Скачать презентацию КВІТИ Квіти — це шматочок природи навколишнього Скачать презентацию КВІТИ Квіти — це шматочок природи навколишнього

Презентация Microsoft Office марк водяний.pptx

  • Количество слайдов: 5

 КВІТИ Квіти - це шматочок природи, навколишнього світу, квіти - це радість, квіти КВІТИ Квіти - це шматочок природи, навколишнього світу, квіти - це радість, квіти - це привід посміхнутися, привід задуматися про прекрасне і звичайно це інструмент спілкування між людьми. Традиція доставляти і дарувати квіти зародилася дуже давно, шкода, що в ті часи не було доставки квітів, квіти доставлялися з різних випадків і приводів, служили самими різними атрибутами, символами - наприклад такі квіти як троянди були символом любові, а лілія позначала чистоту, але у всі часи саме головне, що доставляли квіти - це радість і красу. Кожній людині напевно хочеться мати вдома, на роботі або просто бачити перед собою шматочок природи, квіти принесуть радість і піднімуть настрій.

 ГЛАДІОУСИ Трав'янистий цибулинний багаторічник. ГЛАДІОУСИ Трав'янистий цибулинний багаторічник.

Тюльпан — трав'янистий цибулинний багато річник. Висота рослин коливається залежно від виду і сорту Тюльпан — трав'янистий цибулинний багато річник. Висота рослин коливається залежно від виду і сорту від 10 -20 до 65 -100 см.

Чорнобривці мають обмежене помислове використання. З рослини видобувають жовтий пігмент лютеїн, який використовує фармацевтична Чорнобривці мають обмежене помислове використання. З рослини видобувають жовтий пігмент лютеїн, який використовує фармацевтична промисловість. Лютеїн в невеликих кількостях входить до складу нормального людського ока і попереджає дегеренацію макули у людей похилого віку. ЧОРНОБРИВЦІ

 РОЗА Квіти більшості видів троянди мають 5 пелюсток, за винятком Троянди Серісея, яка РОЗА Квіти більшості видів троянди мають 5 пелюсток, за винятком Троянди Серісея, яка зазвичай має лише 4 пелюстки. Кожна пелюстка складається з двох різних часток і, як правило, білі або рожеві, хоча в деяких видів жовтого або червоного кольору. Під пелюстками 5 чашолистків (у деяких випадках — 4).