Скачать презентацию Міністерство освіти й науки України Тернопільський національний педагогічний Скачать презентацию Міністерство освіти й науки України Тернопільський національний педагогічний

prezenttsiya_Volodko_Viktoriyi.ppt

  • Количество слайдов: 14

Міністерство освіти й науки України Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка Кафедра педагогіки Міністерство освіти й науки України Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка Кафедра педагогіки ІНДЗ На тему: “Конференції” Виконала Студентка ІІ курсу Групи з СР-21 Володько Вікторія Тернопіль 2014

План u Поняття конференції u Види конференції u Міжнародні конференції u Види та підготовка План u Поняття конференції u Види конференції u Міжнародні конференції u Види та підготовка міжнородних конференцій u Висновок u Використана література

Поняття конференції Конференція — заздалегідь заплановане, організоване зібрання людей для обговорення певної проблематики, яка Поняття конференції Конференція — заздалегідь заплановане, організоване зібрання людей для обговорення певної проблематики, яка визначена заздалегідь.

Види конференцій u u u u u Мирна конференція — міжнародне зібрання представників різних Види конференцій u u u u u Мирна конференція — міжнародне зібрання представників різних країн, як правило, скликана для вироблення і підписання умов післявоєнного устрою, а також обговорення проблем обмеження зростання озброєнь і пошуку мирних способів вирішення міжнародних суперечок та конфліктів. Наукова конференція — великі збори, нарада представників різних установ, країн, груп. Конференція (інтернет) — див Група новин Ехоконференція в ФІДО. Веб-конференція Телеконференція — дистанційне спілкування групи людей, що знаходяться у різних локаціях, з обміном звуковою та відеоінформацією. Конференц-зв'язок, селекторна нарада — в телефонній зв'язку розмова між трьома і більше абонентами. Бізнес конференція — збори представників однієї або кількох компаній з метою обговорення результатів співпраці у сфері бізнесу, обговорення проблем виникають при реалізації бізнес-ідеї, шляхів вирішення цих проблем, покращення взаємодії. Такі збори зазвичай проводяться в обладнаних конференц-залах з використанням спеціального обладнання для конференцій (проектори, екрани, системи синхронного перекладу та ін. ) Прес-конференція — організована зустріч журналістів із представниками компаній, організацій або окремими персонами. Міжнародні конференції – зустріч офіційних представників двох або більше держав для обговорення питань, що представяють взаємний інтерес.

Міжнародні конференції є дуже поширеною формою міждержавного співробітництва і скликаються для розв'язання політичних, економічних, Міжнародні конференції є дуже поширеною формою міждержавного співробітництва і скликаються для розв'язання політичних, економічних, військових та інших проблем. Як інституціональний механізм міжнародного права і міжнародних відносин вони з'явилися в другій половині XIX сторіччя. В даний час щорічно на різноманітних рівнях міжнародних відносин проводиться більше 1000 конференцій. На думку деяких спеціалістів, у середині XXI сторіччя щорічно буде проходити приблизно 50 тисяч міжнародних конференцій.

Основна відмінність конференцій від міжнародних організацій полягає в тому, що конференції — це тимчасові Основна відмінність конференцій від міжнародних організацій полягає в тому, що конференції — це тимчасові органи.

Як правовий інститут міжнародні конференції мають багато спільного з міжнародними організаціями: — вони являють Як правовий інститут міжнародні конференції мають багато спільного з міжнародними організаціями: — вони являють собою збори представників держав; — для забезпечення діяльності конференції створюються робочі органи (комітети, комісії); — ці органи діють на основі правил, установлених державами-учасницями конференції.

Цілі міжнарожної конференції а) розроблення і прийняття тексту міжнародного договору. б) обговорення певної актуальної Цілі міжнарожної конференції а) розроблення і прийняття тексту міжнародного договору. б) обговорення певної актуальної міжнародної проблеми або проблем і прийняття спільної заяви. в) обмін думками й інформацією з певної міжнародної проблеми або проблем і вироблення рекомендацій.

