МАЛИЙ АСТРОНОМІЧНИЙ СЛОВНИК Artem Cymbaliuk Астероїди є

Скачать презентацию МАЛИЙ АСТРОНОМІЧНИЙ СЛОВНИК Artem Cymbaliuk Астероїди є Скачать презентацию МАЛИЙ АСТРОНОМІЧНИЙ СЛОВНИК Artem Cymbaliuk Астероїди є

a_small_astronomical_dictioary.ppt

 • Размер: 14.6 Mегабайта
 • Количество слайдов: 22

Описание презентации МАЛИЙ АСТРОНОМІЧНИЙ СЛОВНИК Artem Cymbaliuk Астероїди є по слайдам

МАЛИЙ АСТРОНОМІЧНИЙ СЛОВНИК Artem Cymbaliuk МАЛИЙ АСТРОНОМІЧНИЙ СЛОВНИК Artem Cymbaliuk

Астероїди є скелястими або металевими предметами, більшість з яких обертаються навколо Сонця в поясі астероїдівАстероїди є скелястими або металевими предметами, більшість з яких обертаються навколо Сонця в поясі астероїдів між Марсом і Юпітером. Астероїди, також відомі як планетоїди або малі планети.

Комета –це невеличке, крижане небесне тіло, що обертається навколо Сонця. Вона складається з ядра,Комета –це невеличке, крижане небесне тіло, що обертається навколо Сонця. Вона складається з ядра, газової коми і довгого хвоста.

Сузір'я – це угрупування зірок, які роблять уявну картину в небі. Існує 88 сузір'їв. Сузір’я – це угрупування зірок, які роблять уявну картину в небі. Існує 88 сузір’їв.

Земля є третьою планетою від Сонця в нашій Сонячній системі. Це єдина планета, як відомо,Земля є третьою планетою від Сонця в нашій Сонячній системі. Це єдина планета, як відомо, що підтримує життя. Земля є п’ятою за величиною планетою в нашій Сонячній системі (після Юпітера, Сатурна, Урана і Нептуна).

Галактика - це велика група зірок, пилу та газу, та інших небесних тіл , пов'язанГалактика — це велика група зірок, пилу та газу, та інших небесних тіл , пов’язан их один з одним силами гравітації. Є спіральні, еліптичні, і неправильної форми галактики. Галактики містять від 100. 000 до 3. 000 зірок.

Юпітер є п'ятою і найбільшою планетою в нашій сонячній системі. Цей газовий гігант має щільну атмосферу,Юпітер є п’ятою і найбільшою планетою в нашій сонячній системі. Цей газовий гігант має щільну атмосферу, 39 відомих супутників, і темне, ледь видиме кільце. Найбільш характерними особливостями є смуги через її широти і велика червона пляма. Юпітер був названий на честь головного римського бога- Юпітера.

Марс - це четверт а планета від Сонця і найбільш схожа на Землю планета вМарс — це четверт а планета від Сонця і найбільш схожа на Землю планета в нашій сонячній системі. Відома, як червона планета. Він має суху, кам’янисту поверхнію і дуже тонку атмосферу. Марс був названий на честь римського бога війни.

Меркурій – це планета найближче до Сонця в нашій Сонячній системі. Ця невелика скеляста планета практичноМеркурій – це планета найближче до Сонця в нашій Сонячній системі. Ця невелика скеляста планета практично не має атмосфери. Меркурій був названий на честь Меркурія, міфічного крилатого римського посланця і супровода мертвої душі в загробний світ. Це найбільш швидко рухлива планета.

Метеоритний дощ являє собою явище, в якому багато метеоритів падають в атмосфері у відносно короткі терміниМетеоритний дощ являє собою явище, в якому багато метеоритів падають в атмосфері у відносно короткі терміни і в приблизно паралельній траєкторії. Дуже інтенсивний метеоритний дощ називається метеоритним штормом.

Чумацький шлях – це с вітла смуга, яка тягнеться по небу, де зароджена велика кількістьЧумацький шлях – це с вітла смуга, яка тягнеться по небу, де зароджена велика кількість зірок і інших яскравих об’єктів, розташованих поблизу екваторіальної площини нашої Галактики.

