Скачать презентацию ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ на тему Комп ютерна мережа зі стеком Скачать презентацию ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ на тему Комп ютерна мережа зі стеком

Prezentatsiya_Pukish-2015.ppt

  • Количество слайдов: 18

ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ на тему: Комп’ютерна мережа зі стеком комутаторів для управління забезпечення виробництв ТОВ ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ на тему: Комп’ютерна мережа зі стеком комутаторів для управління забезпечення виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» , її проектування

Основна мета дипломного проекту – скласти проект комп’ютерно-інформаційної мережі зі стеком комутаторів для управління Основна мета дипломного проекту – скласти проект комп’ютерно-інформаційної мережі зі стеком комутаторів для управління забезпечення виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» на основі технології структурованої кабельної системи (СКС). Для рішення поставленої мети в дипломному проекті вирішуються наступні завдання: - скласти план комп’ютерної мережі та проаналізувати оптимальне місце розташування комутаторів; - визначити придатність апаратного і програмного забезпечення для проведення мережі, - модернізувати апаратне і програмне забезпечення при відсутності або технічній застарілості; - скласти алгоритми у виді блок-схем; - скласти програми згідно алгоритмів; - скласти кошторис всього проекту із врахуванням вартості робіт.

Основні особливості (КМ): - розміщення КМ тільки на обмеженій території; - з‘єднання в КМ Основні особливості (КМ): - розміщення КМ тільки на обмеженій території; - з‘єднання в КМ незалежних пристроїв; - забезпечення високого рівня взаємозв'язку пристроїв мережі; - використання КМ для передачі інформації в цифровій формі; - можливість взаємодії кожного пристрою з будьяким іншим.

Більш детально необхідно визначити наступні характеристики локальної мережі: - розмір мережі; - пристрої які Більш детально необхідно визначити наступні характеристики локальної мережі: - розмір мережі; - пристрої які використовуються; - швидкість передачі інформації; - топологію мережі; - фізичне середовище, яке використовується для передачі інформації; - протоколи та методи доступу які використовуються; - наявність або відсутність керуючого вузла.

Опис КМ: Ethernet на витій парі. Вита пара – це два ізольовані дроти, скручені Опис КМ: Ethernet на витій парі. Вита пара – це два ізольовані дроти, скручені між собою. Для Ethernet використовується кабель, що складається з чотирьох витих пар. Для захисту від дії навколишнього середовища кабель має зовнішнє ізолююче покриття. Основний вузол на витій парі - концентратор або комутатор. Підключаються за допомогою кабельних сегментів з роз'ємом RJ-45. Одним роз'ємом кабель підключається до хабу, іншим – до мережевої плати. Роз'єми RJ-45 дуже компактні, мають пластмасовий корпус і вісім мініатюрних майданчиків. Розташовувати , концентратор або комутатор, треба в досяжному місці, щоб можна було легко обслуговувати. Комутатори випускаються на різну кількість портів - 8, 12, 16 або 24.

Причини впровадження мережевої технології Основними причинами впровадження є: - Покращення швидкості і якості роботи; Причини впровадження мережевої технології Основними причинами впровадження є: - Покращення швидкості і якості роботи; Оперативне обслуговування користувачів; Практична відсутність використання дискет, як носіїв даних; Економія мережевого устаткування, такого як принтери, сканери; Застосування всіх переваг електронного документообігу та електронної пошти: економія часу, паперу, оперативне інформування працівників із змінами та ознайомлення з наказами.

n n Отже, при плануванні мережі було розроблено план, який відображено у графічній частині. n n Отже, при плануванні мережі було розроблено план, який відображено у графічній частині. Розрахуємо довжину кабелю CAT 5 e UTP, який потрібний для проведення мережі згідно з планом, який зображено у графічній частині: 1750 м. Розрахуємо загальну довжину короба LHD 80 X 25: 410 м. Інше обладнання, яке необхідне для створення да ної мережі, наведено в додатках. Розклад установки мережі: 1) придбання обладнання; 2) монтаж кабелів; 3) монтаж шафи; 4) налаштування комп'ютерів.