 Конференції скликаються з ініціативи одної або декількох держав або міжнародної організації. Скликанню конференції Конференції скликаються з ініціативи одної або декількох держав або міжнародної організації. Скликанню конференції передують переговори, під час яких узгоджуються час і місце проведення конференції, коло учасників, попередній порядок денний. У конференції можуть брати участь спостерігачі (без права вирішального голосу). Порядок роботи конференції визначається регламентами, що затверджуються учасниками конференції або органами міжнародної організації, котра скликає. Регламенти містять у собі правила процедури, норми яких належать до внутрішнього права конференцій.

Конференції розрізняють за різними основами: : — у залежності від суб'єкта, який скликає кон Конференції розрізняють за різними основами: : — у залежності від суб'єкта, який скликає кон" ференцію: а) конференції, що скликаються в рамках міжнародних організацій (наприклад, кодифікаційні конференції); б) конференції, що скликаються поза міжнародними організаціями; — у залежності від представництва учасниківконференції: а) універсальні; б) регіональні конференції; — у залежності від рівня представництва держав, котрі приймають участь у конференціях: а) конференції за участю вищих керівників держав; б) конференції міністрів закордонних справ; в) конференції послів і т. д; — у залежності від питань, що входять до порядку денного: а) конференції мирні; б) політичні; в) економічні; г) дипломатичні; д) змішані. — у залежності від періодичності скликання конференцій: а) періодичні, що скликаються через певний період часу (наприклад, конференції, що проводилися в рамках НБСЄ); б) конференції ad hoc — що скликаються державою-ініціатором (державами) або міжнародною організацією для одноразової роботи з метою вирішення певної проблеми. В даний час більшість конференцій, що скликаються, є конференціями ad hoc.

Підготовка і скликання міжнародної конференції Для успішної роботи міжнародної конференції необхідно її ретельно спланувати Підготовка і скликання міжнародної конференції Для успішної роботи міжнародної конференції необхідно її ретельно спланувати і підготувати. Важливий елемент підготовки міжнародної конференції - це визначення її мети, на основі якої планується порядок денний конференції шляхом попереднього узгодження думок майбутніх учасників. Крім того, визначаються форми правового регулювання питань, що виносяться на порядок денний. Після цього ухвалюється рішення про скликання міжнародної конференції стосовно питань складу, рівня представництва, часу і місця проведення, правил процедури. Узгодження поглядів держав з питань підготовки конференції здійснюється або під час попередніх консультацій, або дипломатичними каналами. Якщо ініціатором скликання конференції є міжнародна організація, то результати узгодження поглядів майбутніх учасників конференції фіксуються у відповідних резолюціях цієї організації.

 Міжнародні конференції для забезпечення успішності своєї роботи приймають правила процедури - нормативний акт Міжнародні конференції для забезпечення успішності своєї роботи приймають правила процедури - нормативний акт так званого внутрішнього, або адміністративного, права конференцій. Вони покликані регламентувати всі аспекти діяльності конференції з метою досягти її ефективної і плідної роботи. Правила процедури виконують дві основні функції - стабілізуючу і творчу. З одного боку, вони повинні закріплювати міжнародні процесуальні відносини, що вже склалися, а з іншого - сприяти їх розвитку і вдосконаленню. Обидві функції взаємопов'язані і здійснюються паралельно.

Висновок Конференція – це заздалегідь заплановане, організоване зібрання людей для обговорення певної проблематики, яка Висновок Конференція – це заздалегідь заплановане, організоване зібрання людей для обговорення певної проблематики, яка визначена заздалегідь. А міжнародна конференція - це зустріч офіційних представників двох або більше держав для обговорення питань, що представяють взаємний інтерес.

Використана література u http: //pidruchniki. com/1079051649 485/pravo/mizhnarodni_konferentsiy i_mizhnarodni_organizatsiyi u http: //readbookz. com/book/166/503 3. html Використана література u http: //pidruchniki. com/1079051649 485/pravo/mizhnarodni_konferentsiy i_mizhnarodni_organizatsiyi u http: //readbookz. com/book/166/503 3. html u http: //uk. wikipedia. org/wiki