До Дня Святого Валентину зізнання у коханні….

Скачать презентацию До Дня Святого Валентину зізнання у коханні…. Скачать презентацию До Дня Святого Валентину зізнання у коханні….

do_dnya_svyatogo_valentinu_kise_3.ppt

 • Размер: 1.3 Mегабайта
 • Количество слайдов: 6

Описание презентации До Дня Святого Валентину зізнання у коханні…. по слайдам

 До Дня Святого Валентину зізнання у коханні…. До Дня Святого Валентину зізнання у коханні….

 . . . у кохані до наших ВИКЛАДАЧІВ О, вчителі! І слів не підібрати, . . . у кохані до наших ВИКЛАДАЧІВ О, вчителі! І слів не підібрати, Епітетів, метафор, порівнянь, Щоб вдячності рядочки проказати За те, що щедро віддаєте нам.

 . . . а також у коханні до всіх СТУДЕНТІВ Ти мені – листівки із . . . а також у коханні до всіх СТУДЕНТІВ Ти мені – листівки із котами, Я тобі – цілунки та усмішки. Може, ми й змінилися з роками, Та моє кохання – анітрішки.

 НАЙГОЛОВНІШОГО    ЗІЗНАННЯ!! Проте ми ще не сказали НАЙГОЛОВНІШОГО ЗІЗНАННЯ!! Проте ми ще не сказали

 Ми КОХАЄМО ТЕБЕ!!! На маленькому листочку Напишу кілька рядочків – Про чотири пори року, Ми КОХАЄМО ТЕБЕ!!! На маленькому листочку Напишу кілька рядочків – Про чотири пори року, І про почуття глибокі.

 Вітаємо! Вітаємо!
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.