міжнародна, радикальна, громадська природоохоронна

Скачать презентацию міжнародна, радикальна,  громадська природоохоронна Скачать презентацию міжнародна, радикальна, громадська природоохоронна

green_pease.pptx

 • Размер: 2.8 Мб
 • Автор: Марянка Остапик
 • Количество слайдов: 25

Описание презентации міжнародна, радикальна, громадська природоохоронна по слайдам

 міжнародна, радикальна, громадська природоохоронна організація. Заснована у 1971 р. міжнародна, радикальна, громадська природоохоронна організація. Заснована у 1971 р. в Канаді.

Основне завдання організації — сприяти екологічному відродженню та привертати увагу людей та влади доОсновне завдання організації — сприяти екологічному відродженню та привертати увагу людей та влади до збереження природи. Фінансування організації — винятково із пожертв людей, небайдужих до збереження природи. Ґрінпіс не приймає фінансування бізнесу, влади та політичних партій.

Основні напрямки роботи • зупинити глобальне потепління; • зберегти природу океанів; •Основні напрямки роботи • зупинити глобальне потепління; • зберегти природу океанів; • зберегти стародавні ліси та джунґлі; • забезпечити атомне роззброєння; • ввести екологічне землеробство; • припинити виготовлення токсичних речовин

Країни поширення Країни поширення

Історія  Ірвінг Стоу організував благодійний концерт, який відбувся 16. 10. 1970Історія Ірвінг Стоу організував благодійний концерт, який відбувся 16. 10. 1970 р. в Pacific Coliseum у Ванкувері. Концерт створив фінансову основу для першої кампанії Greenpeace. Ірвінг Стоу американський письменний Pacific Coliseum

І-а кампанія Greenpeace • Активісти антивоєнного руху у 1971 р. на кораблі поплилиІ-а кампанія Greenpeace • Активісти антивоєнного руху у 1971 р. на кораблі поплили до острова Амчитка на Алясці, щоб припинити ядерні випробування. • Назва команди була – Green + Peace, але на борту забракло місця тому Greenpeace написали разом. • Протести екологів змусили уряд США припинити випробування. Острів став пташиним заповідником.

Перша експедиція Greenpeace. Перша експедиція Greenpeace.

Трагічна сторінка 1985 р. - корабель Грінпіс «Воїн веселки» ( «Rainbow Warrior»Трагічна сторінка 1985 р. — корабель Грінпіс «Воїн веселки» ( «Rainbow Warrior» ) провів евакуацію жителів тихоокеанського атола Ронгелап, які постраждали від навчального вибуху атомної бомби. Плани — акція протесту проти випробувань, які збиралася проводити Франція на атолі Муруроа. Плани зірвані — агенти французьких спецслужб підірвали корабель напередодні акції. Загинув фотограф Greenpeace Фернандо Перейра.

Корабель «Rainbow Warrior» Корабель «Rainbow Warrior»

В Радянському Союзі відділення Greenpeace з’явилося в кінці 1980 х рр. ‑ В березніВ Радянському Союзі відділення Greenpeace з’явилося в кінці 1980 х рр. ‑ В березні 1989 р. в СРСР вийшов подвійний музичний альбом під назвою «Грінпіс. Прорив» (Greenpeace Breakthrough), За участю груп U 2, Eurythmics, R. E. M. , INXS, Sade, Bryan Ferry та ін. Тиражем більш ніж 3 млн екземплярів (перша найтиражніша платівка західних музикантів у СРСР)

Цікаві проекти 2000 рік • Льодова експедиція Greenpeace на Байкалі врятувала життя сотням дитинчатЦікаві проекти 2000 рік • Льодова експедиція Greenpeace на Байкалі врятувала життя сотням дитинчат байкальской нерпи. • Учасники міжнародного табору Greenpeace зібрали 50 тонн нафти на одному з розливів у Тюменській області. Результат — уряд РФ ухвалив спеціальну Постанову, присвячену запобіганню розливів нафти.

