LOGO ТВОЯ МУЛЬТИМЕДІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЯКОЮ ЇЙ БУТИ? Поради

  • Размер: 491.5 Кб
  • Количество слайдов: 9

Описание презентации LOGO ТВОЯ МУЛЬТИМЕДІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЯКОЮ ЇЙ БУТИ? Поради по слайдам

LOGO ТВОЯ МУЛЬТИМЕДІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЯКОЮ ЇЙ БУТИ? Поради від Винокурової Т. К.  LOGO ТВОЯ МУЛЬТИМЕДІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЯКОЮ ЇЙ БУТИ? Поради від Винокурової Т. К.

COMPANY LOGOwww. themegallery. com Про що треба пам ’ ятати в першу чергу Оформлення має бутиCOMPANY LOGOwww. themegallery. com Про що треба пам ’ ятати в першу чергу Оформлення має бути в одному стилі 1 Чим воно простіше – тим краще 2 Великий об’єм тексту не потрібен 3 Підбери малюнки відповідно до змісту

COMPANY LOGOwww. themegallery. com Обираємо шаблон оформлення Кращий варіант – білий фон і невеликі за розміромCOMPANY LOGOwww. themegallery. com Обираємо шаблон оформлення Кращий варіант – білий фон і невеликі за розміром елементи оформлення. Не захоплюйся кольоровим фоном! Він відволікає увагу від головного – змісту. В світлому класі буде дуже важко побачити текст на кольоровому фоні.

COMPANY LOGOwww. themegallery. com Шрифт теж має значення Вибери шрифт, що легко читається:  Arial, VerdanaCOMPANY LOGOwww. themegallery. com Шрифт теж має значення Вибери шрифт, що легко читається: Arial, Verdana тощо. Шрифт повинен бути достатнього розміру. Колір шрифту має відповідати оформленню слайдів. Окремим кольором підкресли головну думку. Корисні поради Шрифт теж має значення Шрифт теж має значення Впевнився? Впевнився!

COMPANY LOGOwww. themegallery. com Не треба зайвих складностей Не захоплюйся анімаційними ефектами Але, якщо дуже хочеться,COMPANY LOGOwww. themegallery. com Не треба зайвих складностей Не захоплюйся анімаційними ефектами Але, якщо дуже хочеться, вибирай найпростіші з них. Менше тексту – менше помилок! Пам’ятай про те, що твоя мета зовсім не демонстрація техніки читання. Малюнки мають відповідати змісту. Не всі “картинки” годяться для шкільних презентацій. !!!!!!

COMPANY LOGOwww. themegallery. com З чого починати? 1 ВІДШУКАЙ ЦІКАВИЙ МАТЕРІАЛ І ВИБЕРИ ГОЛОВНЕ 2 ТЕПЕРCOMPANY LOGOwww. themegallery. com З чого починати? 1 ВІДШУКАЙ ЦІКАВИЙ МАТЕРІАЛ І ВИБЕРИ ГОЛОВНЕ 2 ТЕПЕР ПРИГАДАЙ ПОРАДИ ЩОДО ОФОРМЛЕН- НЯ 3 НЕ БІЙСЯ, ЩО НЕ ЗНАЄШ, БІЙСЯ, ЩО НЕ НАВЧИШСЯ. ЗА РОБОТУ!

COMPANY LOGOwww. themegallery. com Останні рекомендації І на останок перевір готову роботу за витратами часу. Обов'язковоCOMPANY LOGOwww. themegallery. com Останні рекомендації І на останок перевір готову роботу за витратами часу. Обов’язково перевір текст на наявність граматичних помилок. Презентація – частина доповіді. Вона не повинна існувати сама по собі. Пам’ятай про це. По-перше По-друге По-третє

COMPANY LOGOwww. themegallery. com Тож яка вона – гарна презентація? ! ! цікава лаконічна стильна грамотнаCOMPANY LOGOwww. themegallery. com Тож яка вона – гарна презентація? ! ! цікава лаконічна стильна грамотна

LOGO Дякую за увагу!  Сподіваюся незабаром побачити ваші нові презентації, працюючи над якими,  виLOGO Дякую за увагу! Сподіваюся незабаром побачити ваші нові презентації, працюючи над якими, ви скористалися наведеними порадами.
  • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.