але з часом імператори стали вимагати подарунки на Новий рік.

>Новорічні прикмети: Якщо сталося щось з людиною на Новий рік, то ж буде з Новорічні прикмети: Якщо сталося щось з людиною на Новий рік, то ж буде з ним всі дванадцять місяців; Не роби важку і брудну роботу - інакше весь рік буде в тяжкій праці без відпочинку; Не віддавай боргів - весь рік розплачуватися.

>Святкування нового року в різних країнах В Англії за стародавнім звичаєм, коли годинники починають Святкування нового року в різних країнах В Англії за стародавнім звичаєм, коли годинники починають бити північ, відчиняють задні двері будинку, щоб випустити старий рік, а з останнім ударом відкривають передні двері, впускаючи новий рік. В Австрії вважається, що в новорічну ніч, щоб бути щасливим, потрібно з’їсти шматок свинячої голови або свинячого рила. В Угорщині в першу секунду Нового року починають свистіти в дитячі сопілочки, ріжки, свистульки. Вважається, що саме вони відганяють від помешкання злих духів і призивають радість, благополуччя.

>Святкування нового року в різних країнах У Німеччині люди різного віку, як тільки годинники Святкування нового року в різних країнах У Німеччині люди різного віку, як тільки годинники починають відбивати північ, піднімаються на стільці, столи, крісла й з останнім ударом дружно, з радісними вітаннями “встрибують” у Новий рік. У Румунії незаміжні жінки зазвичай підходять до колодязя, запалюють свічу й дивляться вниз. Зображення полум’я намалює в темних глибинах води особа її майбутнього чоловіка. У Греції Новий рік - це день святого Василя, що прославився надзвичайною добротою. Діти залишають свої черевики біля каміна, у надії, що святий заповнить їхніми подарунками.

>Святкування нового року в різних країнах Новий рік у Японії - одне із найпопулярніших Святкування нового року в різних країнах Новий рік у Японії - одне із найпопулярніших свят. Японські діти зустрічають Новий рік у новому одязі, вважаючи, що це принесе удачу й здоров’я. У новорічну ніч діти кладуть під подушку малюнок із зображенням своєї мрії, тоді бажання повинне здійснитися. В Індії цілих вісім дат, які відзначаються як Новий рік. В один з таких днів - Гуді Падва - необхідно з’їсти листи дерева ним-їм, які на смак дуже гіркі й неприємні. Але по старому повір’ю, вони оберігають людину від хвороб і лих і забезпечують, як не дивно, солодке життя.

>Привітання Вельмишановне панство!  Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Привітання Вельмишановне панство! Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим Роком! Зичимо Вам міцного здоров'я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій та задумів. Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих та яскравих подій та усього самого найкращого!

>Дід Мороз — казковий персонаж святкування Нового року який вручає дітям подарунки особисто або Дід Мороз — казковий персонаж святкування Нового року який вручає дітям подарунки особисто або кладе під ялинку. Має безліч імен, таких як: Миколай Чудотворець,Санта Клаус та багато інших.