Фестони як оздоблення * Фестони, зубці та

Скачать презентацию Фестони як оздоблення  * Фестони, зубці та Скачать презентацию Фестони як оздоблення * Фестони, зубці та

festoni.pptx

  • Размер: 770.3 Кб
  • Автор:
  • Количество слайдов: 8

Описание презентации Фестони як оздоблення * Фестони, зубці та по слайдам

Фестони як оздоблення Фестони як оздоблення

* Фестони, зубці та мережива Пам’ятайте застаріле слово  «фестони» , яке любили вживати* Фестони, зубці та мережива Пам’ятайте застаріле слово «фестони» , яке любили вживати наші бабусі? Так от, воно досі в ходу. Мереживні, різьблені, фігурні краї, які у англомовного народу називаються на честь гребінців і черепашок «Scallop» , а у нас просто «обробка фестонами» — помітний і цікавий трендвесни-літа 2015. Як виявилося, така мереживна техніка підходить буквально для всього: цієї весни нас чекають як сукні в цій техніці, так і топи, шорти, спідниці і навіть взуття. 1. Маленьке рожеве плаття від вінтажного бренду Cooperative І нехай сміливе міні, яскраво-рожевий і виріз — це явний 21 століття, фігурні, мереживні фестончики — це 100% вінтаж. І нам це подобається!

* Пастельно-блакитна сумочка з оздобленням фестонами від ASOS Маленьке мереживне диво зі штучної шкіри* Пастельно-блакитна сумочка з оздобленням фестонами від ASOS Маленьке мереживне диво зі штучної шкіри в улюблених ніжних тонах. Пальто з мереживними візерунками від Kate Spade Ті ж фестони, які органічно виглядають і як візерунка.

* М’ятний ромпер з різьбленими краями Ruche Ще одне дивно-вдале поєднання вінтажного і сучасного* М’ятний ромпер з різьбленими краями Ruche Ще одне дивно-вдале поєднання вінтажного і сучасного Мереживне намисто від Kate Spade Ніжні фестони виглядають дуже вдало в дизайні буквально все — навіть масивного намиста

*. * Один із способів декоративного оздоблення виробів з тканини - обробка країв фестонами.*. * Один із способів декоративного оздоблення виробів з тканини — обробка країв фестонами. Щоб фестони вийшли однаковими, використовують шаблон з картону на 3 -4 штуки. До матеріалу на однаковій відстані від краю зметують папір із зазначеним малюнком фестонов. Прямо по папері по зазначеній лінії фестонів проводять рядок. Між фестонами потрібно зробити один поперечний стібок, який полегшить відрізання краю тканини близько до шву. Після завершення рядка папір видаляють разом з нитками кмітливості. Потім фестони слід вивернути і добре пропрасувати праскою. Смужку по низу обметують петельним швом і кріплять непомітними стібками.

* Трендовий одяг оздоблений фестонами * Двоколірна скаллоп-спідниця від Ruche * Явний фаворит серед* Трендовий одяг оздоблений фестонами * Двоколірна скаллоп-спідниця від Ruche * Явний фаворит серед навіть самою ніжною та жіночною одягу цього сезону.

* Ніжно-рожеве плаття з фестонами від Cooperative * Офіційне і повсякденний,  вечірній, святковий* Ніжно-рожеве плаття з фестонами від Cooperative * Офіційне і повсякденний, вечірній, святковий і просто для душі. Фіалковий топ з прозорими фестонами з мережива від Frenchi І цим довгою назвою все сказано.

* Пін-ап шорти з фестонами по краях від Band Of Gypsies * Хиповские квіткові* Пін-ап шорти з фестонами по краях від Band Of Gypsies * Хиповские квіткові шорти із завищеною талією і явним вінтажним характером. Шорти за принципом «фестони мережива або хорошого багато не буває» від Loft Ніжніше дизайну і не придумаєш.