Франклін Делано Рузвельт Завдяки незвичайному поєднанню

Скачать презентацию Франклін Делано Рузвельт  Завдяки незвичайному поєднанню Скачать презентацию Франклін Делано Рузвельт Завдяки незвичайному поєднанню

ssha_20-30_rr.ppt

 • Размер: 2.0 Мб
 • Автор: Історія-Із-Світланою Бондар
 • Количество слайдов: 15

Описание презентации Франклін Делано Рузвельт Завдяки незвичайному поєднанню по слайдам

Франклін Делано Рузвельт Завдяки незвичайному поєднанню свідомості своєї сили та покликання, міцності нервів іФранклін Делано Рузвельт Завдяки незвичайному поєднанню свідомості своєї сили та покликання, міцності нервів і тактичних тонкощів він перешкодив тому, щоб США ізолювалися в Західній півкулі.

Однією з найбільш важливих причин того, що США стали новою супердержавою світу після закінчення ДругоїОднією з найбільш важливих причин того, що США стали новою супердержавою світу після закінчення Другої Світової Війни, є саме політика Франкліна Делано Рузвельта

Перебування Рузвельта на посаді губернатора штату Нью-Йорк не було ознаменовано суттєвими досягненнями. Економіка штату була вПеребування Рузвельта на посаді губернатора штату Нью-Йорк не було ознаменовано суттєвими досягненнями. Економіка штату була в такому ж жалюгідному стані, як і всюди, а влада штату займала таку ж вичікувальну позицію, як і адміністрація у Вашингтоні.

Навесні 1931 року Рузвельт говорить про нові і не випробувані ще засоби, про необхідність експериментувати, Навесні 1931 року Рузвельт говорить про «нові і не випробувані ще засоби», про необхідність експериментувати, довірити країну новому керівництву в силу змін, що відбулися в «економічному і соціальному балансі країни».

Програма Ф. Д. Рузвельта, яка отримала гучну назву - «Новий курс» , , передбачала вжиттяПрограма Ф. Д. Рузвельта, яка отримала гучну назву — «Новий курс» , , передбачала вжиття заходів, покликаних оздоровити економіку завдяки її докорінному реформуванню.

Президент покладався на «принцип пилососа» Президент покладався на «принцип пилососа»

Всі банки було зачинено! Всі банки було зачинено!

Регулювання біржової діяльності Регулювання біржової діяльності

Білль про допомогу фермерам Білль про допомогу фермерам

На допомогу безробітним було витрачено більш ніж 4 млрд. доларів На допомогу безробітним було витрачено більш ніж 4 млрд. доларів

Відповідно до закону про відновлення промисловості, було створено спеціальне урядове агентство, Адміністрація відновлення промисловості, завданнямВідповідно до закону про відновлення промисловості, було створено спеціальне урядове агентство, Адміністрація відновлення промисловості, завданням якої була боротьба з недобросовісною конкуренцією і нездоровими стосунками між бізнесом і працівниками.

Положення афроамереканців Сам президент Рузвельт набрав на другорядні позиції в своєму кабінеті стільки кольорових громадян, щоПоложення афроамереканців Сам президент Рузвельт набрав на другорядні позиції в своєму кабінеті стільки кольорових громадян, що їх називали «чорним кабінетом»

Президент прищепив нації розуміння того, що конституція не є чимось застиглим, а повинна відігравати роль інструментаПрезидент прищепив нації розуміння того, що конституція не є чимось застиглим, а повинна відігравати роль інструмента для прогресу американської демократії, а не його гальма.

Висновки ““ Новий курс” Рузвельта спричинив зміни: 1. 1. Стабілізація грошової системи 2. 2. Реформи вВисновки ““ Новий курс” Рузвельта спричинив зміни: 1. 1. Стабілізація грошової системи 2. 2. Реформи в сільському господарстві 3. 3. Боротьба з безробіттям 4. 4. Адміністрація відновлення промисловості 5. 5. Положення афроамериканців