Інтерв’ю з Богом Одного разу мені наснилось,

 • Размер: 10.2 Mегабайта
 • Количество слайдов: 24

Описание презентации Інтерв’ю з Богом Одного разу мені наснилось, по слайдам

 Інтерв'ю з Богом Інтерв’ю з Богом

 Одного разу мені наснилось, що я беру інтерв'ю у Бога… Одного разу мені наснилось, що я беру інтерв’ю у Бога…

 «Так ти хочеш поговорити зі мною ? . . » –Бог запитав у мене… «Так ти хочеш поговорити зі мною ? . . » –Бог запитав у мене…

 сказав я… «Якщо у тебе є час» , - сказав я… «Якщо у тебе є час» , —

 Бог посміхнувся: «Мій час – Які питання тебе цікавлять? » це вічність Бог посміхнувся: «Мій час – Які питання тебе цікавлять? » це вічність …

 І Бог відповів… « Що більш за все тебе дивує у людині? » І Бог відповів… « Що більш за все тебе дивує у людині? »

 « Їм надокучило дитинство, вони поспішають стати дорослими, А потім мріють стати дітьми» « Їм надокучило дитинство, вони поспішають стати дорослими, А потім мріють стати дітьми» .

 « Вони втрачають здоров’я. заробляючи гроші… А потім витрачають гроші, відновлюючи здоров’я…» « Вони втрачають здоров’я. заробляючи гроші… А потім витрачають гроші, відновлюючи здоров’я…»

 « Вони так багато думають про майбутнє, що забувають сучсність настільки, Що не « Вони так багато думають про майбутнє, що забувають сучсність настільки, Що не живуть ні зараз, ні в майбутньому…»

 А помирають так, наче ніколи і не жили …» « Вони живуть так, наче А помирають так, наче ніколи і не жили …» « Вони живуть так, наче ніколи не помруть,

 Його рука взяла мою, ми замовкли на деякий час… Його рука взяла мою, ми замовкли на деякий час…

 І тоді я запитав: « Як наставник які життєві уроки ти хотів би І тоді я запитав: « Як наставник які життєві уроки ти хотів би передати своїм учням? »

 « Хай знають, що неможливо заставити інших любити їх. Все, що вони можуть « Хай знають, що неможливо заставити інших любити їх. Все, що вони можуть зробити, — дозволити собі бути любимими» .

 «Хай знають, що непотрібно порівнювати себе з іншими» . «Хай знають, що непотрібно порівнювати себе з іншими» .

 « Хай вчаться прощати , Практикуючи прощення» . « Хай вчаться прощати , Практикуючи прощення» .

 Хай пам'ятають, що ранити кохану людину можна лише за декілька секунд , Проте, Хай пам’ятають, що ранити кохану людину можна лише за декілька секунд , Проте, щоб залікувати ці рани, потрібно затратити роки» .

 А хто потребує меншого» . Хай зрозуміють, що багатий не той, у кого більше А хто потребує меншого» . Хай зрозуміють, що багатий не той, у кого більше ,

 « Хай знають, що є люди, які їх дуже люблять. Просто вони ще не « Хай знають, що є люди, які їх дуже люблять. Просто вони ще не навчилися проявляти власні почуття» .

 « Хай знають, що дві людини можуть дивитися на одну річ, Але бачити « Хай знають, що дві людини можуть дивитися на одну річ, Але бачити їх різними » .

 « Хай знають, що недостатньо пробачити інших. Потрібно пробачити себе» . « Хай знають, що недостатньо пробачити інших. Потрібно пробачити себе» .

 « Дякую тобі за твій час » , сказав я… « Дякую тобі за твій час » , сказав я…

 « Можливо, є ще щось, щоб ти хотів передати своїм дітям? » « Можливо, є ще щось, щоб ти хотів передати своїм дітям? »

 Бог посміхнувся і сказав : Бог посміхнувся і сказав :

 «Хай знають, що я тут для них… назавжди » . «Хай знають, що я тут для них… назавжди » .