ЛЕКЦІЯ. Побудова екранних форм ПЛАН 1. Призначення форм

 • Размер: 495.5 Кб
 • Количество слайдов: 14

Описание презентации ЛЕКЦІЯ. Побудова екранних форм ПЛАН 1. Призначення форм по слайдам

ЛЕКЦІЯ. Побудова екранних форм ПЛАН 1. Призначення форм та їх основні типи. 2. Режими перегляду таЛЕКЦІЯ. Побудова екранних форм ПЛАН 1. Призначення форм та їх основні типи. 2. Режими перегляду та структура форми, компоненти вікна Конструктора форм. 3. Огляд основних елементів управління. 4. Створення простих форм.

5. Створення складних форм: на базі багатотабличного запиту; ієрархічних форм. 6. Зв ’ язування5. Створення складних форм: на базі багатотабличного запиту; ієрархічних форм. 6. Зв ’ язування форм за допомогою командних кнопок. 7. Створення кнопкової форми

Форми – об ’ єкти MS Access , які використовуються для забезпечення інтерфейсу міжФорми – об ’ єкти MS Access , які використовуються для забезпечення інтерфейсу між користувачем та прикладною програмою. Форми, що пов’язані з даними таблиці чи запиту, використовуються для відображення та редагування таблиць БД. Форми, які не пов ’ язані з даними таблиць чи запитів, використовуються для управління роботою прикладної програми та для виводу на екран допоміжної інформації.

Класифікація форм за типом вікна Форма, що спливає (дані не зберігаються в таблицях БД) Модальна (користувачКласифікація форм за типом вікна Форма, що спливає (дані не зберігаються в таблицях БД) Модальна (користувач не може одержати доступ до інших об’єктів БД та команд меню, якщо форма відкрита) Немодальна ( користувач може одержати доступ до інших об’єктів БД та команд меню, якщо форма відкрита)

Вільна. Зв’язана з даними БДКласифікація форм за джерелом даних Вільна. Зв’язана з даними БДКласифікація форм за джерелом даних

Таблична. Стрічкова Проста. Класифікація форм за режимом подання даних Таблична. Стрічкова Проста. Класифікація форм за режимом подання даних

Ієрархічна. Підпорядкована Головна. Класифікація по відношенню до інших форм Ієрархічна. Підпорядкована Головна. Класифікація по відношенню до інших форм

Огляд основних елементів управління Вся інформація на формі міститься в елементах управління (е. у. ). Е.Огляд основних елементів управління Вся інформація на формі міститься в елементах управління (е. у. ). Е. у. – об ’’ єкти, що використовуються для виведення даних на екран, введення даних в таблиці, виконання макрокоманд (процедур VBAVBA )) або оформлення форм (звітів)

Елементи управління класифікуються: зв ’ язаний з полем базової таблиці (відображення, введення, модифікаціяЕлементи управління класифікуються: зв ’ язаний з полем базової таблиці (відображення, введення, модифікація даних поля таблиці бази даних); обчислювальний (виведення на екран значення виразу, що містить посилання на дані поля базової таблиці, властивості іншого е. у. форми); вільний (введення даних, відображення даних, прямокутників, ліній, малюнків).

Панель елементів Майстер. Вибір об ’ є ктів Надпись Поле Група Вимикач Перемикач Прапорець Поле зіПанель елементів Майстер. Вибір об ’ є ктів Надпись Поле Група Вимикач Перемикач Прапорець Поле зі списком Список Кнопка Малюнок Вільна рамка об ’ єкта Приєднана рамка об’єкта. Розрив сторінки Набір вкладок. Підлегла форма Смуга. Прямокутник

Створення форми на базі багатотабличного запиту передбачає: формування базового запиту; побудову форми на основіСтворення форми на базі багатотабличного запиту передбачає: формування базового запиту; побудову форми на основі створеного запиту за допомогою Мастера або Конструктора.

Створення ієрархічних форм Підпорядкована форма – це форма, що знаходиться в іншій (головній) формі.Створення ієрархічних форм Підпорядкована форма – це форма, що знаходиться в іншій (головній) формі. Комбінацію головної та підпорядкованої форми називають ієрархічною формою. Ієрархічна форма використовується для одночасного перегляду та редагування даних декількох таблиць (запитів), які зв ’ язані відношенням “один-до-багатьох”

У головній формі відображаються дані таблиці (запиту) зі сторони “один”, а на підпорядкованій – відповідніУ головній формі відображаються дані таблиці (запиту) зі сторони “один”, а на підпорядкованій – відповідні записи з таблиці (запиту) зі сторони “багатьох”. В ієрархічній формі головна та підпорядковані форми синхронізовані таким чином, що в підпорядкованій формі відображаються тільки ті записи, які зв ’ язані з записом у головній формі.

Структура ієрархічної форми Головна форма Підпорядкована форма Структура ієрархічної форми Головна форма Підпорядкована форма
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.