Кроки до безпечного Інтернету. Підготували учні 5 -А

Скачать презентацию Кроки до безпечного Інтернету. Підготували учні 5 -А Скачать презентацию Кроки до безпечного Інтернету. Підготували учні 5 -А

kroki_do_bezpechnogo_internetu.ppt

  • Размер: 222.5 Кб
  • Количество слайдов: 5

Описание презентации Кроки до безпечного Інтернету. Підготували учні 5 -А по слайдам

Кроки до безпечного Інтернету. Підготували учні 5 -А класу: Ігнатенко Влад Чепурна Анна Ігнатьева Евеліна ЧеркаськаКроки до безпечного Інтернету. Підготували учні 5 -А класу: Ігнатенко Влад Чепурна Анна Ігнатьева Евеліна Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №

Актуальність теми В наш час інтернет охоплений програмами , які називаються вірусами. Весь час ці вірусиАктуальність теми В наш час інтернет охоплений програмами , які називаються вірусами. Весь час ці віруси оновлюються, щоб їх важче знищити. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління — діти та підлітки, які є простими користувачами і повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

Основи безпеки Для підлітків є розповсюдженим той факт, що інколи вони переживають періоди низької самооцінки, шукаютьОснови безпеки Для підлітків є розповсюдженим той факт, що інколи вони переживають періоди низької самооцінки, шукають підтримки від своїх друзів та менше бажають виправдовувати очікування своїх батьків. Старші підлітки мають потребу ототожнювати себе з якоюсь групою, та бажають незалежності, й вони схильні порівнювати цінності своєї сім’ї та своїх товаришів. Важливо, щоб батьки продовжували відігравати активну роль у контролі використання дітьми Internet. Підлітки завантажують музику, використовують обмін миттєвими повідомленнями(EN), електронну пошту та грають в онлайнові ігри.

Підказки з безпеки 1. 1.  Не розголошуй особисті дані в Інтернеті.  2. 2. Підказки з безпеки 1. 1. Не розголошуй особисті дані в Інтернеті. 2. 2. Поважай співрозмовників в Інтернеті. 3. 3. Якщо тобі прийшло повідомлення з незнайомої адреси, його краще не відкривати, а зразу ж видалити. 4. 4. Ніколи не робіть того, що може коштувати грошей вашій родині, окрім випадків, коли поруч з вами батьки. 5. 5. Завжди поводьтеся у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводилися з вами!

Висновок Виконання правил безпечної поведінки призведе до зменшення ризиків при роботі в мережі,  зробить спілкуванняВисновок Виконання правил безпечної поведінки призведе до зменшення ризиків при роботі в мережі, зробить спілкування безпечним, пізнання нового – радісним.