Мої 10 найкращим міст Ванкувер Це

Скачать презентацию Мої 10 найкращим міст Ванкувер Це Скачать презентацию Мої 10 найкращим міст Ванкувер Це

moyi_10_naykraschim_mist_1.ppt

 • Размер: 8.3 Mегабайта
 • Количество слайдов: 10

Описание презентации Мої 10 найкращим міст Ванкувер Це по слайдам

 Мої 10 найкращим міст Мої 10 найкращим міст

 Ванкувер Це один з найкрасивіших океанських міст світу. Тут є і просторі пляжі, і Ванкувер Це один з найкрасивіших океанських міст світу. Тут є і просторі пляжі, і пишні парки, і чудова архітектура будівель. Туристів з усього світу привертають сюди комфортабельні готелі, безліч музеїв, магазинів, ресторанів і спортивних споруд.

 Відень - це всесвітньо відомий центр музики, завдяки довгій низці відомих музикантів, Відень — це всесвітньо відомий центр музики, завдяки довгій низці відомих музикантів, що проживали і творили в цьому місті: Моцарт, Бетховен, Гайдн, Шуберт

 Дюссельдорф, місто-побратим Москви, вважається столицею моди, реклами і телекомунікацій Німеччини. Дюссельдорф, місто-побратим Москви, вважається столицею моди, реклами і телекомунікацій Німеччини.

 Калгарі - найбільше місто в провінції Альберта в Канаді, в області передгір'їв і Калгарі — найбільше місто в провінції Альберта в Канаді, в області передгір’їв і прерій, приблизно в 80 км на схід від вододілу Канадських Скелястих гір.

 Лондон — город в Англии, столица Соединённого Королевства Великобритании и Северной Ирландии Один Лондон — город в Англии, столица Соединённого Королевства Великобритании и Северной Ирландии Один з глобальних міст, що конкурує з Нью-Йорком за звання провідного світового фінансового центру. Річковий і морський порт; шість аеропортів; найстаріший у світі метрополітен. Діє понад 40 вузів. Місцезнаходження Британського музею і найбільшої в світі Британської бібліотеки.

 Окленд-це найбільше місто Нової Зеландії з населенням близько 1. 3 мільйона чоловік, що складає Окленд-це найбільше місто Нової Зеландії з населенням близько 1. 3 мільйона чоловік, що складає чверть всього населення країни. Сьогодні Окленд є економічним і культурним центром Нової Зеландії. Своєю мальовничою красою Окленд вражає багато сердець тих, хто сюди приїжджає вперше.

 Сідней Чисельність населення складає близько 4, 5 мільйонів чоловік. При цьому Сідней знаходиться на 15 Сідней Чисельність населення складає близько 4, 5 мільйонів чоловік. При цьому Сідней знаходиться на 15 місці в числі найдорожчих міст світу. Увечері Сідней неймовірно гарний, на набережній вогні хмарочосів пронизують воду гавані. Одне з найбільш впізнаваних будівель Сіднея — будівля Сіднейської Опери.

 Торонто - найбільше місто Канади. В Торонто також знаходиться і найдовша вулиця світу - Торонто — найбільше місто Канади. В Торонто також знаходиться і найдовша вулиця світу — Янг-стріт, занесена в книгу рекордів Гіннеса і має протяжність 1896 км. Тут розташований найбільший зоопарк світу

 Франкфурт Найбільший фінансовий центр Європи є вотчиною Європейського центрального банку і Федерального банку Німеччини. Франкфурт Найбільший фінансовий центр Європи є вотчиною Європейського центрального банку і Федерального банку Німеччини.
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.