Налаштування мережі: n n n n Процес налаштування мережі вимагає ретельної уваги. Для початку Налаштування мережі: n n n n Процес налаштування мережі вимагає ретельної уваги. Для початку потрібно скласти план конфігурації, який передбачає: - складання списків обладнання; - вибір діапазону IP-адрес; - складання списків користувачів. Згідно з цим у нас виходять списки конфігурації, подані нижче. Вибираємо стандартну мережу класу С : IP-адреса - 192. 168. 17. 002 - 192. 168. 17. 135 маска - 255. 0 broadcast - 192. 168. 17. 255. Першому комп’ютеру задаємо адрес 192. 168. 17. 2. На іншому комп’ютері встановлюємо адресу 192. 168. 17. 3 і так далі в порядку зростання.

Економічна частина На цьому етапі було пройдено основні етапи організації проекту: - розраховано вартість Економічна частина На цьому етапі було пройдено основні етапи організації проекту: - розраховано вартість апаратного і програмного забезпечення інформаційної мережі; - - розраховано суму амортизаційних відрахувань на апаратне та програмне забезпечення; нормативи трудозатрат; обчислено фонд оплати працівників, включених в проект; сформовано проектний комп’ютерної мережі. бюджет створення

Розрахунок вартості апаратного забезпечення Розрахунок вартості апаратного забезпечення

Розрахунок вартості програмного забезпечення Розрахунок вартості програмного забезпечення

Розрахунок фонду заробітної плати Розрахунок фонду заробітної плати

n n n Так як КМ є об’єктом інтелектуальної власності, тобто “готовим продуктом” на n n n Так як КМ є об’єктом інтелектуальної власності, тобто “готовим продуктом” на продаж, тому розраховуємо проектну оптову ціну, заклавши відповідно рівень рентабельності організації – виробника – 15%. Розрахуємо проектну оптову ціну: де Ц - проектна оптова ціна продукту, грн. С - розрахункова комерційна собівартість, грн. Очікуваний прибуток організації розраховуємо за формулою: Пр = Ц – С = 5367607, 25 4792506, 48 = 575100, 78 грн.

Охорона Праці В управлінні забезпечення виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» газові відходи відсутні. n Тверді відходи, Охорона Праці В управлінні забезпечення виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» газові відходи відсутні. n Тверді відходи, які накопичуються в процесі виробництва (різні тверді частини при ремонтах і т. д. ) відводяться в спеціальні місця на утилізацію. n Стічні води, які утворюються в цеху при промивці апаратів, комунікацій, трубопроводів збираються в каналізаційні приямки і звідти відправляються на очистку стічних вод. n

Висновок У даному дипломному проекті вирішено такі завдання: n n n n n - Висновок У даному дипломному проекті вирішено такі завдання: n n n n n - Створено проект комп’ютерно-інформаційної мережі для управління забезпечення виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» . З проектована мережа зіркоподібного типу. Вона вміщуватиме в собі одного комутатора Cisco Catalyst 3560 -(24) до якого підключено 4 комутатори Cisco Catalyst 2950 SX-(24)-SI у стек. Встановлено 3 сервери (сервер бази даних, файловий сервер, сервер архівації) в мережу, які забезпечать надійну роботу мережі. Підключено 120 двійних інформаційних розеток з портами RJ 45, 98 робочі станції, 22 принтерів, 1 сканер. Використано екранованого кабеля типу "вита пара" FTP категорії 5 е 1900 м. , короба LH 80 X 40 Kopos 140 м. ; короба LH 40 X 20 Kopos 220 м. ; - Охарактеризовано технічне устаткування і матеріали, що застосовуються для створення комп'ютерної мережі; - Проведено налагодження і тестування мережі; - Виконано економічні розрахунки вартості впровадження мережі, сформовано бюджет створення проекту; - Розглянуто питання виробничої санітарії, охорони праці та охорони навколишнього середовища.

В даному проекті дана характеристика апаратного та програмного забезпечень для створення комп’ютерної мережі. Виконано В даному проекті дана характеристика апаратного та програмного забезпечень для створення комп’ютерної мережі. Виконано аналіз сумісності устаткування та місця розташування. Розраховано витрати на створення комп’ютерної мережі. В розділі охорона праці дана характеристика небезпечних впливів на персонал та розроблено заходи для їх усунення.