Скачать презентацию MURIEL ANTON ŽIVOTOPIS Prvopočátek na univerzitě Скачать презентацию MURIEL ANTON ŽIVOTOPIS Prvopočátek na univerzitě

Muriel anton.pptx

  • Количество слайдов: 11

MURIEL ANTON MURIEL ANTON

ŽIVOTOPIS ŽIVOTOPIS

Prvopočátek na univerzitě Muriel několik let hudbu studovala, ale pak jsem začala přemýšlet: co Prvopočátek na univerzitě Muriel několik let hudbu studovala, ale pak jsem začala přemýšlet: co dál? Líbilo by se mi učit nebo jsem mohla jít do hudebního průmyslu. Rozhodla jsem se, že si rovnou dokončím vzdělání v jiném směru. A tak jsem se rozhodla jít studovat obchod. Hudba a čísla sídlí podle mě ve stejné části mozku. O Bachově hudbě se říká, že je matematická. . . Tak jsem dokončila doktorátem studia ekonomie a na univerzitě jsem učila večerní semináře. Ale nakonec jsem se rozhodla pro byznys. S tím, že si ostatní nechám jako hobby.

Anton přešela v oboru obchodu a vzala magistra v oboru ekonomie před svým příchodem Anton přešela v oboru obchodu a vzala magistra v oboru ekonomie před svým příchodem firemní finanční plánování státních telekomunikačních hráč AGT Limited v roce 1988. Odtud se přestěhovala do Telus komunikací, kde nakonec tři roky pracovala jako finanční ředitel.

Ve více než 20 let své kariéry Muriel získala značné zkušenosti v oblasti finančního Ve více než 20 let své kariéry Muriel získala značné zkušenosti v oblasti finančního řízení telekomunikačních společností v Kanadě a v České republice a získala široké věhlas jako odborníka v tomto oboru. Nejprve přišla do České republiky v roce 2000 na Oscara jako viceprezident pro finance a vedla společnost prostřednictvím akvizice Vodafone

Pod jejím vedením společnosti pokrývá velkou část obyvatelstva se signálem 3 G a nadále Pod jejím vedením společnosti pokrývá velkou část obyvatelstva se signálem 3 G a nadále roste své zákaznické základny. Muriel je typ manažera, který se jen nezaměří na podnikání, ale i na blaho svých členů a širší sociální a ekologické zodpovědnosti. Díky její úsilí Vodafone byla druhý nejlepší zaměstnavatelka roku 2009 a nejvíce společensky odpovědné firmy 2010.

Nejvíce nedávno Muriel také vedla instruktáže program Nadace pro podnikání žen Odyssey. Za tři Nejvíce nedávno Muriel také vedla instruktáže program Nadace pro podnikání žen Odyssey. Za tři roky byla zvolena nejvlivnější podnikatel známý ekonomický denní "Hospodářské noviny". Ona také získala žena roku award 2009, vláda ČR sdružení a svazu průmyslu České republiky.

Svou společnost vede v duchu principů společensky odpovědného chování firem. Sama iniciuje a prosazuje Svou společnost vede v duchu principů společensky odpovědného chování firem. Sama iniciuje a prosazuje ve firmě řadu projektů v této oblasti, jako je ekologické fungování firmy například v projektu První zelená síť, kdy většina spotřeby elektrické energie mobilní sítě je pokrývána z obnovitelných zdrojů. Ale podporuje a zapojuje se také do firemního dobrovolnictví a prosazuje transparentnost v podnikání. Mimo společnost je aktivní v podpoře vyššího zastoupení žen v managementu firem. To vše jí vyneslo nominaci na titul Odpov ědný leader 2012.

V daný moment paní Muriel Anton zastávala funkci generální ředitel pro ČR, Vodafone Group V daný moment paní Muriel Anton zastávala funkci generální ředitel pro ČR, Vodafone Group Plc a Vodafone Česká republika až do října 2013. Paní Anton působila jako viceprezident pro operace a finanční podpory Vodafone Česká republika (Český Mobil, jako dříve) a byl zodpovědný za finanční, právní, regulační a administrativy.

http: //www. myodyssey. cz/en/odyssey-mentoring/about-us/mentors-2013/profilementor/muriel-anton/ http: //aktualne. centrum. cz/ekonomika/byznys-a-spolecnost/clanek. phtml? id=762319 http: //investing. businessweek. com/research/stocks/people/person. http: //www. myodyssey. cz/en/odyssey-mentoring/about-us/mentors-2013/profilementor/muriel-anton/ http: //aktualne. centrum. cz/ekonomika/byznys-a-spolecnost/clanek. phtml? id=762319 http: //investing. businessweek. com/research/stocks/people/person. asp? person. Id=17 94068&ticker=VOD: LN http: //ona. idnes. cz/vztah-na-dalku-je-vyzva-rika-sefka-vodafonu-f 29/spolecnost. aspx? c=A 080602_100342_ona_ony_ves http: //www. telecoms. com/21042/muriel-anton-chief-executive-officer-vodafone-czech -republic/

 • Bassova Milana • Kristina Vitman • Bassova Milana • Kristina Vitman