Скачать презентацию До дня святого Валентина компанія Data Storage Distribution Скачать презентацию До дня святого Валентина компанія Data Storage Distribution

Molodnyak_R_V__MO-10-2.pptx

  • Количество слайдов: 10

До дня святого Валентина компанія Data Storage Distribution представила оригінальний плеєр Da. Zed U-23. До дня святого Валентина компанія Data Storage Distribution представила оригінальний плеєр Da. Zed U-23. Це відразу два плеєра-кулона в комплекті, виконані у формі двох половинок серця. Кожен з мініатюрних девайсів вміщує до 4 Гб флешпам'яті і здатний відтворювати музику форматів MP 3, WMA, WAV до 5 годин без зупинки. Управління здійснюється за допомогою двох сенсорних кнопок, за допомогою яких можна регулювати рівень гучності і пересуватися по плейлисту. Включається плеєр автоматично через 2 секунди після того, як до нього були підключені навушники. Аналогічно відбувається вимикання.

Перший у світі модульний смартфон Project Ara вийде на ринок вже в 2015 році. Перший у світі модульний смартфон Project Ara вийде на ринок вже в 2015 році. Відбудеться це в середині квітня на технологічній конференції, яку влаштовує Google. Ідея Project Ara полягає в тому, щоб в смартфоні були тільки елементи, необхідні користувачу зараз і набір їх міг змінюватися залежно від запитів. При цьому у разі необхідності установки скажімо трьох камер, користувач може пожертвувати тимчасово якимось не потрібним для нього на період зйомок модулем, наприклад GPS.

Офіційна назва клею – гідрофобний легкої активації клей. Даний клей розроблений в спільній співпраці Офіційна назва клею – гідрофобний легкої активації клей. Даний клей розроблений в спільній співпраці трьох різних організацій. Над виготовленням даного продукту трудилися Бостонська команда з дитячої лікарні, вчені з MIT і фахівці з жіночої лікарні Брігама. Він був успішно протестований на рідині таких тварин як слимаки. Маса виявилася настільки стійкою до водного середовища, що скріплювала навіть її. Клей встановлюється всього за Нове з’єднання, нікотинамід – моно- п’ять хвилин. Щоб він успішно застиг, його нуклеотид (НМН), при випробуванні на піддають впливу ультрафіолетового мишах спрацювало на диво швидко – випромінювання. буквально за тиждень організм дворічних мишей отримав більшість властивостей, що характерні для організму шестимісячних мишей. У них покращилися м’язи, відновилися мітохондріальні функції, а також збільшився опір інсуліну і зменшилися запальні процеси в організмі – дві основні причини старіння.

 Фахівці з компанії Michelin придумали нову конструкцію колеса для автомобіля, яке значно полегшить Фахівці з компанії Michelin придумали нову конструкцію колеса для автомобіля, яке значно полегшить існування автомобіліста. Вся річ у тому, що ці колеса не потрібно качати і підкачувати - в них взагалі не передбачена наявність камер. У конструкції цих коліс передбачені осі з поліуретану, стійкого до ударів і вібрації. Деталі компанією не повідомляються, є тільки картинки.

Проект, що отримав назву “Sensory Fiction”, був розроблений Феліксом Хейбеком, Алексісом Хоупом і Джулі Проект, що отримав назву “Sensory Fiction”, був розроблений Феліксом Хейбеком, Алексісом Хоупом і Джулі Лего в Медіа-лабораторії Массачусетського інституту технологій. Дослідники використовували роман “Дівчинка, яку підключили” Джеймса Тіптрі молодшого, як прототип історії для книги. У книгу вбудовано 150 світлодіодів для створення навколишнього освітлення, яке змінюється залежно від дії та атмосфери в книзі. Зміни в емоційному і фізичному стані героя провокують непомітну відповідну реакцію в жилеті, змінюючи частоту серцебиття, створюючи дивні відчуття у грудях через мішки повітряного тиску або місцеві коливання температури. Жилет містить спеціальний пристрій, який дозволяє міняти температуру шкіри і компресійну систему, щоб передати напругу або ослаблення через повітряні подушки. Також жилет змінює вібрації, щоб відповідати настрою книги.

Розумний пістолет У США розпочалися продажі Розумний пістолет У США розпочалися продажі "розумної зброї". З пістолета Armatix i. P 1 може стріляти лише його справжній власник. Секрет у спеціальному водонепроникному годиннику, який постачається у комплекті. У ньому є вбудований транспондер радіочастотної ідентифікації, а пістолет оснащений зчитувальним пристроєм. Зняти запобіжник зі зброї можна лише, якщо годинник знаходиться в радіусі 38 сантиметрів. До того ж, у пристрій потрібно ввести унікальний код доступу, відомий лише власнику. Коштує 10 -зарядний пістолет 22 -го калібру $1800. Американські активісти вважають, що поява Armatix i. P 1 дозволить знизити кількість самогубств і фатальних інцидентів з випадковою стрільбою.

Комп'ютерний конструктор Конструктор Kano допоможе навчити дитину змалку розбиратися в комп'ютерах. Ігровий набір, розрахований Комп'ютерний конструктор Конструктор Kano допоможе навчити дитину змалку розбиратися в комп'ютерах. Ігровий набір, розрахований на всі вікові категорії, дозволяє власними силами за короткий час зібрати повноцінний ПК. При цьому весь процес можна прирівняти до побудови фігурок з конструктора LEGO. Kano складається з материнської плати на базі Raspberry Pi. Це, до слова, найдешевший комп'ютер у світі. За $25 покупець отримує плату з процесором на 700 МГц і вбудованим графічним ядром та 256 Мб "оперативки". Також до комплекту входить SD-карта на 8 Гб, клавіатура з трекпадом, компактний динамік, модуль Wi-Fi, необхідні кабелі, блок живлення та інструкція з картинками. Зібраний комп'ютер можна підключити до будь-якого монітора. Працює комп'ютер під управлінням системи Kano OS, яка насправді є звичайним "Лінуксом" з дружнім інтерфейсом. Також на апарат встановили мову програмування Kano Blocks. Вона дозволяє писати прості програмки і навіть ігри на кшталт "Змійки" чи Pong. Також можна створювати музику, дивитися відео і грати у вже наявні ігри.

Німецьке агентство BBDO Dusseldorf спільно із залізничною компанією Sky Deutschland розробили технологію, яка дозволяє Німецьке агентство BBDO Dusseldorf спільно із залізничною компанією Sky Deutschland розробили технологію, яка дозволяє донести повідомлення безпосередньо у свідомість споживача. Останньому достатньо лише притулитися до вікна. Таке рішення особливо актуальне у потягах та автобусах, де багато вікон і людей, які люблять подрімати. Що цікаво - чути рекламу може лише той, хто приклав голову до скла.

Розумний светр Светр, який покаже настрій свого власника. Новинку під назвою GER Mood Sweater Розумний светр Светр, який покаже настрій свого власника. Новинку під назвою GER Mood Sweater розробила компанія Sensoree зі Сан-Франциско. Розумна кофта оснащена низкою світлодіодів та спеціальними датчиками, які кріпляться на руках. Сенсори працюють на основі шкіряногальванічного рефлексу - як детектор брехні. Отож, якщо власник спокійний, то светр блакитний, а якщо чимось стурбовані, то світиться рожевим. Ну, а якщо людина знервована або її переповнює кохання, то довколишні дізнаються про це завдяки червоним вогникам на одежі.