Моя професія “Кухар-кондитер” Наше кулінарне кредо :

  • Размер: 2.1 Mегабайта
  • Количество слайдов: 8

Описание презентации Моя професія “Кухар-кондитер” Наше кулінарне кредо : по слайдам

  Моя професія “Кухар-кондитер” Наше кулінарне кредо :  Максимум натурального. Природа вже створила і Моя професія “Кухар-кондитер” Наше кулінарне кредо : Максимум натурального. Природа вже створила і дала нам все необхідне. Потрібно лише правильно приготувати, подати, а головне – не зіпсувати автентичність смаку

Професія кондитер - складна і потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від робітника, алеПрофесія «кондитер» — складна і потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від робітника, але багатьох знань та вмінь. Від покоління до покоління передавали люди досвід приготування їжі. Ще в давній Греції був культ Акслепія, міфічного лікаря-цілителя, що мав ім’я Єскулап. Його дочка Гігея вважалась покровителькою науки та здоров’я, а вірною помічницею їх була кухарка Куліна. Вона стала покровителькою кухарської справи. Від цього імені походить і назва професії — кулінар, кондитер.

  Кондитер - це професія, яка передбачає як ручну, так і механізовану роботу за допомогою Кондитер — це професія, яка передбачає як ручну, так і механізовану роботу за допомогою автоматичних приладів та устаткування: маслорізка, пекарні, змішувачі, ножі, котли, духові шафи, тощо. Проводить дуже багато різноманітних операцій: фільтрацію, вимірювання, виготовлення тіста, випікання, тощо. Професія кондитера — широка та змістовна, праця клопітка і важка, яка потребує багато зусиль, напруження, натхнення, творчого пошуку.

  Характеристика процесу праці кухаря:  Технологічний процес приготування їжі складається з кількох стадій та Характеристика процесу праці кухаря: Технологічний процес приготування їжі складається з кількох стадій та операцій. Кухар, насамперед, виконує такі операції: прийом сировини, її переробка, зберігання продуктів; приготування холодних закусок, гарячих страв, випічка з борошна; оформлення страв для їх роздачі.

З давніх-давен українські страви відомі своєю різноманітністю та високими смаковими якостями. З давніх-давен українські страви відомі своєю різноманітністю та високими смаковими якостями.

Борщ - одне з найпопулярніших і давніших блюд української кухні.  Його готували ще тоді, колиБорщ — одне з найпопулярніших і давніших блюд української кухні. Його готували ще тоді, коли в наші краї не завезли ні квасолю, ні картоплю і помідори.

 Рецепт Борщу За бажанням томатну пасту можна замінити свіжими помідорам, а суху квасолю - консервованою. Рецепт Борщу За бажанням томатну пасту можна замінити свіжими помідорам, а суху квасолю — консервованою. Із зелені особливо хороші петрушка і селера, а ось кріп варто використовувати в меншій кількості. I 100 грам жирної яловичини на кісточці, 50 грам солоного сала, 200 грам картоплі 100 грам квасолі, 200 -300 грам буряка, 300 -400 грам свіжій капуста одна крупна цибулина, 50 грам моркви, 50 -100 грам томатної пасти, 2 болгарських солодких перцю, зелень, часник.

Дякуємо за увагу Дякуємо за увагу




  • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.