Доброго дня! кафе “Bone” Проект Тищенко Поліни м.

Скачать презентацию Доброго дня! кафе “Bone” Проект Тищенко Поліни м. Скачать презентацию Доброго дня! кафе “Bone” Проект Тищенко Поліни м.

37768-cafe_bone_3.ppt

 • Количество слайдов: 19

>Доброго дня! Доброго дня!

>кафе “Bone” Проект  Тищенко Поліни   кафе “Bone” Проект Тищенко Поліни м. Львів 2015

>Статистика Кількість дітей з дцп, даунів та діабетом 2010-2015 роки Кількість смертей дітей Статистика Кількість дітей з дцп, даунів та діабетом 2010-2015 роки Кількість смертей дітей з дцп, даунів та діабетом 2010-2015 роки

>Дитячий церебральний параліч  3000 в рік За прогнозами Бюро перепису США (U.s. Дитячий церебральний параліч 3000 в рік За прогнозами Бюро перепису США (U.s. Bureau of the Census, International Data Base) 2010 р. - 17. 340. 000 осіб.

>Шокуючі факти Завтра, буду робити фото;) Тут будуть фото закладів які не облаштованні Шокуючі факти Завтра, буду робити фото;) Тут будуть фото закладів які не облаштованні для людей з церебрал паралічем та з меню яке не підходить для діабетиків та даунів (цей та наступний слайд)

>

>Хто є нашими клієнтами?     Хто є нашими клієнтами? Дітки з діабетом синдромом дауна ДЦП та їхні рідні

>Для кого створюємо цінність?   Для дітей та їх батьків Для кого створюємо цінність? Для дітей та їх батьків цінності з метою донесення кожної особистості Через не стандартне донесення Розумного Задуму, оригінальні страви, атмосферу в закладі, моделювання процесів Сотворіння

>Цінність пропозиції 1 Унікальний інтер’єр 2 Доторк до минулого 3 Цікаві Цінність пропозиції 1 Унікальний інтер’єр 2 Доторк до минулого 3 Цікаві страви наприклад “Динозавр під соусом тар-тар”;)) “Каша з висівками в яйці динозавра” 4 Екологічно чисті-ексклюзивні меблі, підлога, посуд.

>Канал збуту  Інтернет магазин  Телебачення  Канал збуту Інтернет магазин Телебачення Радіо E-mail, пошта

>Відносини Для людей з     Відносини Для людей з фізичними вадами конференції зустрічі дні народження Соціальні виїзди, привезення людей з фізичними вадами: ДЦП до кафе “Bone”

>Ключові ресурси Ключові ресурси

>Ключові дії Ключові дії

>Ключові партнери Ключові партнери

>Структура витрат Структура витрат

>

>Що очікую Що очікую

>Стимул до дії Стимул до дії

>Подяка! Подяка!