Гучна акція на платформі Приразломная серпень 2012 р. (морська льодостійка стаціонарна платформа) Едина платформа,Гучна акція на платформі Приразломная серпень 2012 р. (морська льодостійка стаціонарна платформа) Едина платформа, яка веде добування нафти на російскому арктичному шельфі. Перша партія арктичної нафти була подана в квітні 2014 р.

 фото Greenpeace, які змінили світ на краще Активісти протестують проти захоронення радіоактивних відходів. фото Greenpeace, які змінили світ на краще Активісти протестують проти захоронення радіоактивних відходів. 2 великі бочки були скинені просто на човен з активістами, він перевернувся, його водій постраждав. Ця акція допомогла згодом прийняти рішення про заборону захоронення радіоактивних відходів в море.

Антарктида за допомогою тривалої кампанія Greenpeace була проголошена природним заповідником, який призназначений дляАнтарктида за допомогою тривалої кампанія Greenpeace була проголошена природним заповідником, який призназначений для світу і науки. На фото – розгортання бази міжнародного природного парку.

Greenpeace розповів громадськості про полювання на китів. Активісти організації манерували на невеликих надувних човнахGreenpeace розповів громадськості про полювання на китів. Активісти організації манерували на невеликих надувних човнах між кораблями і тваринами, прикривали китів своїми тілами. Вперше в історії китобійної індустрії мисливці на китів зіткнулися з протистоянням. З 1986 р. працює мораторій на комерційне полювання на китів.

1995 р. - активісти Greenpeace блокують роботу платформи Brent Spar в Північному морі, 1995 р. — активісти Greenpeace блокують роботу платформи Brent Spar в Північному морі, щоб добитися заборони на викид відходів у воду з прибрежних споруд. Блокада тривала протягом 2 місяців! На сьогодні викид токсичних речовин в Північне море заборонений.

Літо 2010 р. , Волгоградська область Росії. Автор отримав інтернет- премію «РиндаЛіто 2010 р. , Волгоградська область Росії. Автор отримав інтернет- премію «Ринда року» .

Остання акція Корінні мешканці Північної Америки масово протестують проти нафтопроводу Dakota Access Pipeline,Остання акція Корінні мешканці Північної Америки масово протестують проти нафтопроводу Dakota Access Pipeline, що загрожує їхнім землям. Протести жорстко придушуються поліцією. 1 грудня 2016 р. люди зі всього світу за допомогою Greenpeace висловили солідарність з протестантами. Вимога до банку Citibank припинити фінансування проекту

Фото-оголошення Фото-оголошення

Фото-оголошення Фото-оголошення

Это фото помогло рассказать о влиянии электронных отходов на жизнь местного населения: маленький ребенок,Это фото помогло рассказать о влиянии электронных отходов на жизнь местного населения: маленький ребенок, сидящий на кабелях и электронном мусоре в Китае, никого не оставил равнодушным. Современное электронное оборудование в большинстве своём содержит токсичные «ингредиенты» . Огромное количество электронного мусора регулярно (и часто нелегально) грузится на корабли, которые везут его из Европы, США и Японии в страны Азии, поскольку гораздо проще и дешевле хоронить проблему в бедных странах с низкими экологическими стандартами. Рабочие и местные жители в этих странах часто вовлечены в демонтаж электронных отходов. Гринпис призывает производителей полностью исключить токсичные материалы из своих продуктов.

В 2010 году в Мексиканском заливе произошла одна из самых крупных техногенных катастроф вВ 2010 году в Мексиканском заливе произошла одна из самых крупных техногенных катастроф в истории человечества. Это снимок из Международного научно-исследовательского центра Форт Джексон: пеликаны в специальном загоне ждут, когда волонтёры центра очистят их от нефти. Птицы пострадали во время нефтяной катастрофы в Мексиканском заливе. В первые же дни после аварии сотрудники Гринпис США выехали к месту трагедии с целью мониторинга и оценки влияния нефтяного разлива на окружающую среду и жизнь людей в регионе.