Скачать презентацию Глобальна проблема людства ТЕРОРИЗМ 11 вересня Скачать презентацию Глобальна проблема людства ТЕРОРИЗМ 11 вересня

Копия Презен Тероризм.pptx

  • Количество слайдов: 16

Глобальна проблема людства – ТЕРОРИЗМ!!! Глобальна проблема людства – ТЕРОРИЗМ!!!

11 вересня 2001 року в США два пасажирські літаки, викрадені терористами, врізалися у вежі 11 вересня 2001 року в США два пасажирські літаки, викрадені терористами, врізалися у вежі Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку, повністю зруйнувавши їх. Ще один літак, яким управляли терористами, врізався в західне крило будівлі міністерства оборони у Вашингтоні. Четвертий пасажирський лайнер, також викрадений терористами, впав і розбився біля міста Пітсбург (штат Пенсільванія). За офіційними даними, у Нью-Йорку загинуло 2749 осіб, у Вашингтоні 189 осіб, в Пенсільванії 44 особи.

 У ніч на 13 жовтня 2002 року на острові Балі (Індонезія) в результаті У ніч на 13 жовтня 2002 року на острові Балі (Індонезія) в результаті серії вибухів, які здійснили терористисмертники, загинуло близько 190 осіб, більше 300 отримали поранення. Бомби вибухнули біля дискотеки в місті Кута, найбільшому туристичному центрі острова. Одночасно приведено в дію вибухові пристрої поблизу будинків консульств США на цьому острові і генерального консульства Філіппін в Манадо, адміністративному центрі провінції Північного Сулавесі.

1 вересня 2004 р. озброєною групою відбулося захоплення школи № 1 в м. Беслан 1 вересня 2004 р. озброєною групою відбулося захоплення школи № 1 в м. Беслан (Північна Осетія). 3 вересня 2004 р. відбувся штурм школи — загинуло більше 350 людей, більшість з яких — діти.

Найнебезпечніші терористи світу: Терористичне угрупування “Аль-Каїда” Лідер Усама Бен Ладен Найнебезпечніші терористи світу: Терористичне угрупування “Аль-Каїда” Лідер Усама Бен Ладен

Доку Умаров Доку Умаров

Шаміль Басаєв В інтерв’ю канадській газеті Шаміль Басаєв В інтерв’ю канадській газеті "The Globe and Mail" Ш. Басаєв так прокоментував бесланський теракт: « “Я усвідомлюю міру своєї відповідальності, та винними себе у такій розв’язці не вважаю. Я відповідальний за те, що змусив Путіна показати всьому світові своє справжнє обличчя [. . . ] Росіяни п’ять років тримають у заручниках весь чеченський народ і нічого! А варто нам було лише на три дні взяти у заручники всього тисячу людей, щоб зупинити геноцид чеченського народу і "весь світ шокований" …. .

Правила поведінки при захопленні терористами в заручники: § § § § Не проявляти ніякої Правила поведінки при захопленні терористами в заручники: § § § § Не проявляти ніякої активності й зберігати спокій. Не вступати із загарбниками в суперечки, це некорисно. Вибрати із групи самого спокійного (старшого) і надати йому право ведення переговорів. Якщо Ви потрапили в заручники на борту літака, вертольота або в автобусі, де є стюардеса або старший групи, нехай веде переговори він(-а). У жодному разі не обговорювати те, що відбувається із сусідами, особливо якщо Ви летите в літаку, тому що Ваш сусід може бути спостерігачем у групі терористів. При веденні переговорів намагатися не дивитися в очі загарбникові, особливо якщо той нервує або показує свою браваду. Це може погіршити Ваше положення. Не поспішайте відмовляти проханням загарбників, але й виконувати всі прохання теж немає необхідності. Тільки все необхідно вирішувати спокійно й уповати на логіку. Зберігаючи здоровий глузд, дочекатися рятувальників.

Дякую за увагу! Дякую за увагу!