ДОЛИНАМій рідний край Символіка міста ГЕРБ МІСТА

Скачать презентацию ДОЛИНАМій рідний край Символіка міста ГЕРБ МІСТА Скачать презентацию ДОЛИНАМій рідний край Символіка міста ГЕРБ МІСТА

mіy_rіdniy_kray_dolina.pptx

 • Размер: 3.5 Мб
 • Автор:
 • Количество слайдов: 11

Описание презентации ДОЛИНАМій рідний край Символіка міста ГЕРБ МІСТА по слайдам

ДОЛИНАМій рідний край ДОЛИНАМій рідний край

 Символіка міста ГЕРБ МІСТА ПРАПОР МІСТА Символіка міста ГЕРБ МІСТА ПРАПОР МІСТА

Географічне розташування міста Долина – місто районного значення, районний центр в західній частині Івано-ФранківськоїГеографічне розташування міста Долина – місто районного значення, районний центр в західній частині Івано-Франківської області Розташоване на відстані 58 км від обласного центру, має статус гірського населеного пункту Загальна площа — 20, 2 км 2 Долинський район площа — 1, 25 тис. км 2 межує з Львівською, та Закарпатською областями, а також Рожнятівським і Калуським районами Івано-Франківської області.

Розташування ділянки Розташування ділянки

  Заснування міста Місто засновано в 979 році, коли було відкрито Заснування міста Місто засновано в 979 році, коли було відкрито соляні джерела на цій території. У XV столітті тут панували поляки. Повна назва міста була— «Вільне королівське місто Долина» .

  Промисловість Основу промислового комплексу становить нафтогазова промисловість, зокрема підприємства Промисловість Основу промислового комплексу становить нафтогазова промисловість, зокрема підприємства структурні одиниці ВАТ «Укрнафта» Як відомо з легенди про виникнення міста Долина, солеваріння на цих землях існує вже більше ніж тисячу років.

  Культура і пам'ятки Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Культура і пам’ятки Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів « Бойківщина »

  Спорт У 1955 році була створена футбольна команда « Нафтовик Спорт У 1955 році була створена футбольна команда « Нафтовик » (Долина) , яка з 1959 року почала виступати в першості області, де багато разів ставала чемпіоном.

В Долині часто проводять різні заходи Велопробіг и Флешмоб з фарби Холі В Долині часто проводять різні заходи Велопробіг и Флешмоб з фарби Холі

Свято бойківського меду та ремесла Смалоскипна хода Свято бойківського меду та ремесла Смалоскипна хода