Історія християнства на землях України Несторіанці.

Скачать презентацию Історія християнства на землях України Несторіанці. Скачать презентацию Історія християнства на землях України Несторіанці.

teologіya_cerkvi_shodu._nestorіanstvo.ppt

 • Размер: 14.0 Мб
 • Автор: Ваня Ваня
 • Количество слайдов: 51

Описание презентации Історія християнства на землях України Несторіанці. по слайдам

Історія християнства на землях України Історія християнства на землях України

Несторіанці. Прихід Батия в ХІІІ ст. Несторіанці. Прихід Батия в ХІІІ ст.

Християнство в Азії 600 - 1500 Християнство в Азії 600 —

Несторіанці. Прихід Батия в ХІІІ ст. Несторіанці. Прихід Батия в ХІІІ ст.

 Розселення половців Розселення половців

Несторіанці. Прихід Батия в ХІІІ ст. Несторіанці. Прихід Батия в ХІІІ ст.

 1024 р. Cuman-Kipchak 1024 р. Cuman-Kipchak

Несторіанці. Прихід Батия в ХІІІ ст. Несторіанці. Прихід Батия в ХІІІ ст.

 несторіанство на Близькому сході та в Азії в 800 - 1200 рр. несторіанство на Близькому сході та в Азії в 800 — 1200 рр.

 Бій русів з половцями Бій русів з половцями

 Бій Ярослава з печенігами Бій Ярослава з печенігами

 На фоне поразительного успеха евангелизации в европейских странах, создается впечатление о христианстве, как о На фоне поразительного успеха евангелизации в европейских странах, создается впечатление о христианстве, как о европейской религии. Проповедовалось ли Евангелие в Азии, Индии, Китае, с 500 по 1600 г. ?

 Ища ответ на этот вопрос мы встречаемся с удивительн ым , достойным восхищения и Ища ответ на этот вопрос мы встречаемся с удивительн ым , достойным восхищения и подражания миссионерским подвигом несторианской церкви. «Н есторианская церковь стала «самой миссионерской церковью в мире из всех возможных». Несториане, спасаясь от преследований, бежали из Малой Азии, в Персию, а затем в 7 в. , пошли дальше в Центральную Азию, Индию, Афганистан и Тибет — районы, которые стали «центрами христианской деятельности»

Из Центральной Азии несториане двинулись дальше на восток и к IX в. достигли территории Китая, аИз Центральной Азии несториане двинулись дальше на восток и к IX в. достигли территории Китая, а оттуда направились в Корею, Японию и Юго-Восточную Азию. В XIII в. , только в Китае и окружающих областях насчитывалось двадцать семь метрополий патриархов и двести епископов.

 Держава Чінгісхана і одна з її частин - Золота Орда: поліконфесійні держави – несторіанці, Держава Чінгісхана і одна з її частин — Золота Орда: поліконфесійні держави – несторіанці, буддисти та тенгріанці-монотеїсти. А іслам до 1400 р переслідувався.

Быть бы Азии христианской, но Тамерлан в 16 ст. уничтожил все несторианские церкви и почти всехБыть бы Азии христианской, но Тамерлан в 16 ст. уничтожил все несторианские церкви и почти всех несторианцев. На юге Индии, куда не достиг меч Тамерлана, сохранился лишь небольшой остаток до сих пор сохраняющий свою веру

ТАТАРСЬКІ ЛЮДИ, АБО ВАЛЬДЕНЦІ УКРАЇНИ ТАТАРСЬКІ ЛЮДИ, АБО ВАЛЬДЕНЦІ УКРАЇНИ

1100 - 1300 роки – епоха хрестових походів 1100 — 1300 роки – епоха хрестових походів

проти вальденців, катарів, альбігойців. . . проти вальденців, катарів, альбігойців. . .

