Microsoft Access. Файли бази даних Access Додаток Access

Скачать презентацию Microsoft Access. Файли бази даних Access Додаток Access Скачать презентацию Microsoft Access. Файли бази даних Access Додаток Access

microsoft_access.ppt

  • Количество слайдов: 10

>Microsoft Access Microsoft Access

>Файли бази даних Access Додаток Access можна використовувати для управління всіма даними в одному Файли бази даних Access Додаток Access можна використовувати для управління всіма даними в одному файлі. У файлі бази даних Access можна використовувати:? Таблиці для зберігання даних;? Запити на пошук та вилучення тільки необхідних даних;? Форми для перегляду, додавання та оновлення даних в таблицях;? Звіти для аналізу або друку даних у спеціальному форматі

>Таблиця Таблиця – це об’єкт бази даних, який використовується для збереження певних даних, наприклад Таблиця Таблиця – це об’єкт бази даних, який використовується для збереження певних даних, наприклад відомостей про працівників або товари. Таблиця складається із записів і полів. Кожний запис містить дані про один екземпляр предмета таблиці, наприклад дані про певного працівника. Зазвичай запис також називають рядком або екземпляром. Кожне поле містить дані про один аспект предмета таблиці, наприклад ім’я або адресу електронної пошти. Зазвичай поле також називають стовпцем або атрибутом. Запис складається зі значень полів, наприклад Contoso, Ltd. або [email protected] Значення поля також зазвичай називають фактом.

>Властивості таблиць і полів Для таблиць і полів можна встановлювати властивості. Використовуючи ці властивості, Властивості таблиць і полів Для таблиць і полів можна встановлювати властивості. Використовуючи ці властивості, ви можете керувати характеристиками або поведінкою таблиць і полів.

>Типи даних Кожне поле має тип даних. Тип даних поля вказує, який тип даних Типи даних Кожне поле має тип даних. Тип даних поля вказує, який тип даних збережено в полі, наприклад великий обсяг тексту або вкладені файли. Тип даних – це властивість поля, яка відрізняється від інших властивостей поля такими ознаками: тип даних поля встановлюється у бланку таблиці, а не на панелі Властивості поля; тип даних поля визначає, які інші властивості має поле; під час створення поля необхідно встановити його тип даних.

>Зв’язки таблиці Хоча кожна таблиця містить дані про окремий предмет, предмети таблиць у базі Зв’язки таблиці Хоча кожна таблиця містить дані про окремий предмет, предмети таблиць у базі даних зазвичай взаємопов’язані. Наприклад, база даних може містити: таблицю клієнтів, яка містить імена клієнтів компанії та їхні адреси; таблицю товарів, які ви продаєте, включно з цінами та зображеннями для кожного елемента; таблицю замовлень, у якій відстежуються замовлення клієнтів.

>Запити За допомогою запиту можна знайти і витягти дані (у тому числі і дані Запити За допомогою запиту можна знайти і витягти дані (у тому числі і дані з декількох таблиць), що відповідають зазначеним умовам. Запити також використовуються для оновлення або видалення декількох записів одночасно і виконання зумовлених або обчислень користувача на основі даних.

>форми Форми можна використовувати для перегляду, введення і зміни даних в одному рядку за форми Форми можна використовувати для перегляду, введення і зміни даних в одному рядку за раз. Крім того, з їх допомогою можна виконувати такі дії, як відправка даних іншим програмам. Форми зазвичай містять елементи управління, пов'язані з полями базових таблиць. При відкритті форми Access витягує дані з однієї або декількох таких таблиць і відображає їх у вибраному при створенні форми форматі. Форму можна створити за допомогою команд Форма на стрічці, у майстрі форми, а також самостійно в режимі конструктора.

>Звіти Звіт можна використовувати для швидкого аналізу даних або їх відображення в певному виді Звіти Звіт можна використовувати для швидкого аналізу даних або їх відображення в певному виді в друкованому або іншому форматі. Наприклад, можна відправити колезі звіт, в якому згруповані дані і обчислені підсумки, або створити звіт з адресою, відформатованим для друку наклейок на поштові конверти.

>Дякую за увагу Дякую за увагу