Скачать презентацию НАРОДНа МУЗИКа КИТАЮ Китай — це Скачать презентацию НАРОДНа МУЗИКа КИТАЮ Китай — це

НАРОДНа МУЗИКа КИТАЮ.pptx

  • Количество слайдов: 10

НАРОДНа МУЗИКа КИТАЮ НАРОДНа МУЗИКа КИТАЮ

 Китай - це багатонаціональна країна з найдавнішою культурою. Вона має свою багатовікову історію Китай - це багатонаціональна країна з найдавнішою культурою. Вона має свою багатовікову історію і блискучі традиції в культурі, в тому числі і музичної. Роль китайської культури для народів Азії можна порівняти з роллю античної Греції для народів Європи. Китайська техніка, мистецтво, література, філософія служили зразком для Японії, Кореї, В'єтнаму, Монголії. Китайська писемність служила аж до наших днів науці, дипломатії, літературі всій Східній Азії. Справила вплив на сусідні народи і китайська традиційна музика.

 Більш, ніж будь-яка стародавня культура, китайська характеризується культурним єдністю, своєрідністю і замкнутістю. Сформувавшись Більш, ніж будь-яка стародавня культура, китайська характеризується культурним єдністю, своєрідністю і замкнутістю. Сформувавшись в Стародавньому Китаї вона майже без змін проіснувала аж до XVII ст. н. е.

 Про китайській народній музиці можна сказати, що вона зберегла свою самобутність з глибокої Про китайській народній музиці можна сказати, що вона зберегла свою самобутність з глибокої давнини аж до наших днів, збагатившись в період середньовіччя народними традиціями китайського музичного театру.

 У процесі тривалого розвитку поступово сформувалося п'ять основних видів традиційної китайської музики: пісні; У процесі тривалого розвитку поступово сформувалося п'ять основних видів традиційної китайської музики: пісні; танцювальна музика; музика пісенних оповідей; музика місцевих опер; інструментальна музика. Всі вони продовжують жити в сучасній китайській музичній культурі, поступово завойовуючи світову популярність

 Сучасний Китай сьогодні переживає період бурхливого розквіту в економіці, суспільному і духовній сферах Сучасний Китай сьогодні переживає період бурхливого розквіту в економіці, суспільному і духовній сферах життя. Сучасний Китай зайняв лідируючі позиції на міжнародній арені. Йде потужний процес експансії китайської культури в світову культуру. Росія, як найближчий сусід Китаю, особливо чутливо реагує на цей процес. У нас в країні китайська культура та її багатовікові традиції сьогодні дуже популярні. Народне мистецтво Китаю, в тому числі і музичне, в сучасній Росії завойовують уми і серця їх шанувальників.

 Значне місце в цьому невимовно цінному спадщині займають трудові виробничі пісні, нерідко пов'язані Значне місце в цьому невимовно цінному спадщині займають трудові виробничі пісні, нерідко пов'язані з землеробством, а також пісні міської бідноти, робітників, лантухи, човнярів і ремісників. У багатьох піснях відображені історичні події. Різноманітні також жанри побутових і ліричних пісень. , що відображають звичаї, спосіб життя трудового люду, ставлення до сім'ї, любов до рідної країни. Зустрічається чимало і жартівливих пісень, пронизаних народним гумором.

 До древнім видам побутуючих китайських пісень відносяться пісні та інструментальні п'єси обрядового характеру. До древнім видам побутуючих китайських пісень відносяться пісні та інструментальні п'єси обрядового характеру. Багато мелодії культових пісень проникли в народ.

 Широке поширення музики в повсякденному побуті відображено в давньокитайській поезії. Без музики не Широке поширення музики в повсякденному побуті відображено в давньокитайській поезії. Без музики не обходяться ні побачення, ні розлука, ні опис пейзажу.

Дякую за увагу Дякую за увагу