 В часи правління Данила Галицького в літописах зафіксовані згадки про татарських людей та Болохівську землю В часи правління Данила Галицького в літописах зафіксовані згадки про «татарських людей» та «Болохівську землю»

 Антикатолицький рух «татарських людей» . Найсильнішим був цей рух на Західній Україні, зокрема Антикатолицький рух «татарських людей» . Найсильнішим був цей рух на Західній Україні, зокрема у так званих болоховцях: так називали населення між Бугом та Случчю. Питання про болоховців належить до не зовсім з’ясованих. . .

 Мали вони свої міста: Губин, Деревич, Кобядь, Кудин, Городець, Дожський. З приходом Мали вони свої міста: Губин, Деревич, Кобядь, Кудин, Городець, Дожський. З приходом татар вони добровільно перейшли під їх зверхність. «Татарські люди» творили виборні громади, які нагадували громади докнязівських часів. Татари навіть не призначили до них своїх постійних урядовців. Історія України т. 1 Н. Полонська- Василенко С.

 Секрет Стосунки з папою Інокентієм IV. Книга Галицько- Волинська держава в 13 ст В. Секрет Стосунки з папою Інокентієм IV. Книга Галицько- Волинська держава в 13 ст В. Ідзьо Посол папи Пляно-Карігіні, в 1246 р. був у Володимирі і намовляв Василька та руських пископів до унії. Питання про притягнення Данила мало для папи Інокентія IV велике значенняв ( в обороні католицизму від татарсько- несторіанської небезпеки).

 Данило сподівався, що буде організований хрестовий похід. Папа звертався з листами не лише до Данило сподівався, що буде організований хрестовий похід. Папа звертався з листами не лише до Данила, але й до Олександра Невського, якого закликав теж до унії. Історія України т. 1 Н. Полонська- Василенко С.

 Нащадок великих київських каганів пішов шукати ласки в папи, турбуючись про збереження земель і Нащадок великих київських каганів пішов шукати ласки в папи, турбуючись про збереження земель і своєї влади.

Але спочатку він мав довести свою відданість папському престолу Але спочатку він мав довести свою відданість папському престолу

 Данило Галицький 1241 р розбив болохівців. Але вони не підкорились князеві і він організовув походи Данило Галицький 1241 р розбив болохівців. Але вони не підкорились князеві і він організовув походи проти «татарських людей» і в 1254 — 55 рр. Наслідок — тотальне знищення

Литовський літопис: Не застали нікого крім собак Литовський літопис: Не застали нікого крім собак

Ми читали гімн кельтських “перігринів” - місіонерів, які покидали батьківщину для служіння Богу. В Україні єМи читали гімн кельтських “перігринів” — місіонерів, які покидали батьківщину для служіння Богу. В Україні є своя пісня, написана місіонерами, які йшли на проповідь Євангелія. Слухаючи її відчуваєш подих століть. . .

 Прощайте браття, у Христі нам рідні Може ми з вами вже в останній раз І Прощайте браття, у Христі нам рідні Може ми з вами вже в останній раз І ви прощайте сестри дорогії Може вам більше не бачити нас Хвилини щастя ми з вами прожили Разом трудились в той веселий час Радість і горе ми разом ділили Тепер настав розлуки час для нас Близькі і друзі наші всі прощайте Ходіть слідами Ісуса Христа І нас в молитвах ваших пам ’ ятайте Згадка на віки буде хай свята

Однак не всі болохівці були знищені католиками. Частина болохівців – «татарських людей» , пішли на ПодніпровОднак не всі болохівці були знищені католиками. Частина болохівців – «татарських людей» , пішли на Подніпров ’ я під захист християнської — несторіанської Золотої Орди і склала значну частину козаків- вільних людей. Але це вже інша історія. .

К О З А Ц Т В о К О З А Ц Т В о

“ Остання битва в історії Землі – це війна між реальністю і вигадкою, між істиною та“ Остання битва в історії Землі – це війна між реальністю і вигадкою, між істиною та оманою, між добром і злом. А поле битви – людське серце”. О. Буйон Переможна хода Бога с.
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.