Місяць є природним супутником Землі. Місяць холодна, суха куля, поверхня якого всіяна кратерами, усипана каміннямМісяць є природним супутником Землі. Місяць холодна, суха куля, поверхня якого всіяна кратерами, усипана камінням і пилом(так званий реголіт). Місяць не має атмосфери. Гравітаційна сила Місяця складає всього 17% від тяжіння Землі. Наприклад, 100 фунтів (45 кг) людина буде важити всього 17 фунтів (7, 6 кг) на Місяці.

Туманність являє собою величезну, дифузну хмару з газу і пилу в міжгалактичному просторі. Газ вТуманність являє собою величезну, дифузну хмару з газу і пилу в міжгалактичному просторі. Газ в туманності (множина від туманності) — в основному водень (H 2).

Нептун є восьмою планетою від Сонця в нашій Сонячній системі. Цей гігант туманної атмосфери і сильнихНептун є восьмою планетою від Сонця в нашій Сонячній системі. Цей гігант туманної атмосфери і сильних вітрів. Він має вісім супутників. Нептун є четвертою за величиною планетою в нашій Сонячній системі (після Юпітера, Сатурна і Урана). Нептун був названий на честь міфічного римського бога морів.

Планета – це сферична, кам'яна або з газу куля, яка обертається навколо зірки. ЗемляПланета – це сферична, кам’яна або з газу куля, яка обертається навколо зірки. Земля є планетою. Наша сонячна система складається з дев’яти планет. Ці планети знаходяться, в порядку зростання середньої відстанні від Сонця: Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і Плутон.

Плутон – це карликова планета (або плутоїд), яка зазвичай обертається поза орбітою Нептуна. Це найменша планетаПлутон – це карликова планета (або плутоїд), яка зазвичай обертається поза орбітою Нептуна. Це найменша планета в нашій сонячній системі. Плутон менший, ніж багато інших планетних супутників, включаючи нашого Місяця. Плутон був названий на честь римського бога підземного світу, Плутона.

Супутник – це природне або штучне тіло, яке обертається по орбіті навколо планети. Планети є супутникамиСупутник – це природне або штучне тіло, яке обертається по орбіті навколо планети. Планети є супутниками Сонця, Місяць є супутником Землі.

Сатурн є шостою планетою від Сонця в нашій Сонячній системі. Він має гарні кільця, які вСатурн є шостою планетою від Сонця в нашій Сонячній системі. Він має гарні кільця, які в основному із крижаних блоків (і деяких порід), які чергуються в розмірах від розміру з ніготь до розміру автомобіля. Сатурн складається в основному з водню і гелію. Це друга за величиною планета в нашій Сонячній системі. Сатурн був названий на честь римського бога сільського господарства.

З ірка – це гігантська куля з гарячого газу, яка створює і випускає власне випромінювання шляхомЗ ірка – це гігантська куля з гарячого газу, яка створює і випускає власне випромінювання шляхом ядерного синтезу. Зірки розташовані в різних класах по їх спектральним характеристикам. Головні класи позначаються літерами O, B, A, F, G, K, M. Кожен клас складається з десяти підрозділів пронумеровані від 0 до 9. Класи визначають температуру або послідовність кольорів.

Сонце - це зірка, яка розташована в центрі нашої Сонячної системи. Це величезна, що обертаєтьсяСонце — це зірка, яка розташована в центрі нашої Сонячної системи. Це величезна, що обертається куля з гарячого газу і ядерних реакцій, яка освітлює Землю і дає нам тепло. Ядро Сонця може досягати 10 до 22, 5 млн. ° F. Температура поверхні становить приблизно 9900 ° F (5500 ° C). Греки називали Сонце «Геліос».

Уран – це сьома планета від Сонця в нашій Сонячній системі. Цей величезний, крижанийУран – це сьома планета від Сонця в нашій Сонячній системі. Цей величезний, крижаний гіган т вкритий хмарами. Він оточений поясом з 11 кілець і 22 відомих супутників. Цей газовий гігант є третьою за величиною планетою в нашій Сонячній системі (після Юпітера і Сатурна). Уран був названий на честь давнього міфологічного бога неба, Урана.

Венера є другою планетою від Сонця в нашій Сонячній системі. Венера має залізне ядро , алеВенера є другою планетою від Сонця в нашій Сонячній системі. Венера має залізне ядро , але дуже слабке магнітне поле. Венера перебуває найближче до Землі за розмірами і масою будь-яких з інших планет. Це найгарячіша планета в нашій Сонячній системі. Венера була названа на честь римської богині любові.