Донецьк Донецьк сьогодні — великий промисловий та фінансовий

Скачать презентацию Донецьк Донецьк сьогодні — великий промисловий та фінансовий Скачать презентацию Донецьк Донецьк сьогодні — великий промисловий та фінансовий

73-donecyk.pptx

  • Количество слайдов: 5

>Донецьк Донецьк сьогодні — великий промисловий та фінансовий осередок Східної України, «шахтарська» столиця України, Донецьк Донецьк сьогодні — великий промисловий та фінансовий осередок Східної України, «шахтарська» столиця України, центр найбільш економічно розвиненого регіону України. Це розвинений мегаполіс, у якому сконцентровані високий промисловий і науковий потенціал, робітники й фахівці високої кваліфікації, розвинена інфраструктура й виробнича база. Донецьк утворює агломерацію з населенням понад 1,7 млн мешканців. Економіку міста становлять 200 промислових підприємств із обсягом виробництва понад 50 млрд. грн. і понад 20 000 підприємств малого й середнього бізнесу, на яких зайнято близько 180 тисяч донеччан.

>Донбас Арена П'ятдесятитисячна Донбас Арена П'ятдесятитисячна "Донбас Арена" - перша в Східній Європі, спроектована і побудована відповідно до стандартів УЕФА для стадіонів категорії "Еліт". Загальна вартість проекту разом з парком, який розташувався навколо арени, складає 400 мільйонів доларів.

>Пам'ятник Пам'ятник "Слава Шахтерській праці" Пам'ятник "Слава Шахтерській праці" встановлений в 1966р., автори - архітектор П.І. Вігдергауз і скульптор К.Ракитянський. Пам'ятник розташований в наймолодшому за часом утворення Київському районі м. Донецька. Пам'ятник "Слава Шахтарській праці" - символ почесної і основної професії міста і краю в цілому.

>Центральний парк культури і відпочинку ім. Щербакова Центральний парк культури і відпочинку ім. Щербакова

>Готельно-розважальний комплекс Готельно-розважальний комплекс "Liverpool" ГРК "Liverpool" може стати улюбленим місцем для людей з різноманітними інтересами. Гостей нашого міста візьме комфортабельний готель. Для тих, хто дорожить часом, передбачений FOODMARKET швидкого харчування.На літній терасі можна відпочити в компанії, вболіваючи за улюблений футбольний клуб.